Kiralık Mercedes CLA 200 Sadece 25 TL
 • 4

Kiralık Mercedes CLA 200 Sadece 25 TL

mercedes cla 200Kiralık Mercedes CLA 200 Sadece 25 TL
YOYO Kullan bırak otomobilleri ile muhteşem bir tasarıma sahip Mercedes CLA 200 modelini 1 saatliğine 25 TL’ye kiralayabilirsiniz. Ölmeden önce mutlaka binmeniz gereken bir araba olan Mercedes CLA 200’ü kiralayarak atacağınız havanın haddi hesabı yoktur. Bana 1 saat yetmez diyenler için Mercedes CLA 200’ün tüm gün ücreti 220 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.

GALERİ: Mercedes CLA 200Bu Çekilişlere de Katılın

4 Yorum

 1. Rıza Emir dedi ki:

  Benzin bedava olduğu için ayağımı gazdan çekmedim. Her ışıkta yanımdaki araçlarla yarış yaptım. Çok iyi hızlanıyor. Bu arabayı satın alamayacağını düşünenler hemen 1 saatliğine kiralasın. İçinde oturmak bile yeter.

 2. Ali Can dedi ki:

  Arabayı kiralarsanız hava kararınca ışıklarını açıp uzaktan bi bakın. İnanılmaz harika görünüyor. Aracı kiralamadan önce dinleyeceğim müzikleri felan ayarlamıştım. Ses sistemi harika.

 3. Sezgin dedi ki:

  Kız arkadaşıma sürpriz için kiralamıştım ama diğer arkadaşlarımdan fırsat bulamadım. Arabayı sokağa park ettiğimde herkes şaşkınlık içerisinde kaldı. Arabanın görünümü harika. Bu arabayla sınıf atlıyorsunuz resmen.

 4. Aras dedi ki:

  Mükemmel ötesi bir araç. Tasarımı süper. İçi harika. Arabaya binince illaki hız yapasınız geliyor. Işıklarda yeşil yanınca gaza sonuna kadar bastım. Harika bir sesi var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir