Kiralık Volvo V40 sadece 14 TL
  • 2

Kiralık Volvo V40 sadece 14 TL

YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Volvo V40 modelini 1 saatliğine 14 TL’ye kiralayabilirsiniz. Mesela bu araba çok hoşunuza gidiyor ama yedek parça ve servis ücretlerinin yüksek olduğunu düşünüyorsanız 1 saatliğine kiralayarak hevesinizi alabilirsiniz. 1 saat yeterli olmaz diyorsanız bir geceliğine yada tüm gün için kiralayabilirsiniz. Volvo V40 gecelik ücreti 80 TL, tüm gün ise 140 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. Levent Sarı dedi ki:

    Eşim dün akşam internet üzerinden araba bakarken bu aracı çok beğendi. Ben de o görmeden buradan kiraladım. Bu sabah arabayı kapının önüne getirdim ve parkettim. Kahvaltıyı dışarıda yapacağımızı söyledim. Dışarı çıktığında arabayı görünce tanıdı ve “beğendiğim araba” dedi. Cebimden anahtarı çıkarıp ona uzattım. O kadar çok şaşırdı ki avazı çıktığı kadar bağırdı. Herkes bir hırsızlık felan olduğunu düşündü. Tabi arabanın içindeki telefon düğmelerini felan görünce kiralık olduğunu anlayıp beni çok güzel bir şekilde haşladı ama olsun. Onun o mutluluğunu görmek yeterdi bana. Şimdi bu arabayı satın alıp ikinci kez sevindireceğim onu.

  2. Selehattin dedi ki:

    Aslında Volvo V40 almak istiyoruz ama babam pek yanaşmıyor. Çok sağlam ve tasarımı çok hoşuma gidiyor. Belki arabayı bir günlüğüne kiralayıp babama gösterirsem fikrini değiştirebilir. Yoksa Clio 4 alacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir