Korupark AVM Avrupa tatil kampanyası
  • 0

Korupark AVM Avrupa tatil kampanyası

Korupark AVM avrupa tatil kampanyası
Bursa’da alışveriş ve eğlencenin merkezi Korupark Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Açıldığı günden itibaren hediye çekilişleri ile ziyaretçilerine otomobil, tatil, hediye çekleri ve ev kazandıran Korupark, son kampanyası “Tatil Kime Tatil” ile 6 şanslı ziyaretçisine muhteşem otellerde yaz tatili kazanma fırsatı sunuyor.

Çekiliş sonuçları için tıklayınız.

Bursa Korupark’ta yapılacak 75 TL’lik alışverişler ile katılım sağlanan kampanya sonunda 1 çift Avrupa’nın en lüks oteli Mardan Palace otelde, 1 çift aşk temalı tatilin adresi büyüleyici Adam&Eve otelde, 1 çift Antalya Club Zigana tatil köyünde, 1 çift Antalya Sueno otelde, 1 çift Antalya Sherwood otelde, 1 çift Bodrum Holiday Resort otelde 5 gece 6 gün konaklamalı tatil kazanacak.

Yeni sezon alışverişini Korupark’ta yapan ve 75 TL’lik alışveriş fişiyle kampanyaya katılacak olan Korupark ziyaretçileri daha keyifli ve daha kazançlı alışverişin tadını çıkaracak. 30 Haziran’a kadar devam edecek tatil kampanyasının çekilişi 13 Temmuz 2011 tarihinde yapılacak.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir