Metrocity AVM Mercedes CLA 200 Çekilişi
 • 6

Metrocity AVM Mercedes CLA 200 Çekilişi

2017 model Mercedes CLA 200

Metrocity AVM Mercedes CLA 200 Çekilişi
Metrocity alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kayıt olmayı unutmayınız. Çekiliş sonucu açıklanıncaya kadar alışveriş faturalarınızı ve kampanya masasından verilecek olan bilgisayar çıktısını saklayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes CLA 200

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Metrocity AVM Mercedes CLA 200 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 5 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 11 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Metrocity AVM Nerede?
Metrocity alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: MetroCity Alışveriş Merkezi Büyükdere Cad. No:171 1.Levent 34330 – İstanbul

Sevebilirsin...

6 Yorum

 1. Emre dedi ki:

  Senin diyelim ki araba bana çıktı ne kadar öderim

 2. Mustafa dedi ki:

  Avm icerisindeki eczaneden yapilan alisveris gecerli mi cekilise?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 3. Ali dedi ki:

  Admin simdi ben bu arabayı kazandım diyelim vergisini fln her şeyini ödedikten sonra istediğim zaman satabilirmiyim bunu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir