Kampanya Gönder

BeniKazan Facebook Sayfasında Çekiliş Yayınlamak İstiyorum
Kendi sayfanızda veya internet sitenizde düzenlediğiniz çekilişinizi bir ücret karşılığında BeniKazan Facebook sayfasında yayınlattırabilirsiniz. İçerik paylaşım ücreti 10 liradır. Facebook sayfamızın kitlesi 84.800 kişiden fazladır. Kampanyanızı ayrıca Twitter (6.800) ve instagram (2.000) hesaplarımızdan da paylaşacağız. Eğer kabul ediyorsanız Facebook sayfamız üzerindeki mesajlaşma bölümünden bize ulaşınız.

Ödemenizi banka havalesi ile yapmak için Facebook üzerinden bize mesaj gönderiniz.
Ödemenizi Kredi Kartı ile yapmak için TIKLAYIN

Facebook için Şartlar ve Koşullar
Kampanya görselinizi, kampanyaya katılım şartlarını, kampanya son katılım tarihini, çekiliş tarihini ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını bize göndermeniz gerekiyor. Çekilişi yaptıktan sonra da kazanan kişileri bize bildirmelisiniz. Bu şartlara göre kampanya görselimiz 1 kere sayfamızda paylaşılır ve çekiliş tamamlanıp kazananlar açıklandıktan 1 hafta sonrasına kadar yayında kalır. Kazanan kişiler için ayrıca bir görsel eklenmez, mevcut kampanyanın açıklama kısmına ve yorum kısmına eklenir. Sayfanıza link kısaltma servisi kullanılarak direkt link verilir.

BeniKazan.com internet Sitesinde Çekiliş Yayınlamak İstiyorum
Firmanıza ait düzenlediğiniz çekilişi 1 adet kampanya haberi ve 1 adet çekiliş sonucu olmak üzere (toplam 2 içerik) BeniKazan.com’a eklenecektir. Kampanya detaylarınızı bilgi@benikazan.com adresine gönderiniz. Ücret: 50 lira.