Kiralık Volvo V40 Cross Country sadece 18 TL
  • 0

Kiralık Volvo V40 Cross Country sadece 18 TL

YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Volvo V40 Cross Country modelini 1 saatliğine 18 TL’ye kiralayabilirsiniz. Eşinizi ve çocuklarınızı alıp haftasonu bi gün güzel bir piknik için ideal bir araba. Aracı isterseniz 1 saatliğine de kiralayabiliyorsunuz. 1 saat yeterli olmaz diyorsanız bir geceliğine yada tüm gün için kiralayabilirsiniz. Volvo V40 Cross Country gecelik ücreti 110 TL, tüm gün ise 175 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir