Kiralık Honda CR-Z sadece 9 TL
  • 2

Kiralık Honda CR-Z sadece 9 TL

YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Honda CR-Z modelini 1 saatliğine 9 TL’ye kiralayabilirsiniz. Mesela bu araba çok hoşunuza gidiyor ama satarken zorlanacağınızı düşünüyorsanız hevesinizi almak için arabayı 1 saatliğine kiralayabilirsiniz. Bana 1 saat yetmez diyorsanız bir geceliğine yada tüm gün kiralayabilirsiniz. Honda CR-Z gecelik ücreti 50 TL, tüm gün ise 90 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. Erdem Yener dedi ki:

    Kiralık araç listesinden A180 AMG’yi gördüm. Ancak 1 ay sonrasına yer bulabildim. Çok fena bir araba. Satın alamayacağım için kiralamayı düşündüm.

  2. Hasan dedi ki:

    İlk defa araba kiralıyorum. Araç gerçekten harika. Arabayı rezerve ettiğim yerden almaya gidince A180 AMG modelini de kiralamaya karar verdim. Tüm arabalar tertemiz ve harika görünüyor. Arkadaşlara çok fena hava atmış oldum bu arabayla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir