İldem Park AVM Peugeot 301 Çekilişi
  • 0

İldem Park AVM Peugeot 301 Çekilişi

Peugeot 301 2018

İldem Park AVM Peugeot 301 Çekilişi
İldem Park alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 50 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Peugeot 301

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: İldem Park AVM Peugeot 301 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Ocak 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 13 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

İldem Park AVM Nerede?
İldem Park alışveriş merkezi Kayseri şehrindedir. Adres: Gesi Fatih Mahallesi, Günsazak Cd. No:65, 38180 Melikgazi/KayseriBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir