ING Bank Uçak Bileti Çekilişi
  • 3

ING Bank Uçak Bileti Çekilişi

Pegasus Uçak

ING Bank Uçak Bileti Çekilişi
Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ING Mobil uygulamasını indirip müşteri bilgilerinizle giriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapacağınız her farklı hafta için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Bunun dışında IBAN numarası girip yapacağınız EFT işlemi ve fatura ödemesi için, işlem yaptığınız her farklı hafta başına fazladan bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Bir kişi bu şekilde işlem yaparak kampanya sonuna kadar en fazla 18 çekiliş hakkı kazanabilir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2018 kişi Pegasus Havayolları Yurtiçi Tek Yöne Uçak Bileti

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: ING Bank Uçak Bileti Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
17 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 20 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 21 Aralık 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kaç Çekiliş Hakkı Kazanırım?
Her hafta Pazartesi ile başlar ve Pazar günü ile son bulur. Siz kampanya dönemi içerisinde mesela Salı günü bir kez uygulamaya girdiniz diyelim. O hafta giriş yaparak kazanacağınız çekiliş hakkınızı kazanmış olacaksınız. Artık Pazar gününe kadar yaptığınız girişlerden çekiliş hakkı kazanmayacaksınız. Ama Pazar gününe kadar bir EFT işlemi veya bir fatura ödemesi yaparsanız bu iki işlem için de birer çekiliş hakkı daha kazanırsınız. Böylece toplamda 3 çekiliş hakkınız olur. Pazar gününe kadar yapacağınız EFT ve fatura ödemelerinden çekiliş hakkı kazanmazsınız. Pazartesi olduğunda giriş yaparak, EFT yaparak veya fatura ödeyerek yeniden 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanya sonuna kadar her farklı hafta için böyle devam eder.Bu Çekilişlere de Katılın

3 Yorum

  1. ahmet dedi ki:

    çok güzel kampanyalar bunlar

  2. mehmet ceylan dedi ki:

    süper bir site bu.süper kanpanyalar.

  3. ahmet altun dedi ki:

    banada şifre yollayın ben de yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir