Kiralık Mercedes A180 Sadece 16 TL
  • 0

Kiralık Mercedes A180 Sadece 16 TL

mercedes a180 2016

Kiralık Mercedes A180 Sadece 16 TL
YOYO Kullan bırak otomobilleri ile benzersiz bir şıklığa ve yüksek işçiliğe sahip Mercedes A180 modelini 1 saatliğine 16 TL’ye kiralayabilirsiniz. Sizin olmasada mutlaka sürmeniz gereken bir araba olan Mercedes A180’i kiraladığınızda o gün alacağınız sürüş deneyiminin bir karşılığı yoktur. Bana 1 saat yetmez diyenler için Mercedes A180’in tüm gün ücreti 165 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO üye kartınızla kullanabiliyorsunuz. Araçları önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz dolunca bulunduğu noktaya bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın yarı fiyatına. Bunun sebebi gittiğiniz her 1 km için 55 Kuruş ödüyor olmanız. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 30-40 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Gün içerisinde özel bir davet için, gelin arabası için yada bir iş görüşmesi için bir kaç saatliğine bu arabaları kiralayabilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir