Kiralık Mini Cooper Coupe Sadece 16 TL
  • 0

Kiralık Mini Cooper Coupe Sadece 16 TL

YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Mini Cooper Coupe modelini 1 saatliğine 16 TL’ye kiralayabilirsiniz. Mesela çok özel biriyle bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Belki de evlenme teklifi yapacaksınız. İşte o akşam için bu harika arabayı kiralayıp şansınızı zorlayabilirsiniz. Kızlar Mini Cooper modellerine bayılıyor. Mini Cooper Coupe modeline ise hasta oluyorlar. Arabayı bir geceliğine yada tüm gün için kiralayabilirsiniz. Mini Cooper Coupe gecelik ücreti 100 TL, tüm gün ise 165 TL.

Üstelik benzin bedava
Klimayı sonuna kadar açın ve dışarıdaki kavurucu sıcaklığı hiç hissetmeyin. Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir