Mall of Antalya AVM BMW 3 Çekilişi
  • 0

Mall of Antalya AVM BMW 3 Çekilişi

BMW 3

Mall of Antalya AVM BMW 3 Çekilişi
Mall of Antalya alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Cinetech sinemalarından aldığınız sinema biletleri ile sinema salonuna ait olan kafeden yaptığınız harcamalar çekilişe dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır. Kampanya masalarından aldığınız bilgisayar çıktıları ile alışveriş faturalarınızı kazanan kişiler açıklanıncaya kadar saklayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi 2017 model BMW 3.18i sedan

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 7 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 9 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mall of Antalya AVM Nerede?
Mall of Antalya alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Altınova Sinan Mahallesi, 07170 Kepez/AntalyaBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir