Kent Meydanı AVM Volvo S60 Çekilişi
  • 0

Kent Meydanı AVM Volvo S60 Çekilişi

Volvo S60

Kent Meydanı AVM Volvo S60 Çekilişi
Kent Meydanı alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Volvo S60

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
8 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 16 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 20 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kent Meydanı AVM Nerede?
Kent Meydanı alışveriş merkezi Bursa şehrindedir. Adres: Santral Garaj Mh., Kibris Sehitleri Cad, no 64, Osmangazi BursaBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir