Magnum Aston Martin Çekiliş Sonucu
 • 28

Magnum Aston Martin Çekiliş Sonucu

Aston Martin V8 Vantage S Coupe 2014

Magnum 2016 çekilişi başladı. Çekilişe katılmak için TIKLA

Magnum Aston Martin Çekiliş Sonucu 2012
Aston Martin V8 Vantage S Coupe kazanan kişi:
Hülya Çetişkol, İzmir

Yedek Talihli:
Seda Berk, Batman

GALERİ: Aston Martin V8 Vantage S Coupe

Kampanyaya toplam kaç çubuk gönderildi?
8.464.981

İkramiye Teslim Alma Süresi
Asil talihliler
Yayınlanan çekilişlerden ikramiye kazanmanız durumunda, sonuçların açıklandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde çekilişi düzenleyen firmaya bilgi vermeniz gerekiyor. Aksi halde hakkınız yedek talihliye devredilir.

Yedek talihliler
Yedek talihliler asil talihlilerin başvuru süresinin dolmasının ardından 15 gün içerisinde çekilişi düzenleyen firmaya bilgi vermek durumundadırlar.

Kazandığım hediyeyi ne zaman alacağım?
Çekiliş düzenleyen firmalar, çekiliş sonucunda kazanılan ev, araba, cep telefonu vb. gibi hediyeleri kampanya başlangıç tarihinden itibaren en geç 1 yıl içerisinde kazanan talihliye vermek zorundadır. Bu tarih geçtiği andan itibaren Milli Piyango İdaresine şikayette bulunabilirsiniz.

Aston Martin için ne kadar vergi ödeyeceğim?
Aston Martin’i kazanan talihliyi zor günler bekliyor. Aracın KDV ve ÖTVsi Magnum tarafından karşılanıyor. Aracın motor hacmi 4.735 cc. Bunun anlamı ise Aston Martin için her yıl toplam 17.443 TL Motorlu Taşıtlar Vergisi ödenmesi gerekiyor. Vergiyi 6 aylık dönemler şeklinde ilk 6 ay için 8.721,50 TL ve ikinci 6 ay için 8.721,50 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Magnum Aston Martin V8 Vantage S Coupe kaç para?
2012 model Aston Martin V8 Vantage S Coupe otomobilin anahtar teslim fiyatı 268.000 Euro’dur. Yani yaklaşık 611.000 TL.

Araba bana çıkarsa satabiliyor muyum?
Arabayı kazanmanız ve devir işlemleri gerçekleştirildikten sonra araç üzerinde istediğiniz hakka sahip oluyorsunuz. İster satabilir isterseniz kiralayabilirsiniz.aston martin çekiliş sonuçları, Magnum çekiliş sonucu 2012, aston martin kazanan, magnum şifre 2012 kampanya magnum şifresi magnum çubuklarındaki şifre aston martin çekilişi ne zaman sifre infinity şifre araba algida magnum şifre dondurma şifre mini şifre magnum çubukBu Çekilişlere de Katılın

28 Yorum

 1. burcu dedi ki:

  Banada çıkmasın nasıl oderimm ki o vergiyi;)

 2. burcu dedi ki:

  Sanada çıkmasın nasıl oderimm ki o vergiyi;)

 3. Özgür dedi ki:

  Birdaha asla magnum yemeyeceğim…Bir sürü şifre gönderdim iki araba vereceklerdi diğer araba nerde acaba?

 4. By_Virüs dedi ki:

  arkadaşlar öyle demeyin, aracı veriyorlar.Ama vergisi gerçekten çok fazlaymış.8.464.981 bu rakamı satılan magnum olarak görmeyin.bunlar çekilişe katılan satılmış magnum çubuklarıdır.yani bir o kadarda hatta daha fazlada gönderilmeyen magnumlar var. Bu arada hala devam eden araba kampanyaları var
  yunus market 75 tl üzeri her alışverişe bir fiat punto veriyor.yine ülker de 10 tl üzeri alışverişe kupon veriyor.avonda veriyordu kampanyası sona erdi.Şansınız varsa çıkar

 5. emre dedi ki:

  ben bu çekilişten kimseye aston martin falan verildiğine inanmıyorum.hiç bir zaman arabayı alan bir kişi tv de aldım işte kullanıyorum diye çıkmıyor…inandırmak istiyorlarsa bu şekilde haber yayınlasınlar…

 6. cafer dedi ki:

  arkadaşlar bahsedilen dogruysa eger okdr sıfre gonderıldıyse algida rahat bı 20milyon felan kazanmıştır…yanı 10 tane daha aston martın verebılırdi :)

 7. vildan dedi ki:

  bende 3 adet kadar şifre girdim. çıksa birtanesinede çıakr dedim şans varsa… zaten vergileri görünce iyiki çıkmamış dedim..:) ayrıca İzmire çıkmasına sevindim bende izmirdeyim umarım trafikçe araca birgün rast gelirimmm:)

 8. harun dedi ki:

  ULAN YAKLASIK 400 500 ŞİFRE YOLLADIM WAYYY

 9. Mehmet dedi ki:

  Hülya hanımda seda hanımda çubukları attıysa ne oluyor ? yedek talihli listesi varmı? yoksa Aston martin kimse alamıyormu? aradım yedek talihliler diye bişey yok ? :S

 10. sevda dedi ki:

  olmaz olsun böyle şans. Boş umutlar bunlar.

 11. fatma dedi ki:

  amma umudum vardı olmadı

 12. fatma dedi ki:

  gerçekten bugün ikinci üzülen ben odum bende çok umutluydum hakkımızda hayırlı degilmiş

 13. mert dedi ki:

  ya arkadaşlar birsey dicem inanmıyacasınız gece gündüz namaz başında allahhıma dua ettim bana o arabayı nasıp eylesin diye ama olmadı en cok üzülen ben oldum çünkü o arabaya ihtiyacım vardı hayatımı kurtarırdı diye bilirim demeki nasıp olmayınca olmıyo sağlık olsun

 14. Elif dedi ki:

  O değil de bu yedek talihlinin yerinde olmak istemezdim. Ne kadar kötü bir durum ya. İnsan delirir. Buna yedek talihli neden diyorlar ki. Asil Talihsiz demeleri lazım :)

 15. Cihan CIA dedi ki:

  iyiki bir kaç tane gönderdim. 100 tane göndermiş olsam kafayı yerdim. Acaba kazanan kişiler kaç tane gönderdi?

 16. Gökçe dedi ki:

  8.464.981 şifre gönderilmiş. Bu kadar dondurmadan kazandığı parayı mı hesaplarsın şifre gönderirken SMSlerden kazandığı parayı mı? Arabanın parasını yine biz verdik arkadaşlar. Hep birlikte 3-5 lira koyarak çok değerli Hülya hanıma bir Aston Martin almış olduk.

  • Mustafa dedi ki:

   Bütün parayı israile kaptırdık desene. Magnumda onların Aston Martin de. Hepsi onların ya!

 17. Kadir dedi ki:

  Arkadaşlar mala mülke önem veren erkek olsun kadın olsun hayır gelmez. Şimdi araban var biner seninle her şeyi yapar. Kaza yapsan araba pert olsa her şey biter. Bu yüzden arabam var diye kendinizi kaybetmeyin.

 18. Zeki dedi ki:

  Baba arabayı alına direkt satmak yada kiralamak gerekiyor. Vergisini nasıl vereceksin. Yıllık 17 milyar vergi bi araba parası.

 19. Kuzey dedi ki:

  Abi ver-mez-ler. Bunu bir türlü anlayamıyorsunuz. Ben bugüne kadar çevremde ne bir araba ne ufak bir şey kazanan görmedim duymadım. Olmaz boşuna umutlanmayın.

  • nur kaçar dedi ki:

   öyle deme arkadaşım benim çevremde daha önce araba kazanmış kişi var hala daha kullanıyor. he çıkan kişi çok zengindi zaten para parayı çekti dedik bizde :S

 20. Erol dedi ki:

  Güzel araba. Hayırlı olsun kim kazandıysa.Çok yakar yalnız dikkat etmek lazım :)

 21. Beysim dedi ki:

  Asil talihli de yedek talihli de bir kadın. Bari bir erkeğe çıksaydı. O zaman bir sürü kadın binerdi zaten bu arabaya.

 22. Çiğdem dedi ki:

  Şimdi bu çubukları yakmanın zamanıdır. Neden boş yere umutlanıyorum her seferinde anlamıyorum.

 23. Recep dedi ki:

  Ya kim bu kazanan kişi? Resimleri felan var mı? Ben görmek istiyorum bu kadını. Arabayı verdiklerinde nasıl sürüp gidecek görmek istiyorum.

 24. Hakan dedi ki:

  Ya arkadaş ne bekliyorsunuz. Adamlar bir çubuk karşılığında 600 bin liralık arabayı verirler mi hiç

 25. Ceren dedi ki:

  Ufff! Çok sinir oldum ya. O kadar da heyecanlanmıştım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir