Kırıkkale Podium AVM BMW 1 Çekilişi
  • 0

Kırıkkale Podium AVM BMW 1 Çekilişi

bmw 1 2016

Kırıkkale Podium AVM BMW 1 Çekilişi
Kırıkkale Podium alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırınız. Alışveriş faturanızı ve kampanya katılım çıktısını saklayınız. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Faturada kimin adı yazıyorsa çekilişe de o kişi katılır. Başkasından aldığınız faturalarla çekilişe katılamazsınız.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model BMW 1.18i

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Kırıkkale Podium AVM BMW 1 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 25 Şubat 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kırıkkale Podium AVM Nerede?
Kırıkkale Podium alışveriş merkezi Kırıkkale şehrindedir. Adres: Erenler Mh., Bağdat Cd. No:6, 71100 Yahşihan/KırıkkaleBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir