Hilltown AVM Range Rover Evoque Çekilişi
  • 3

Hilltown AVM Range Rover Evoque Çekilişi

Range Rover Evoque

Hilltown AVM Range Rover Evoque Çekilişi
Hilltown alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Land Rover Range Rover Evoque
6 kişi 2017 model Vespa Primavera

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 9 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 15 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hilltown AVM Nerede?
Hilltown alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Aydınevler Mahallesi, Çamlıca Sitesi Yolu Sk., 34765 Maltepe/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

3 Yorum

  1. meryem dedi ki:

    Bu cekiliste de vergiyi odemeden arac alinamiyor mu

  2. selin hoyrazlı dedi ki:

    kazıbakıyıma üye olmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir