Kiralık Volvo V40 R-Design sadece 16 TL
  • 0

Kiralık Volvo V40 R-Design sadece 16 TL

YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Volvo V40 R-Design modelini 1 saatliğine 16 TL’ye kiralayabilirsiniz. Mesela bu arabanın hakkında çok az şey biliyorsunuz ve arabayı yakından incelemek istediniz. Test sürüşüne çıksanız saatlerce arabanın sağına soluna bakamazsınız. Ama arabayı bir kaç saatliğine yada tüm gün kiralayarak istediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz. Normalde bu arabayı kiralamanız çok zor, çünkü kiralık olarak hiçbir yerde bulamazsınız. Volvo V40 R-Design gecelik ücreti 100 TL, tüm gün ise 165 TL.

Üstelik benzin bedava
Klimayı sonuna kadar açın ve arabanın içerisinde akşama kadar oturun. Size kimse neden depoyu bitirdin diye sormayacak. Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödeyeceksiniz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir