Lego Danimarka Logoland Tatil Çekilişi
  • 0

Lego Danimarka Logoland Tatil Çekilişi

Danimarka Logoland

Lego Danimarka Logoland Tatil Çekilişi
Herhangi bir oyuncak mağazasındaki Lego ürünlerinden yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişiniz sonrası kasalardan şifreli katılım kartınızı almayı unutmayınız. Şifreyi göndermeniz gereken internet sitesi kartınızın üzerinde yazacak. Çekiliş sonucu açıklanıncaya kadar şifreli katılım kartınızı ve alışveriş faturanızı saklayınız. Kazanmanız durumunda sizden istenecektir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Danimarka Legoland Tatili (11.885 Lira değerinde)
5 kişi Lego Mindstorm

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
4 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 20 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 23 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 1.446 lira vergi borcunuz oluşur.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir