Lays Mini Cooper Çekilişi
 • 34

Lays Mini Cooper Çekilişi

Mini Cooper

Lays Mini Cooper Çekilişi
Kampanya görseline sahip Lays paketlerindeki şifreyi lays.com.tr’den göndererek 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanyalı paketlerin üzerinde Mini Cooper görseli bulunmaktadır. Şifre paketin içerisindeki beyaz şerit üzerinde yazmaktadır. 8 hanelidir. Daha fazla şifre göndererek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Çekiliş 3 ay boyunca her ay tekrarlanacaktır. Gönderdiğiniz şifre sadece o ay ki çekilişe katılmanızı sağlar. Tüm çekilişlere katılmak için her ay yeniden şifre göndermeniz gereklidir. Uyarı: İkramiye tesliminde şifreli şerit ibrazı zorunludur. Fişi saklamanıza gerek yoktur.

Bu Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 2016 model Mini Cooper
300 kişi Fujifilm Instax Mini 8 fotoğraf makinesi ve 10 adet fotoğraf kağıdı

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
1. Dönem 31 Ocak 2017
2. Dönem 28 Şubat 2017
3. Dönem 31 Mart 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
1. dönem çekilişi 3 Şubat 2017, 2. dönem çekilişi 3 Mart 2017 ve 3. dönem çekilişi 4 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olup 1. dönem çekiliş sonucu kazananlar 6 Şubat 2017 tarihinde, 2. dönem çekiliş sonucu kazanlar 6 Mart 2017 tarihinde ve 3. dönem çekiliş sonucu kazananlar 6 Nisan 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mini Cooper Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı aracının piyasa değeri 116.514 Lira‘dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 11.244 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Ghibli Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor hacmi 1.499 cc olan Mini Cooper D5 Kapı için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

34 Yorum

 1. Emrullah dedi ki:

  Fiş ibrazı zorunlu mu

 2. Dilek dedi ki:

  Slm ben sayfaya kayıt olamıyorum..hem faceden hem buradan

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Dilek hanım bu çok normal. Çünkü çekilişe ne Facebook’tan katılabiliyorsunuz ne de buradan. Çekilişe katılmak için Lays’in internet sitesine girmeniz gerekiyor.

 3. Ayşenur dedi ki:

  Sayın Ahmet Bey bu çekilişe bende katıldım.Sonuçlar için arayacaklar mı?
  Yoksa e-posta adresimize mi ulaştıracaklar.

 4. Ruken dedi ki:

  Ahmet bey dönem dönem diyor her ay bi arabamı veriyorlar

 5. zafer dedi ki:

  Ahmet Bey tüm satış yerlerinde bulabilir miyim çekilişi paketleri yoksa sadece büyük marketlerde mi satılıyor

 6. Adem kıran dedi ki:

  Lays yeni ürünler ini her yere dağıtılması zaman alıyor bunu biraz hizlandirsinlar

 7. yeşil dedi ki:

  ahmet bey bir şifre yolladımızda olacak 3 çekiliş içinde hakkımız var mı.yoksa ocakta yolladığımız 31 ocak a kadar şubatta yolladığımız 28 şubata kadar mı yoksa hepsi için geçerlimi.

 8. ali dedi ki:

  Ahmet bey lays şifresi diyen şifreyi giriyoruz da her seferinde bilgileri mi dolduracağız ??

 9. Mustafa dedi ki:

  Ahmet bey fiş fatura saklamamıza gerek var mı yoksa şeridi saklasak yeterli mi?

 10. ali dedi ki:

  Ahmet bey lays internet sitesinden şifreyi yoladım sonra sitede yazdı ki tebrikler çekiliş hakkı kaZandınız diye ama hiç bir mesaj falan gelmedi ne telefonuma nede e-posta edresime ben bilgilerimi yazmıştım böyle olması normal mı

 11. adem dedi ki:

  peki bu diyelim araba çıktı araba nasıl nerden alınacak

 12. Deniz dedi ki:

  2 tane kampanyali lays paketi aldim 1 kere yolladim yine yollayacaktim fakat o kağıtların içinde bu sefer sifre çıkmadı neden ?

 13. AtsızKovboy dedi ki:

  Hocam, absürd sorular ve manyak cevaplarınızı biliyorum ama böyle soru değildir inşaAllah :D Lays aldım lskin içinde iki tane promosyon kodu var. Ysnlış imalat olsa gerek. Normalde ortada olur ama bu bir üstte bir altta. Hangisini gireceğim ikisini girsem sıkıntı gibi duruyor.

 14. Murat dedi ki:

  Ahmet bey bi yanlıslık yo demi damak la karıstırmadınız doğruysada çekiliş ne zaman başlıyor her dönem de bir araba mı verecekler bide internete yazfıgımda leys mini cooper çekilişi çıkmadı cevap yazarsanız çok memnun olurum teşekküer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir