Kampanya Gönder

BeniKazan Sosyal Medya Hesaplarında İçerik Paylaşma
İnternet sitesi tanıtımı, Mobil Uygulama tanıtımı, Ürün tanıtımı, Firma tanıtımı, Mekan Tanıtımı veya kendi sayfanız için düzenlediğiniz bir çekiliş kampanyasını BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter ve BeniKazan instagram hesaplarında paylaşabilirsiniz. İçerik paylaşım ücreti 20 liradır.

Kitlemiz ve Etkileşimler
Facebook sayfamızın kitlesi 104.000, Twitter sayfamızın kitlesi 7.400 ve instagram sayfamızın kitlesi 5.400 kişidir. (Toplamda 116.800 kişi) Tanıtım görselinizi her üç hesaptan da paylaşıyoruz. Kampanya görselinizi sosyal medya hesaplarının en çok kullandığı zamanlarda paylaşarak etkileşim sayısının en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Satın alacağınız ekstralarla tanıtımını yaptırmak istediğiniz içeriğin daha fazla görünmesini sağlayabilirsiniz. İçerik paylaşım ücreti sadece 20 liradır. Paylaşımınız 30 gün süreyle sayfada kalır ve silinmez.

Ödemenizi banka havalesi ile yapmak için Facebook üzerinden bize mesaj gönderiniz.
Ödemenizi Kredi Kartı ile yapmak için TIKLAYINIZ

BeniKazan.com internet Sitesinde Çekiliş Yayınlamak İstiyorum
Firmanıza ait düzenlediğiniz çekilişi 1 adet kampanya haberi, 1 adet çekiliş sonucu olmak üzere (toplam 2 içerik) BeniKazan.com’a eklenecektir. Kampanya detaylarınızı bilgi@benikazan.com adresine gönderiniz. Ücret: 100 lira.