Herkese Açık Paylaşım Nasıl Yapılır?
  • 0

Herkese Açık Paylaşım Nasıl Yapılır?

tablet adam

Herkese Açık Paylaşım Nasıl Yapılır?
Facebook’taki Beğen/Paylaş çekilişlerinde yapılan en büyük hatalardan biri de “Herkese açık” yapılmayan paylaşımlardır. Herkese açık paylaşım yapmayı bilmeyenler, kampanya görselini paylaştıkları halde çekilişe katılmamış sayılırlar. Çünkü “Sadece kendisinin” veya “Sadece Arkadaşlarının” paylaşımına açık olan bir içeriği çekilişi düzenleyen firma göremez. Şimdi Facebook’ta herkese açık paylaşım nasıl yapılır bakalım:

Bilgisayardan Girenler İçin:
Facebook hesabınızı blgisayardan takip ediyorsanız paylaşımlarınızın “Herkese açık” olup olmadığını aşağıdaki fotoğrafta gösterilen yere bakarak anlayabilirsiniz. Daha önce Herkese açık paylaşmadığınız bir kampanya görselini de yine bu yolla “Herkese açık” hale getirebilir ve çekilişlere katılabilirsiniz. Tüm paylaşımlarınızın otomatik olarak herkese aık olması için Ayarlar > Gizlilik > Paylaştıklarımı kimler görebilir? > Herkese Açık yolunu takip ediniz.

Facebook Profili Herkese Açık Paylaşım

Facebook Uygulaması Üzerinden Girenler İçin:
Uygulama üzerinden Facebook hesabınızı yönetiyorsanız paylaşımınızın herkese açık olup olmadığını aşağıdaki görseldeki gibi kontrol edebilirsiniz. Tüm paylaşımlarınızın otomatik olarak Herkese Açık olması içn Seçenekler > Gizlilik Kısayolları > Paylaştıklarımı kimler görebilir? > Herkese Açık yolunu takip ediniz.

facebook uygulama-herkese açık paylaşımBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir