Korupark AVM Porsche Macan Çekilişi
  • 0

Korupark AVM Porsche Macan Çekilişi

Porsche Macan

Korupark AVM Porsche Macan Çekilişi
Korupark alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırınız. Kampanya masasından alacağınız bilgisayar çıktısı ile alışveriş faturalarınızı çekiliş sonuçlanıncaya kadar saklamayı unutmayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Porsch Macan

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 20 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 22 Şubat 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Korupark AVM Nerede?
Korupark alışveriş merkezi Bursa şehrindedir. Adres: Emek Adnan Menderes Mahallesi, Mudanya Yolu 9 Km., 16140 Osmangazi/Bursa

Porsche Macan Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Porsche Macan aracının piyasa değeri 450.000 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 89.068 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Hediyeyi Satabilir miyim?
Hediyeyi satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden hediyeyi üzerinize alamayacağınız için satamazsınız.

Porsche Macan Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2018 yılından itibaren aracın fiyatına ve motor hacmine göre hesaplanmaktadır. Buna göre motor silindir hacmi 1.984 cc ve fiyatı 450.000 lira olan Porsche Macan için 2018 yılının 6 aylık döneminde 1978,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir