Hasbro Transformers Sony Playstation 4 Çekilişi
 • 9

Hasbro Transformers Sony Playstation 4 Çekilişi

Sony Playstation 4

Hasbro Transformers Sony Playstation 4 Çekilişi
Hasbro Transformers The Last Knight ürünlerinden satın alarak çekilişe katılabilirsiniz. Aldığınız ürünün faturasını ve ürün barkodunu Adınız, Soyadınız, adresiniz, Doğum Tarihiniz ve Telefon numaranızla birlikte en geç 25 Ağustos 2017 tarihinde Posta Kutusu 50, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde olacak şekilde göndermeniz gereklidir. Her 10 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Ürün barkodunu kesip göndermeniz yeterlidir. Gönderi ücretini kendiniz karşılamalısınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Dört kişilik Londra Tatili (4 gece 5 gün)
5 kişi Apple iPad Mini Retina 32 GB Wi-Fi
5 kişi Sony Playstation 4 1 TB Oyun Konsolu
25 kişi Samsung VR Gear sanal gerçeklik gözlüğü

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Hasbro Transformers Sony Playstation 4 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
18 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 22 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 28 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi:
Fiş/Fatura Kimin adınaysa çekilişe o katılmış olur. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar. Hediye kazanmaları durumunda hediyelerini alamazlar. Alışveriş faturasının en son 18 Ağustos tarihinde kesilmiş olması gereklidir. Bu tarihten sonra kesilmiş faturalar geçerli olmaz. Ürünün üzerinde bulunan barkodu kesip göndermelisiniz. Ürün faturasını ve barkodunu posta ile göndermeniz gerekmektedir.

Londra Tatili Hakkında
Londra seyahati 20-24 Nisan 2018 tarihleri arasında 3 gece 4 gün Londra Merkez’de 4 yıldızlı bir otelin, kahvaltı dahil aile odasında konaklama, 1 gece de West Sussex’de Transformers filminin çekildiği lüks bir şatoda, 2 geniş yataklı odada, kahvaltı dahil konaklamaya, İstanbul/Londra/İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, Londra’da havalimanı/otel/havalimanı transferleri, Stonehenge’de VIP tur, iç kısmına giriş ve transferleri, sarı Camaro ile Londra’da şehir gezisi, 12 yaşın üzerindekiler için King Arthur tarzı 2 saatlik kılıç eğitimi, Londra zone 1-2 için seyahat kartı, tüm aktiviteleri kapsayan seyahat sigortası, kendi anadilinde rehberlik hizmeti dahildir. Bu tatil 27.000 TL değerindedir.Bu Çekilişlere de Katılın

9 Yorum

 1. Basak dedi ki:

  Tişört kazananlar yayinlandimi bilginiz varmı teşekkür ederim

 2. Rahime BAKLA dedi ki:

  Telefon kazanan yedek talihlilerdenim bana sıra geldimi acaba

 3. Serdar dedi ki:

  yıl olmuş 2017 adamlar katılımı postayla istiyor. Gerçekten katılanın kazanma ihtimali yüksek çünkü katılımın oldukça az olacağını düşünüyorum.

 4. Yusuf dedi ki:

  Ptt ye gittim
  P.K.50 34387 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresin alıcısı kim diyor.
  Alıcının ismi yazması lazimmis
  Ne yapam gerekiyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir