Krempark AVM Ev Çekilişi
  • 0

Krempark AVM Ev Çekilişi

Ev

Krempark AVM Ev Çekilişi
Krempark alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Düzce’de Ev

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Krempark AVM Ev Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
24 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 29 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 2 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Krempark AVM Nerede?
Krempark alışveriş merkezi Düzce şehrindedir. Adres: Kültür Mahallesi, İstanbul Cd No:116, 81600 Merkez/Düzce Merkez/DüzceBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir