Historia AVM Hyundai Tucson Çekilişi
 • 8

Historia AVM Hyundai Tucson Çekilişi

Hyundai Tucson 2017

Historia AVM Hyundai Tucson Çekilişi
Historia alışveriş merkezindeki mağazalardan tek seferde yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. Alışveriş faturalarınızı ve kampanya kayıt masasından alacağınız bilgisayar çıktısını kazanan kişiler açıklanıncaya kadar saklamanız gerekmektedir. Aksi halde hediyenizi teslim alamazsınız. Farklı mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizin toplam tutarının 100 lira olması size çekiliş hakkı kazandırmaz. Her fatura en az 100 lira olmak zorundadır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Hyundai Tucson
1 kişi Apple iPhone X
1 kişi Samsung 55 inç Ultra HD Televizyon

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 5 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 10 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Historia AVM Nerede?
Historia alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: İskender Paşa, Ahmediye Cd. 44a, 34080 Fatih/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

8 Yorum

 1. burak dedi ki:

  Bu avm lere gitmeden internet üzerinden katılmak için bi çalışma olsa ne güzel olurdu…

 2. Cihan dedi ki:

  Ahmet pasa neden isine gelmeyenleri cevaplamiyorsun cok merak ediyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merakını gidereyim Cihan paşa. Anneannem hastaydı ve sizlerden gelen yorumlara bakamadım. Neden bir kaç gün geç cevap yazdığımız için aklınıza böylesine saçma bir soru geldi ben de bunu çok merak ediyorum. Biz her yorumu okuyor, inceliyor ve cevaplıyoruz. “İşimize gelmeyen” demek de nedir! Yanlış bir açıklama yazılmış olabilir ve bu yanlışı siz uyarıp söylemiş olabilirsiniz. Bunun neresi bizim işimize gelmesin! Sanki yüz kızartıcı bir suç işlemişiz, siz de bunu farketmişsiniz, biz de rezil olmamak için size hiç yanıt vermemişiz gibi konuşuyorsunuz. Sabırlı olun biraz.

 3. Cihan dedi ki:

  Ahmet bey yanlis bilgilendiriyorsunuz ben gittim her 50 lira degil tek seferde 50 lira yani lc waikikiden 30 liralik bisey al kotondan 40 liralik al katilamiyon sadece tek magazadan alicaksiniz iyi gunler dilerim

 4. cihan dedi ki:

  ahmet bey istanbulda yaşamıyorum ama istanbula gidince bu çekilişe katılsam sıkıntı çıkarırlar mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir