Magnum Porsche Cayman Çekiliş Sonucu
 • 32

Magnum Porsche Cayman Çekiliş Sonucu

Porsche Cayman

Magnum Porsche Cayman Çekiliş Sonucu
Magnum Porsche çekilişine katılım 10 Eylül 2017 tarihinde sona erdi. Çekiliş programı bugün saat 11:30’da yapıldı ve kazanan kişiler açıklandı.

2017 model Porsche Cayman (Kırmızı ve Beyaz renkli) (Piyasa değeri: 132.008,37 Euro) kazanan 2 kişi:
Engin Yiğenoğlu, Ordu – Ünye
Yusuf Aynacı, Konya – SelçukYedek Talihliler:
Ersin Güzel, İstanbul – Maslak
Emrah Küçükoğlu, Bursa

Kaç Kişi Katıldı?
Çekiliş için 16.916.384 katılım olmuştur.

Kazanamadıysanız Üzülmeyin, Çekilişler Devam Ediyor
Colins Kot Festivali Çekilişi
Tat Ketçap Fiat 500X Çekilişi
Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi
Green Card Çekilişi
Nestle Pure Life Apple Watch Çekilişi

Porsche Cayman Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Porsche Cayman aracının piyasa değeri 132.008,37 Euro‘dur. (528.033 TL-1 Euro = 4 TL olarak hesaplanmıştır)

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 52.396 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz. Magnum çekilişinden hediye kazanmanız durumunda 20 Ekim akşamı mesai bitimine kadar 52.396 lira ödeme yapmanız gerekmektedir.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Porsche Cayman Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.998 cc olan Porsche Cayman için 2017 yılının 6 aylık döneminde 1439 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Çekiliş Nasıl Yapılıyor?
Gönderdiğiniz her bir şifre için bir katılım sırasına sahip olursunuz. Çekiliş çubukların üzerindeki şifrelere göre değil, sahip olduğunuz bu katılım sıranıza göre yapılacaktır. Diyelim ki kampanya için şimdiye kadar 10.123.456 adet şifre gönderilmiş olsun. Bundan sonra bir şifre gönderdiğinizde “10.123.457” sayısı sizin katılım numaranız olacaktır. Devam eden şifre gönderimlerinde bu sayı artarak devam edecektir. Yani her bir farklı şifre gönderimi, karşılık olarak bir katılım numarasına denk gelir.

8 basamaklı bu katılım numarasını belirleyebilmek için, içerisinde 0’dan 9’a kadar numaralandırılmış toplar olan 8 torba gereklidir. Çekiliş başlayınca her bir torbadan bir top çekilir ve ortaya 8 basamaklı bir sayı çıkar. Bu sayı bir katılım numarasıdır. Bu katılım numarasına karşılık gelen şifrenin sahibi hediyeyi kazanmış olur.

Nasıl Bir Kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: Magnum Porsche Cayman Çekilişi

Bu Çekilişlere de Katılın

32 Yorum

 1. Hasan dedi ki:

  Neyse sağlik olsun. Elimizdeki çubuklaran araba yaparız artik😀

 2. Baran dedi ki:

  Arkadaşlar yaklaşık 6 7 yıldır sezonda hiç göndermiyorsam 1000 taneden fazla şifre gönderiyordum daha öncesinde bir umudum vardı ama artık bende inanmıyor gerçekten bu işte bir Şahibe var bırak asıl tahlihli olmayı yedek tahlihliler arasına bile giremedim aslında akıl var mantık var Algida kalkıpta 500 bin tl değerindeki ödülü 3 buçuk liralık bir dondurmaya verecek değil ya ben şahsım adına konuşuyorum bundan sonra algidaya benim 1 liram daha geçmeyecek ve çevremdeki insanlara bu yönde ricada bulunacam giderim golfün dondurmasını alırım en azından adamlar yalan dolan hile yapmıyorlar ve bir hediye vaadinde bulunmuyorlar ben sosyal medya üzerindende paylaşım yapacağım Algida adına insanları kandırıyorlar diye hadi gerçekten çekilişle araba araba veriyorlar diyelim hadi gerçekten böyle bir çekiliş layıkiyle yapılıyor diyelim peki neden hiç kazanan insanları ödüllerini alırken sosyal medyada gazetelerde veya farlı bir platformda gösterilmiyor çünkü böyle bir şey gerçekten olmuyor böyle ödüller verilmiyor sadece insanları hırslandırıp ürünlerini daha çok satma peşindeler anlayacağınız arkadaşlar her sene olduğu gibi bu senede avucumuzu yaladık ama bundan sonra avucumu yalamaya hiç niyetim yok….

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Baran bey, mesela geçen sene kazanan kişilere yapılan araç teslimi Magnum’un Youtube kanalında yayınlandı. İzlediğiniz zaman inanacak mısınız? Burada mesele videonun yayınlanması değil. Çünkü videonun da sahte olabileceğini düşünebilirsiniz. Karar vermeniz gereken bir şey var. Bir çekilişte kazanamadığınız zaman o çekiliş için “şaibe var” diye düşünüyorsanız size tavsiyem çekilişlere hiç katılmayın. Yorumunuzu okuyunca çok üzüldüm. 16 milyon küsür şifrenin gönderildiği bir çekilişte yedeklere bile kalamadığınızdan yakınmışsınız. Bu çok normal. 16 milyon içinde sadece 1000 şifre. Peki 15 bin şifre gönderenler ne yapsın? Herhalde şimdiye kadar yorum yapmadıklarına göre intihar etmiş olabilirler.

   Ne yaparsanız yapın bütün paranızı harcayıp 15 milyon şifre gönderseniz bile size çıkmama ihtimali var. Ama çekilişe katılanların çoğu bu “çıkmama ihtimalini” hep görmezden geliyor. Oysaki çıkmama ihtimali çıkma ihtimalinden milyon kat fazla olmasına rağmen. Çok gönderenin kazanma ihtimali artar fakat “kesin kazanır” diye bir şey yok. Siz şifreleri toplar ve gönderirsiniz. Artık gerisi “kısmet” dediğimiz şey. Yani bir şifre gönderen bu çekilişlerle ilgisi olmayan birine de araba çıkmış olabilir. Yüzlerce kez söylüyoruz. Bu çekilişten hediye kazanmak çok ama çok düşük bir ihtimal. İhtimal bu kadar düşükken neden bu kadar büyük umutlar bağlanıyor bu çekilişe? Neden kendinizi üzüyorsunuz?

 3. Ekrem dedi ki:

  Acaba bunu kazanan kaç cubuk göndermiş çok merak ettim suan

 4. ipek dedi ki:

  bir daha magnum yememmm 😔

 5. Hatice Köşeli dedi ki:

  Elimde göndermediğim magnum çubukları var napayım

 6. Kenan dedi ki:

  Asıl ve yedek üyeler şifreli çubukları ibraz edemezlerse çekiliş yenilenecek mi ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Her çekiliş için geçerli olan Milli Piyango kuralı şudur: “Eğer asil ve yedek talihliler herhangi bir sebepten dolayı hediyelerini teslim alamazlarsa çekilişi düzenleyen firma hediyenin piyasa değeri olan miktarı bir vakıfa bağışlamak zorundadır.”

 7. Arzu dedi ki:

  Magnum hep porsche veriyo bence yanında farklı hediyelerde verebilir cazip olarak yine kazanamadık

 8. Birkan dedi ki:

  Daha önceki yazılarda vergi ödemeden arabayı alıp vergiyi taksitle ödendiği yazıyordu. Kanun mu değişti?

 9. Yusuf Aynacı dedi ki:

  Sonunda.

 10. Karbonat_3rol dedi ki:

  12.000 Tane gonderen birini duymustum ona mi cikti.

 11. Fırat dedi ki:

  Bi daha magnum alırsam ne olayım

 12. Şansızz dedi ki:

  Kistan beri cubuk biriktiriyordum yazikkk….. üç yildir aynı şeyi yapiyorum bitti artik magnum bile almam. 😠

 13. sebahat dedi ki:

  slm eski çubullar oluyormu

 14. Gülşah dedi ki:

  Oysa ne çok hayal kurmuştum :((

 15. Deniz dedi ki:

  1000 tane magnum şifresi attım heba oldu

 16. Hasan dedi ki:

  🤚 mizdeki çubuklar nee yapalim şimdi 🤓

 17. bahtsızzzz dedi ki:

  yav bi insanda hicmi şans olmsz 11 yildir girmedigim cekilis kalmadi hic bir sey kazanamadm !😢bunlar hikayemi yoksa benmi şansizim

 18. Elif dedi ki:

  Olmadi be :( arkamizi donup geri geldik

 19. mustafa yücel kocaçınar dedi ki:

  Ama olmadı yine herkese talih yine bana kör salih :-( kazanan arkadaşları canı gönülden tebrik ederim :-)

 20. Serdar Han dedi ki:

  Ahh Ulan Ahhh

 21. Merve dedi ki:

  Bu gönderdigimiz sifreleri seneye yine kullanabilir miyiz yoksa atalım mı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Gönderilen şifreler tekrar kullanılamaz. Göndermedikleriniz kullanılabilir.

   • Merve dedi ki:

    Ben seneye şansımı bi denicem yine kullandıklarımla 16 milyon katılım olmus o sifre kombinasyonlarını çıkarsalar girilecek sifre kalmaz. Bence sizde saklayın :)

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Merve hanım 2004 yılından beri Magnum düzenli olarak her sene çekiliş yapıyor. Biz de bu çekilişleri sizlerle paylaşıyoruz. Verdikleri hediyeler değişiyor ama çekiliş kuralları değişmiyor. Kullanılan çubuklarla çekilişe katılamazsınız. Zaten kullanılan çubukların tekrar kullanılabilir olması durumu çok mantıksız bir durum olurdu. O zaman yeni ürün satamazlar ki. Burada amaç insanlara ürün satmak. Boşuna o çubukları 1 yıl saklamayın.

  • Aslı dedi ki:

   Sen göndermeye devam et

 22. Hasan dedi ki:

  Yine çubuğu bize battı her sene olduğu gibi

  • saridev dedi ki:

   Way be. Saatler boyunca sicagin altinda dolas dolas dur. Magnum cubugu bulayim diye. Ciksin baskalarina. Napalim. Nasip değilmiş. Allah ın takdiri.gercekten ihtiyaci olan almistir umarim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir