Migros Ferrero Rocher Raffaello Tatil Çekilişi
 • 4

Migros Ferrero Rocher Raffaello Tatil Çekilişi

Migros Ferrero Rocher Raffaello Tatil Çekilişi

Migros Ferrero Rocher Raffaello Tatil Çekilişi
Migros, Migros Jet ve Migros Sanal Market mağazalarından Money Club Kart özellikli kartlar ile yapacağınız her 20 liralık Ferrero Rocher veya Raffaello Çikolata ürün alışverişi size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekilişe katılımınız Migros kart üzerinden olacaktır. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
5 kişi Çift Kişilik Paris Tatili

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Migros Ferrero Rocher Raffaello Tatil Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 15 Mart 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 17 Mart 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tatil Hakkında:
Çift kişilik Fransa Paris seyahati 29 Nisan 2017-30 Nisan 2017 tarihleri arasında 1 gece 2 gün, 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama olarak yapılacaktır. İstanbul/Paris ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti, Paris’te havalimanı-otel-havalimanı transferleri dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanında başlar ve biter. İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanına kadar olan ulaşım masrafları, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesi devredilemez nakde çevrilemez, talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz.Bu Çekilişlere de Katılın

4 Yorum

 1. Gönül dedi ki:

  Ahmet Bey merhaba,

  Bu tatil çekilişiyle ilgili ayrıntılı bilgi nasıl alabilirim? Seyahat tarihleri ve programın nasıl olduğu konusunda..
  Migros’ tan da öğrenemedim. Teşekkürler.

 2. Cemal dedi ki:

  benim adıma gönderip başkasına hediye edebilir miyim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Hediye” değil de “Devir” işleminden bahsediyorsunuz. Hediyeler veya hak devredilemez. Kendi üzerinize aldıktan sonra satış ve devir yapabilirsiniz. Araba, ev vb. hediyelerde sonradan satılabiliyor ama tatil hediyelerinde böyle bir durum yoktur. Gidebiliyorsanız siz gidersiniz. Gidemiyorsanız yedek talihli gider.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir