Meysu Outlet AVM Fiat Egea Çekilişi
  • 0

Meysu Outlet AVM Fiat Egea Çekilişi

Fiat Egea

Meysu Outlet AVM Fiat Egea Çekilişi
Meysu Outlet alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 50 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 Model Fiat Egea

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Nisan 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 23 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 27 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Meysu Outlet AVM Nerede?
Meysu Outlet alışveriş merkezi Kayseri şehrindedir. Adres: Osman Kavuncu Bulvarı Yeni Terminal Yanı, Kocasinan/KayseriBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir