Kozzy AVM Toyota Corolla Çekilişi
  • 0

Kozzy AVM Toyota Corolla Çekilişi

Toyota Corolla 2017

Kozzy AVM Toyota Corolla Çekilişi
Kozzy alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Toyota Corolla

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Kozzy AVM Toyota Corolla Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
8 Ekim 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 14 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 20 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kozzy AVM Nerede?
Kozzy alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Kozyatağı, Bayar Caddesi Buket sokak No:14, 34742 Kadıköy/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir