Mavibahçe AVM Mercedes SLC Çekilişi
  • 1

Mavibahçe AVM Mercedes SLC Çekilişi

Mercedes SLC 180 AMG 2017

Mavibahçe AVM Mercedes SLC Çekilişi
Mavibahçe alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 200 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Mercedes SLC 180 AMG Cabriolet

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Mavibahçe AVM Mercedes SLC Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 12 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mavibahçe AVM Nerede?
Mavibahçe alışveriş merkezi İzmir şehrindedir. Adres: Mavişehir Mahallesi, Caher Dudayev Blv, 35540 Karşıyaka/İzmirBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. Sedat dedi ki:

    Bize cikmaz ahmet abi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir