Kozzy AVM Fiat Egea Çekilişi
  • 0

Kozzy AVM Fiat Egea Çekilişi

fiat egea 2016

Kozzy AVM Fiat Egea Çekilişi
Kozzy alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 125 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırınız. Bilgisayar çıktınızı ve faturalarınızı saklayınız.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Fiat Egea
1 kişi Samsung Galaxy S7
1 kişi Samsung 48 inç uydu alıcılı Full HD Led Televizyon
1 kişi Dyson DC33C Origin Elektrik Süpürgesi
1 kişi Dyson V6+ Elektrik Süpürgesi
1 kişi Canon Powershot SX710 Fotoğraf Makinesi
1 kişi Samsung Galaxy Tab E

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Kozzy AVM Fiat Egea Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
7 Kasım 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 18 Kasım 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kozzy AVM Nerede?
Kozzy alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Kozyatağı, Bayar Caddesi Buket sokak No:14, 34742 Kadıköy/İstanbul

Fiat Egea Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Fiat Egea aracın piyasa değeri 56.952 Lira’dır. Kazanmanız durumunda aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 56.952 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 53.034 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 5.303 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Fiat Egea’nin Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Fiat Egea’nin motor hacmi 1.368 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılı için toplam 997 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir