Kırıkkale Podium AVM Mercedes A180 Çekilişi
  • 0

Kırıkkale Podium AVM Mercedes A180 Çekilişi

Mercedes A180

Kırıkkale Podium AVM Mercedes A180 Çekilişi
Kırıkkale Podium alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırınız. Alışveriş faturanızı ve kampanya katılım çıktısını saklayınız. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Faturada kimin adı yazıyorsa çekilişe de o kişi katılır. Başkasından aldığınız faturalarla çekilişe katılamazsınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes A180

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
18 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 22 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 25 Şubat 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kırıkkale Podium AVM Nerede?
Kırıkkale Podium alışveriş merkezi Kırıkkale şehrindedir. Adres: Erenler Mh., Bağdat Cd. No:6, 71100 Yahşihan/KırıkkaleBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir