Kiralık Mercedes C180 Sadece 18 TL
  • 0

Kiralık Mercedes C180 Sadece 18 TL

mercedes c180Kiralık Mercedes C180 Sadece 18 TL
YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Mercedes C180 modelini 1 saatliğine 18 TL’ye kiralayabilirsiniz. Mesela bir iş görüşmesine gideceksiniz ve her şeyinizle şık görünmek istiyorsunuz. Büyük bir iş yapacağınız firmaya giderken böylesine güzel bir araba kullanmak sizin için çok yararlı olabilir. Mercedes C180’i ister 1 saatliğine, ister gecelik, isterseniz de tüm gün kiralayabilirsiniz. İsterseniz diğer araçlarında listesine bakarak şirketinizdeki bir çalışanınıza 1 günlüğüne hediye olarak kiralayabilirsiniz. Mercedes C180 gecelik ücreti 110 TL, tüm gün ise 175 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir