Karne Hediyeleri Darty’de
  • 0

Karne Hediyeleri Darty’de

Karne Hediyeleri Darty'deBu indirim sona ermiştir.

DARTY, öğrencilerin yarıyıl yorgunluklarını eğlenerek atmalarını sağlayacak kampanyasıyla
sömestir tatiline ayrı bir heyecan katacak. Kampanyayla, öğrencilerin tatil boyunca keyifli anlar geçirmesini sağlayacak oyun konsolları müthiş indirimlerle satışa sunulacak.

Karne hediyesi gibi fiyatlarla sunulacak oyun konsollarından 80 GB’lık Sony Playstation 3 inanılmaz bir fiyatla 1.099 TL yerine 849 TL’den satılacak. Ürünle birlikte Fifa 2009 oyunu ve kablosuz uzaktan kumanda hediye olarak verilecek. Ayrıca kampanyalı fiyattan Sony Playstation 3 alanlar tüm Playstation 3 oyunlarının ikincisini %50 indirimli olarak alabilecek.

Son günlerin en çok ilgi gören oyun konsolu Nintendo Wii ise 5 farklı spor oyunu ve kumandası ile birlikte 699 TL yerine 549 TL’den satılacak. Çocuklarının cep telefonu kullanımını kontrol altına almak isteyen ebeveynler için özel olarak tasarlanan Firefly Çocuk Cep Telefonu ise yarıyıl kampanyası kapsamında 99 TL yerine 39 TL’den satışa sunulacak. Yetişkin öğrenciler içinse Nokia 2760 cep telefonu 175 TL yerine 149 TL’den, çift sim kart özellikli TTN Mobile S350 cep telefonu ise 249 TL yerine 169 TL’den alınabilecek.

Türkiye genelindeki 11 farklı DARTY mağazasında, 20 – 25 Ocak 2009 tarihlerinde geçerli olacak kampanyadaki tüm ürünlere CardFinans’a özel 5 taksit yapılacak.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir