Kinder Hollywood Tatil Çekilişi
  • 0

Kinder Hollywood Tatil Çekilişi

Hollywood

Kinder Hollywood Tatil Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan Kinder markalı ürünlerden satın alıp paket içindeki şifreyi kampanyaya katılım formunu kullanarak gönderdiğinizde çekilişe katılmış olursunuz. Çekilişe katılım formu kampanya için özel olarak hazırlanmış olan hollywoodtatili adresinde. Kampanya 3 dönem boyunca tekrarlanacaktır. Şifreli ürün paketlerini saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketini göstermeniz istenecektir. Her ürün farklı çekiliş hakkı kazandırır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 Kişi Dört Kişilik Hollywood Tatili (2 Yetişkin + 2 Çocuk)

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Kinder Hollywood Tatil Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
1. dönem için 30 Eylül 2017
2. dönem için 31 Ekim 2017
3. dönem için 30 Kasım 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
1. dönem çekilişi 6 Ekim 2017 tarihinde, 2. dönem çekilişi 6 Kasım 2017 tarihinde ve 3. dönem çekilişi 6 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar sırasıyla 12 Ekim 2017, 9 Kasım 2017 ve 12 Aralık 2017 tarihlerinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Kinder Chocolate 4’lü için 1 çekiliş hakkı, Kinder Süt Dilimi 4’lü için 2 çekiliş hakkı, Kinder Chocolate 8’li için 2 çekiliş hakkı, Kinder Pingui 4’lü için 2 çekiliş hakkı, Kinder Surprise 3’lü için 3 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Çocuklar En Fazla Kaç Yaşında Olmalı?
Bir kişinin çocuk sayılabilmesi için seyahat tarihi itibariyle 15 yaşını geçmemiş olmalıdır.

Hollywood Tatili Hakkında:
Los Angeles Hollywood seyahati; Vize ücretleri, Havaalanı-otel-havaalanı transferleri, Batı Hollywood’daki Andaz Hotel’de, iki çift kişilik yataklı bir aile odasında 4 gece konaklama, açık büfe kahvaltı dahil, 1 saat özel dans dersi, aile partisi etkinliği, Hollywood, Beverly Hills ve film yıldızı evlerinin 2 saatlik turu, seyahat sigortası, şehir içi transferler, Yemek ikramı ve etkinlik yönetimi, rehberlik hizmeti dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, pasaport işlemleri, yukarıda belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihlilere aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir