H&M Tatil Çekilişi
 • 6

H&M Tatil Çekilişi

Tatil

H&M Tatil Çekilişi
Kampanya dönemi içerisinde H&M mağazalarından yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekilişe yalnızca mağazalardan alışveriş yaparak katılabilirsiniz. İnternet alışverişleri kampanya kapsamında değildir. Her 75 liralık alışverişinize karşılık kasalardan üzeri kapalı 1 adet şifreli kart verilecektir. Şifreli kart üzerindeki şifreyi kampanya için özel olarak hazırlanan hmtatilfirsati.com internet sitesindeki formu kullanarak göndermeniz gerekiyor. 150 liralık alışveriş yaparsanız 2 adet şifreli karta sahip olursunuz. Uyarı: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Şifreli kartın ve fiş/faturanın okunabilir şekilde ibrazı katılımcının sorumluluğundadır. Aksi halde hediyenizi alamazsınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 20 bin Lira değerinde Seyahat Çeki

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: H&M Tatil Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
24 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 3 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 8 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Seyahat Çeki Hakkında
20 bin lira değerindeki tatil çekini Hedef Turizm hizmetlerinde yer alan uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, araç kiralama, Yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferleri işlemlerinden çek bedeli kadar faydalanabilirsiniz. İstediğiniz tatil paketini seçebilirsiniz. Çek kullanma tarihi 1 Mart 2018 ile 31 Mart 2018 arasıdır. Çekiliş formunu kim doldurduysa çekilişe o kişi katılmış sayılır. Seyahat çeki yerine parası talep edilemez. Seyahat çeki bir başkasına devredilemez.Bu Çekilişlere de Katılın

6 Yorum

 1. Gülsüm ÇİMENDAĞ dedi ki:

  Çekiliş 3 ocakta yapılacak müraacatları neden kapatıyorlar bugün daha 2 ocak saçmalık laf olsun tatil verdik

 2. mine dedi ki:

  hmtatilfirsati sayfasında çekiliş tarihlerinden başka hiç bir bilgilendirme ya da kayıt için herhangi bir form yok!

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişe katılım sona erdiği için sayfada güncelleme yapılmış. Sayfanın en altında çekilişin ne zaman yapılacağı ve kazananların ne zaman açıklanacağı belirtilmiştir.

 3. Selin dedi ki:

  Bana alışverişimde hediye kartı verilmedi ne yapmaliyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir