Kiralık Yeni Renault Clio Sadece 9 TL
  • 0

Kiralık Yeni Renault Clio Sadece 9 TL

renault clioKiralık Yeni Renault Clio Sadece 9 TL
YOYO Kullan bırak otomobilleri ile Renault Clio 4 modelini 9 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Sevgilinize doğum gününde sürpriz yapmak veya okuldakilere hava atmak için arabayı 1-2 saatliğine kiralayabiliyorsunuz. Belki paranız olsa bile bu arabayı satın almak istemiyor olabilirsiniz. 2-3 saatlik kiralayarak hem araba hakkında bir deneyim edinebilir hem de güzel vakit geçirebilirsiniz.

Üstelik benzin bedava
Ayrıca günlük yani 24 saatlik kiraladığınızda normal kiralama ücretlerinin neredeyse yarısına bu harika arabaları kiralayabiliyorsunuz.

YOYO Nedir?
YOYO ile şehrin belli noktalarına bırakılmış araçları YOYO üye kartınızla kullanabiliyorsunuz. Araçları önceden rezerve edip bulunduğu noktadan alıyorsunuz ve rezervasyonunuz dolunca bulunduğu noktaya bırakıyorsunuz. Araçların kiralama ücretleri piyasanın yarı fiyatına. Bunun sebebi gittiğiniz her 1 km için 55 Kuruş ödüyor olmanız. Eğer kiralayacağınız arabayı şehir içinde 30-40 km kullanacaksanız YOYO’dan kiralamak çok mantıklı. Gün içerisinde özel bir davet için, gelin arabası için yada bir iş görüşmesi için bir kaç saatliğine bu arabaları kiralayabilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir