Magnum Şifre

Porsche 718 Cayman

Magnum Şifre 2017

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Magnum Porsche Cayman Çekiliş Sonucu

Magnum Porsche kazandırıyor. Magnum çubuklarındaki şifreyi Magnum internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre 1 çekiliş hakkı kazandırır. Daha çok şifre göndererek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Uyarı: Kazanmanız durumunda şifreli çubuğu göstermeniz istenecektir. Şifreli çubuğu gösteremezseniz arabayı alamazsınız ve hakkınız yedek talihliye geçer. Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması gerekmektedir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi 2017 model Porsche Cayman (Kırmızı ve Beyaz renkli) (Piyasa değeri: 132.008,37 Euro)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Eylül 2017 (Saat 23:59)

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 14 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Porsche Cayman Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Porsche Cayman aracının piyasa değeri 132.008,37 Euro‘dur. (528.033 TL-1 Euro = 4 TL)

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 52.396 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz. Magnum çekilişinden hediye kazanmanız durumunda 20 Ekim akşamı mesai bitimine kadar 52.396 lira ödeme yapmanız gerekmektedir.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Porsche Cayman Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.998 cc olan Porsche Cayman için 2017 yılının 6 aylık döneminde 1439 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Kampanyadan önce satın aldığım Magnum şifreleri geçerli mi?
Kampanya başlamadan önce satın aldığınız Magnum çubuklarındaki şifrelerle kampanyaya katılabilirsiniz. Şifreli çubukları saklamayı unutmayınız.

Magnum Şifresi Kaça Gönderiliyor?
Çubuklardan çıkan şifreyi, Adını, Soyadını ve Adresini kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992‘ye gönderebilirsiniz. Her mesaj 65 kuruş ile ücretlendirilir. İnternet sitesinden veya Magnum uygulamasından göndereceğiniz şifreler ise ücretsizdir.

18 Yaşından Küçükler Katılabilir mi?
18 yaşından küçükler çekilişe katılırken anne-babalarının ismini yazmalılar. Kendi isimleri ile çekilişe katılabilseler de kazanmaları durumunda hediye teslim alamazlar. 18 yaşından küçükseniz ve çekilişten hediye kazanırsanız hediyenizi asla teslim alamazsınız. Kendi isminizle katılmayınız.

Kaç Çekiliş Hakkım Var?
Çekilişe toplamda kaç adet şifre gönderdiğinizi ve kaç çekiliş hakkı kazandığınızı öğrenebileceğiniz bir sistem yok. Magnum’u aradığınızda da size kaç şifre gönderdiğinizi söyleyemiyorlar.

Çubuktaki Şifre Okunmuyor, Silindi
Çubuklardaki şifrenin okunabilir olması şarttır. Daha önceden okunabilir olan ama zamanla kararan ve okunamaz hale gelen çubuklardan siz sorumlusunuz. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması siz katılımcıların sorumluluğundadır. Okunamaz duruma gelen çubuklar ile hediye kazanamazsınız.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri 2 çekiliş hakkı
Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Bitter Çikolata ürünlerinin şifreleri ise 1 çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş Nasıl Yapılıyor?
Gönderdiğiniz her bir şifre için bir katılım sırasına sahip olursunuz. Çekiliş çubukların üzerindeki şifrelere göre değil, sahip olduğunuz bu katılım sıranıza göre yapılacaktır. Diyelim ki kampanya için şimdiye kadar 10.123.456 adet şifre gönderilmiş olsun. Bundan sonra bir şifre gönderdiğinizde “10.123.457” sayısı sizin katılım numaranız olacaktır. Devam eden şifre gönderimlerinde bu sayı artarak devam edecektir. Yani her bir farklı şifre gönderimi, karşılık olarak bir katılım numarasına denk gelir.

8 basamaklı bu katılım numarasını belirleyebilmek için, içerisinde 0’dan 9’a kadar numaralandırılmış toplar olan 8 torba gereklidir. Çekiliş başlayınca her bir torbadan bir top çekilir ve ortaya 8 basamaklı bir sayı çıkar. Bu sayı bir katılım numarasıdır. Bu katılım numarasına karşılık gelen şifrenin sahibi hediyeyi kazanmış olur.

Çekiliş Neden Katılım Numarasına Göre Yapılıyor?

Magnum çekiliş sonucu 2017, magnum şifre 2017 kampanya magnum şifresi magnum çubuklarındaki şifre algida magnum şifre dondurma mini şifre çekilişi magnum şifresi kaça gönderiliyor 2017 Porsche BoxsterBu Çekilişlere de Katılın

1.965 Yorum

 1. Hülya dedi ki:

  Arabayı kazandınızda çubugu saklayıp saklamamak kaldı zaten

 2. nur dedi ki:

  Cekilisten sonra aldigimiz magnum cubuklarini saklayalimmi birdahaki cekiliste kullanabilecekmiyiz

 3. hilal dedi ki:

  Bu yıl 100 den fazla şifre girdim iki yıldır katılıyorum bu yılda olmadı:(( belki kazanan talihli gibi ücüncü yıl tuttururum bide en azından teselli için başka hediyelerde olsaydı en azından üzüntüm hafiflerdi….

 4. Kerem dedi ki:

  50 tane magnum sifresi gonderdim …. bide omrum boyu ne alırım ne aldırrım noter huzurunda degilde tv üzerinden yapsaydınız

 5. Şaibee ye hayır dedi ki:

  Ahmet bey şaibe olduğunu herkes gördü aynı rakam olarak 1 rakamı 3 kez çekildi milyonlar basamağında heyete iletin site olarak çekiliş tekrarlansın bu kadar haksızlık olmaz Allahtan korksunlar ya

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Şaibeye hayır,

   Bakın böyle saçma sapan açıklamalar yaparsanız size kızarım. Meseleyi anlamadan “şaibe var” diye atlayanlara ve “siz şikayet edin biz bakalım” diyen zihniyete karşıyım.

   Öncelikle milyonlar basamağından onmilyonlar basamağından 1 çıkması çok normal. Çünkü o kürenin içinde sadece üzerinde 0 ve 1 yazan iki top var. Yani 1 çıkması yüzde 50. 3 kez üst üste çıkması veya 30 kez üst üste çıkması nasıl bir hile olduğunu gösteriyor sizin mantığınıza göre? Katılım 16 milyon küsür olduğu için onmilyonlar basamağına sadece 0 ve 1 rakamlarından oluşan top koyuluyor.

   biz yıllardır “katılım numarasının çekilişe katılan kişilere söylenmemesi” durumunu şikayet ediyoruz. Bimer’e MPİ’ye bu durumu defalarca anlattık ama anlamıyorlar. Çekiliş için canla başla şifre gönderen insanlar nerede? Neden yüzlerce şifre göndermek için saatlerini bu işe ayıranlar oturup bi 5 dakika ayırıp bu durumu şikayet etmiyor? Hem kazanamayınca böyle “şaibe var” diyorsunuz hem de bunun düzeltilmesi için hala harekete geçmiyorsunuz. Sizi şikayet etmekten alıkoyan bir şey mi var? Siz yazın. Herkes yazsın. Biz zaten yaptık bunu.

   Magnum Şikayetimiz

 6. Ferhat özdemir dedi ki:

  Araba hakkını kaybettik peki başka hediye çekilişi olacak mi herhangibir hediye

 7. Emrah dedi ki:

  Merhaba ben yedekler arasındayım ne yapmam lazım nezaman başvuru yapıcam.?

 8. Burcu dedi ki:

  Katilim numaramizi neden bilmiyoruz

 9. Ali TÜZEL dedi ki:

  Size 2 Sorum Olacak ;
  Kullanılan Çubukları Bir Sonraki Çekilişte Kullansak Olur Mu ?
  2018’in Çekilişine Şimdiden Çubuk Biriktirmeye Başlayabilir Miyiz ?( Yani şimdi Şifreli Çubuk alsak 2018 çekilişi başladığında göndermeye başlasak kabul olur mu ?)

 10. Nilay dedi ki:

  Arabalari kazanan arkadaslari ogrendim.hayirli ugurlu olsun insallah.Eger satmayip bineceklerse kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin Allah.bize nasip degilmis😊Tebrikler arkadaslar

 11. HAVVA dedi ki:

  Kazanan belli oldu . Çok merak ediyorum 50 bin gönderen kesin bana çıktı diyen kazandı mı :) nasibin 5 i 5bini 50 bini yoktur

 12. Ramazan tanınmış dedi ki:

  Ahmet bey eğer araba bana çıkarsa söz size magnum dondurma ismarlıyacam double olanından hemde yorumlarınızı yakından takip ediyorum gerçekten siz Standapçı olmalıymissinız

 13. kıtlatılmış çubuk dedi ki:

  Ahmet bey diyelim ki araba bana çıktı.arabanın vergiside 50-55.000 arası değişiyor.bende desemki valla billa 55000 liram yok.şunu 30000 e bağlayalım desem 25000 i kurtarabilirmiyim?veya onlarda 30000 olmaz ama hadi sana 40000 olsun derlermi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Magnum öyle “valla billa” ile uğraşmaz. “Veriyorsan ver vermiyorsan verecek olan var” deyip sizi kapı dışarı eder. Zaten bu vergi devletin aldığı vergi. Magnum ile ilgisi yok. Devlette vatandaşta 1 kuruşunu bırakmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir