Lays Mini Cooper Çekilişi
 • 93

Lays Mini Cooper Çekilişi

Mini Cooper

Lays Mini Cooper Çekilişi
Kampanya görseline sahip Lays paketlerindeki şifreyi lays.com.tr’den göndererek 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanyalı paketlerin üzerinde Mini Cooper görseli bulunmaktadır. Şifre paketin içerisindeki beyaz şerit üzerinde yazmaktadır. 8 hanelidir. Daha fazla şifre göndererek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Çekiliş 3 ay boyunca her ay tekrarlanacaktır. Gönderdiğiniz şifre sadece o ay ki çekilişe katılmanızı sağlar. Tüm çekilişlere katılmak için her ay yeniden şifre göndermeniz gereklidir. Uyarı: İkramiye tesliminde şifreli şerit ibrazı zorunludur. Fişi saklamanıza gerek yoktur.

Bu Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 2016 model Mini Cooper
300 kişi Fujifilm Instax Mini 8 fotoğraf makinesi ve 10 adet fotoğraf kağıdı

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
1. Dönem 31 Ocak 2017
2. Dönem 28 Şubat 2017
3. Dönem 31 Mart 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
1. dönem çekilişi 3 Şubat 2017, 2. dönem çekilişi 3 Mart 2017 ve 3. dönem çekilişi 4 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olup 1. dönem çekiliş sonucu kazananlar 6 Şubat 2017 tarihinde, 2. dönem çekiliş sonucu kazanlar 6 Mart 2017 tarihinde ve 3. dönem çekiliş sonucu kazananlar 6 Nisan 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Çekiliş Sonucu
TIKLAYIN: Lays Mini Cooper Çekiliş Sonucu – 1.Dönem

Mini Cooper Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı aracının piyasa değeri 116.514 Lira‘dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 11.244 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Ghibli Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor hacmi 1.499 cc olan Mini Cooper D5 Kapı için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

93 Yorum

 1. Alper dedi ki:

  Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı aracının piyasa değeri 116.514 Lira‘dır. Nestle yi kazıklamışlar bence. 125.111 TL vermiş o aynı arabaya =))

 2. Zehra dedi ki:

  Ben bu insanları anlamıyorum binlerce şifre gönderip o kadar çok umut bağlıyorlarki bu her kampanya da böyle oysaki 1 şifre bile yeter egerki Allah nasıp edecekse ki göndersinler göndermesinler demiyorum zaten firmaların amacında bu çok ürün satmak ama bu kadar umut bağlamak neden amaç eğlence olsun fikrimce size başarılar diliyorum işiniz çok sabır gerektiriyor admin.

 3. selman dedi ki:

  merhaba ahmet bey fotograf makinasi ne zaman gelir ogrenebilirmiyim

 4. ayse dedi ki:

  Yeni evliyim. dalgınlıkla evlenmeden önceki soyadimi kullandim sorun olur mu

 5. umut dedi ki:

  sırf şu saçma soruları okumak için hergün giriyorum siteye

 6. Cemal dedi ki:

  31 ocakta 3 tane şifre gönderdim acaba 1e mi girmiştim yoksa hala şansım devam ediyo mu 2.de

 7. Pamuk dedi ki:

  Fotoğraf makinesi kazanan asıllerin arasindayim ancak 21.02 tarihine kadar başvurmayan asillere hediyeleri verilmeyecek deniliyor ? Ne yapmalıyız lays in sayfasında bununla ilgili birşey yazmiyor

 8. Ömer dedi ki:

  Ahmet bey size sorulan sorulari okuyorumda bunun sebebi biz millet olarak az mi kitap okuyoruz yada ulkemizde eğitim mi zayıf yoksa hazirciligi mi seviyor hiç biri de degilse bu sorulanlar normal mi sizce yoksa ben mi abartiyorum.?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ömer bey merhaba,

   Abartmıyorsunuz, haklısınız. Fakat ben artık Türk insanının az okuduğunu düşünmüyorum. Özellikle genç nesil oldukça fazla kitap okuyor. Kitap fuarları, sahaflar ağzına kadar insan dolu. Herkes kitap alıyor ve okuyor. Eğitim seviyesi de her geçen yılda artıyor. Okuma oranı artıyor. Fakat kalite düşük. Çok üniversite var ama kalite yok. Okullarda araç-gereç olarak her türlü imkan var ama o imkanları kullanabilecek eğitmen az. Öğretmenlerin çoğu çağın gerisinde. Çocuklara vizyon kazandıramıyoruz. Ortaya sürekli tüketen, hazır olanı kullanan bireyler çıkıyor. Araştıran geliştiren insan sayısı azalıyor.

   Bu dikkat çeken yorumları kim yazıyor onları incelemek lazım. Nasıl bir kitle olduğunu bilebilseydik belki sorunu tespit etmede bize yardımcı olurdu.

 9. ERSİN M dedi ki:

  Hiç güvenilir olmadığını düşünüyorum ,çekilişin yapıldığı akşam en geç internet sitelerinde yayınlanabilir 2017 yılındayız ,sonra da dediğiniz gibi evrak işlerini yapmaya devam edebilirler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ya da çekilişi canlı yayınlayabilirler. Fakat güvenmemenize sebep çekilişin geç yayınlanmaması olmamalı. Çünkü biz bazen izlemeye de gidiyoruz. Önemli olan bu değil ki. Tüm çekilişler katılım numarası üzerinden yapılıyor. Fakat AVM çekilişleri dışında katılım numaramızı hiç bir firma söylemiyor.

 10. Fatih dedi ki:

  İstanbul muammer ateş kaç şifre yolladı acaba ??? Netice itibariyle ile nasip meselesi 1 tane yollar çıkar 1000 yollar çıkmaz hayırlısı olsun

 11. Fatih dedi ki:

  Araç İstanbula hayırlı olsun inşallah nasip meselesi haram yok kumar yok şans oyunu değil annesinin sütü gibi helaldir

 12. tuğçe dedi ki:

  merhaba. iki şifre gönderme hususu çok konuşulmuş, nitekim ben de iki tane gönderdim fakat alttaki uyarıyı sonradan okuduğumda mükerrer başvuruların iptal olup ilk girilen şifrenin geçerli olacağı söyleniyordu.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Tuğçe hanım “mükerrer katılım” aynı şifreyi 2 kez göndermeniz durumunda olur. İki tane farklı şifre göndermek mükerrer katılım olmaz. İstediğiniz kadar farklı şifre gönderebilirsiniz. Lütfen bu doğru anlaşılsın artık.

 13. ayşe dedi ki:

  ahmet bey gönderdiğimiz aynı şifreyi 2.çekilişede aynısını gönderebiliyormuyuz

 14. Zeynep dedi ki:

  mrb ahmet bey cekilis bu gece aciklanirmi bu sitede yoksa sabahami aciklanir donerseniz sevinirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Zeynep hanım keşke müşteri hizmetlerimiz 24 saat çalışsaydı da Pazar günü saat 23:50’de gönderdiğiniz bu yoruma “Sabah açıklanacak” diye cevap verseydi. Sonuçlar yayınlandı.

 15. Emre Kaan dedi ki:

  Ahmet Bey, size bir kaç sorum var. Ben bi tane lays aldım. 2 şifre çıksın diye de büyük boy aldım ve çıktı da. Şifrelerin birisi okunuyor ama diğerinin son 2 karakteri paketin dışında kalmış ve gözükmüyor.
  1-Lays bu durumda suçlu olmuyor mu?
  2-Onları sallasam da katılsam olur mu?
  3-Kazanırsam bunu nasıl kanıtlayabilirim?
  4-Siz şahidim olur musunuz? Teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Emre bey, sorularınızı sırasıyla cevaplıyoruz:

   1. Hayır. Her ürün 1 çekiliş hakkı kazandırdığı için suçlu değiller. Şansı olanların iki şifresi de okunuyor. Benim paketimde de son 2 karakter çıkmamıştı.
   2. Hayır olmaz. Şifrenin okunabilir olması gerekiyor. Salladığınız kısmı yoksa nasıl okuyacaklar.
   3. Bunu salladığınız şifre ile ilgili olarak sordunuz sanırım. Sallama şifreyi diyelim ki gönderdiniz ve kazandınız. Şifre okunamayacağı için ispatlayamayacaksınız. Hakkınız yedek talihliye geçer.
   4. Neye şahit olmamı istiyorsunuz?

 16. mert dedi ki:

  ahmet bey bu adres kısmında benim işyeri adresim yazıyor sıkıntı olurmu acaba

 17. Ali dedi ki:

  Sayin admin cekilisin oldugu gun sonuclarin aciklanmasi gerekmezmi boyle cok şüpheli.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Zaten çekilişin olduğu gün sonuçlar açıklanıyor. İzlemeye gidebilirsiniz. Kim kazandı hemen orada öğrenebilirsiniz.

   Sadece resmi duyurusu 3-4 gün sonra yapılıyor. Sebebi de evrak işleri.

 18. Sude dedi ki:

  Merhaba çekiliş bugün yapıldı kazanan kişi arandımı yada maille bilgilendirildi mi yoksa oda bizim gibi 6 Şubat’ı mı bekleyecek.

 19. Elif dedi ki:

  Merhaba diyelim ki 1.cekiliste kamera kazandım 2.de araba kazansam alabiliyormuyum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her ay tekrarlanan çekiliş birbirinden bağımsız çekilişlerdir. Her çekiliş için katılım sağlayıp her çekilişten de en az bir hediye kazanabilirsiniz. Yani 3 arabayı da siz kazanabilirsiniz. Böyle bir ihtimal var.

 20. Gökhan dedi ki:

  Ahmet bey çekiliş sonuçları ne zaman açıklanır

 21. Fatih dedi ki:

  Ahmet bey ilk donemde cips aldim ama sifre yollamadim bu sifreyi 2. Veya 3. Donemde yollasam kabul olur mu?

 22. adnan dedi ki:

  ahmet bey ocak dönemi gönderdiğimiz şifre (inşaallah araba çıkar) çıkmazsa şubat ayı içinde aynı şifreyi tekrar gönderebilir miyiz

 23. Sedat dedi ki:

  Alahh sabır versın sana admin.

 24. ramazan dedi ki:

  Ahmet bey cips paketini attim ama etiket duruyo yolladim sifreyi acaba sorun olurmu paket olmadihi icin

 25. Mert dedi ki:

  Merhabalar Ahmet bey, size sabır diliyorum gerçekten insanlarla uğraşmak çok zor olsa gerek, ben de bu siteyi yeni fark ettim, çıkacağından değil de bir iki şifreyle katılıyorum, sitenize ve size teşekkür ediyorum :)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Mert bey, teşekkür ederiz. 2 şifre ile katılmış olsanız bile çıkma ihtimali var. Ben de 2 şifre gönderdim. Bakalım ne olacak sonuçlar.

 26. fatih dedi ki:

  çekiliş için fiş gerekli mi?

 27. Adnan dedi ki:

  Kardeşim işini gerçekten çok iyi yapıyorsun. Markette hangi ürünlerde çekiliş var diye takip etmek yerine buradan takip etmek çok kolay oluyor. Google olay ve appstoreda da birer uygulama yapsan bence indiren, kullanan baya olur. Bildirimler vs.gercekten güzel olabilir. Saygılar.

 28. Serdar dedi ki:

  Admin birde gülümse ve paylaş diyor yani biraz açıklarmısınız foto cekip atmak kampayaya katilim icin zorunlumudur?

 29. Ali dedi ki:

  Lay s paket 2 tane şifre çıktı hangisi geçerli olur

 30. Dursun dedi ki:

  Çıkarsa siz arıyor musunuz bizi takip edeceğiz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Arıyorlar ama siz yine de takip edin. Telefonda biri size “Mini Cooper kazandınız, kimliğinizle gelin alın” dese telefon dolandırıcıları sanıp küfür ederek telefonu kapatırsınız. Sonra yedek talihliler sevinir. Böyle şeyler yaşamamak için takip edin.

 31. Ayhan dedi ki:

  okunmayan şifre ile ilgili olarak beni aradılar.okunan kısımları tekrar okudum.not aldılar ev adresimi sordular.beni arayacaklarını söylediler.Adamlar baya baya ilgileniyor

 32. Ayhan dedi ki:

  ahmet bey hatalı şifre ile ilgili olarak info @fritolay.com.tr adresine fotoğraflı maili gönderdim.sonuç gelince bilgilendiririm.sizde diğer arkadaşlara iletirsiniz

 33. Emrullah dedi ki:

  Fiş ibrazı zorunlu mu

 34. Dilek dedi ki:

  Slm ben sayfaya kayıt olamıyorum..hem faceden hem buradan

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Dilek hanım bu çok normal. Çünkü çekilişe ne Facebook’tan katılabiliyorsunuz ne de buradan. Çekilişe katılmak için Lays’in internet sitesine girmeniz gerekiyor.

 35. Ayşenur dedi ki:

  Sayın Ahmet Bey bu çekilişe bende katıldım.Sonuçlar için arayacaklar mı?
  Yoksa e-posta adresimize mi ulaştıracaklar.

 36. Ruken dedi ki:

  Ahmet bey dönem dönem diyor her ay bi arabamı veriyorlar

 37. zafer dedi ki:

  Ahmet Bey tüm satış yerlerinde bulabilir miyim çekilişi paketleri yoksa sadece büyük marketlerde mi satılıyor

 38. Adem kıran dedi ki:

  Lays yeni ürünler ini her yere dağıtılması zaman alıyor bunu biraz hizlandirsinlar

 39. yeşil dedi ki:

  ahmet bey bir şifre yolladımızda olacak 3 çekiliş içinde hakkımız var mı.yoksa ocakta yolladığımız 31 ocak a kadar şubatta yolladığımız 28 şubata kadar mı yoksa hepsi için geçerlimi.

 40. ali dedi ki:

  Ahmet bey lays şifresi diyen şifreyi giriyoruz da her seferinde bilgileri mi dolduracağız ??

 41. Mustafa dedi ki:

  Ahmet bey fiş fatura saklamamıza gerek var mı yoksa şeridi saklasak yeterli mi?

 42. ali dedi ki:

  Ahmet bey lays internet sitesinden şifreyi yoladım sonra sitede yazdı ki tebrikler çekiliş hakkı kaZandınız diye ama hiç bir mesaj falan gelmedi ne telefonuma nede e-posta edresime ben bilgilerimi yazmıştım böyle olması normal mı

 43. adem dedi ki:

  peki bu diyelim araba çıktı araba nasıl nerden alınacak

 44. Deniz dedi ki:

  2 tane kampanyali lays paketi aldim 1 kere yolladim yine yollayacaktim fakat o kağıtların içinde bu sefer sifre çıkmadı neden ?

 45. AtsızKovboy dedi ki:

  Hocam, absürd sorular ve manyak cevaplarınızı biliyorum ama böyle soru değildir inşaAllah :D Lays aldım lskin içinde iki tane promosyon kodu var. Ysnlış imalat olsa gerek. Normalde ortada olur ama bu bir üstte bir altta. Hangisini gireceğim ikisini girsem sıkıntı gibi duruyor.

 46. Murat dedi ki:

  Ahmet bey bi yanlıslık yo demi damak la karıstırmadınız doğruysada çekiliş ne zaman başlıyor her dönem de bir araba mı verecekler bide internete yazfıgımda leys mini cooper çekilişi çıkmadı cevap yazarsanız çok memnun olurum teşekküer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir