Kiralık Volvo V40 T4 sadece 14 TL
  • 0

Kiralık Volvo V40 T4 sadece 14 TL

YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Volvo V40 T4 modelini 1 saatliğine 14 TL’ye kiralayabilirsiniz. Etkileyici bir tasarıma ve otomatik vitese sahip olan bu araç için 1 saat yeterli olmaz diyorsanız bir geceliğine yada tüm gün için kiralayabilirsiniz. Volvo V40 T4 gecelik ücreti 80 TL, tüm gün ise 140 TL.

Üstelik benzin bedava
Sadece gittiğiniz her 1 km için 55 kuruş ödüyorsunuz. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 40-50 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Tüm araçlar sigortalı ve otomatik vitesli.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO kartınızla anahtarsız kullanabiliyorsunuz. YOYO kartınızı kiralayacağınız aracın başına gittiğinizde size yardımcı olacak olan görevliden alabiliyorsunuz. Araçları internet aracılığı ile önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz bitince aldığınız noktaya geri bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına. Eğer çok fazla km yapmayacaksanız bu arabaları kiralamak çok mantıklı. Araçtaki benzin bittiğinde Shell istasyonlarından ücretsiz alabiliyorsunuz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir