Kiralık BMW 1 Sadece 14 TL
  • 0

Kiralık BMW 1 Sadece 14 TL

BMW 1Kiralık BMW 1 Sadece 14 TL
YOYO Kullan bırak otomobilleri ile BMW 1.16i modelini 1 saatliğine 14 TL’ye kiralayabilirsiniz. Mesela bir Pazar günü sevgilinizle küçük bir şehir turu yapmak istiyorsunuz. Bu şehir turunu BMW 1.16i ile yapmak güzel olmaz mıydı? Onu evinin önünden BMW ile alsanız ve akşama kadar birlikte gezseniz..? Arabayı bir geceliğine yada tüm gün için kiralayabilirsiniz. BMW 1.16i gecelik ücreti 80 TL, tüm gün ise 140 TL.

Üstelik benzin bedava
Klimayı sonuna kadar açın ve dışarıdaki kavurucu sıcaklığı hiç hissetmeyin. Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir