Margi Outlet AVM Mercedes A180 Çekilişi
  • 1

Margi Outlet AVM Mercedes A180 Çekilişi

Mercedes A180

Margi Outlet AVM Mercedes A180 Çekilişi
Margi Outlet alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 50 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes A180
3 kişi Apple iPhone 7
10 kişi Samsung Galaxy Tab 3 lite

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Margi Outlet AVM Mercedes A180 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 8 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 10 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Margi Outlet AVM Nerede?
Margi Outlet alışveriş merkezi Edirne şehrindedir. Adres: 1. Murat Mahallesi, Atatürk Caddesi (Talat Paşa caddesi ) 22/A, 22030 Merkez/EdirneBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. Muhammed ali dedi ki:

    Inşallah bana cikar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir