Kanyon AVM Jeep Renegade Çekilişi
  • 0

Kanyon AVM Jeep Renegade Çekilişi

jeep renegade 2015

Kanyon AVM Jeep Renegade Çekilişi
Kanyon alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırınız. 100 liralık alışverişi aynı gün içerisinde yapmanız gerekiyor.

Neler Kazanacağım?
3 kişi 2015 model Jeep Renegade
5 kişi Çift Kişilik New York Seyahati

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Kanyon AVM Jeep Renegade Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Aralık 2015

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 11 Ocak 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tatil Hakkında
New York seyahati 1 Nisan 2016-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında 5 gece 6 gün, 4 yıldızlı otelde çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklama şeklinde gerçekleşecektir. İstanbul-New York-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, İngilizce rehber ile Uptown-Downtown Manhattan Turu, İngilizce rehber ile Brooklyn turu, Statue Of Liberty ve Elis Island Müzesi ziyareti, Broadway müzikal bileti ve zorunlu seyahat sağlık sigortası ikramiyeye dahildir. dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu ve belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihlilere aittir.

Kanyon AVM Nerede?
Kanyon alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Büyükdere Cad. No:185 34394 Levent – İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir