Migros Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi
 • 13

Migros Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi

iPhone 7 Plus

Migros Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi
Migros, Migros Jet ve Migros Sanal Market mağazalarından Money Club Kart özellikli kartlar ile yapacağınız her 5 liralık Ülker Çokokrem ürün alışverişi size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekilişe katılımınız Migros kart üzerinden olacaktır. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
4 kişi Apple iPhone 7
40 kişi CVS DN 1907 Coffee Master Kahve Makinesi

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Migros Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
19 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Mart 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 9 Mart 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

13 Yorum

 1. İsmail dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey,
  Bu migros kampanyalarında 2M 3M gibi mağazalarının bahsi geçmiyor. Markette bi görevliye sordum dahil değil dedi ama konuya da çok vakıf değildi. 2M ya da 3M migroslar kampanyaya dahil olmuyor mu, bilginiz va mıdır.

 2. Fatih dedi ki:

  Ahmet bey sizde cekilise katiloyorsunuz tabiki her zaman kazanamiyorsunuz cekilisi kaybettiginizi gorunce icinizde burukluk oluyor mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sadece Opet çekilişinde “yok artık” diye tepki verdim. 2 bin kişiye 50 liralık benzin çıktı. Bırakın kendi ismimi adı “Selman” olan biri yok.
   Ben sırf çekilişe katılmak için gidip ürün almıyorum. Zaten alacağım bir şeyse ve çekilişi varsa o zaman kampanyalı ürün alıyorum. Yüzlerce gönderip kazanmayı beklesem üzülürdüm ama bu şekilde yapınca üzülmüyorum.

 3. Sinan dedi ki:

  Kardeş yazmamışsın ama 400 kişiye de 40 Money veriyor

 4. Bozkurt atsız dedi ki:

  Doğuş çay Migros golf çekilişi ne oldu acaba

 5. Ayhan dedi ki:

  Dün akşam migrostaki kasa görevlileri çekilişi duyduklarını ama ayrıntıyı bilmediklerini söylediler.birde 50 money para veren bir çekilişten bahsettiler ama ben bir şey anlamadım

 6. Bozkurt atsız dedi ki:

  Migrosun sitesinde göremedim bu kampanya yı

 7. fatih dedi ki:

  ahmet bey money kartım vardı 5 yıl önceden çıkardım ama kartım kayıp fakat her zaman telefon numaramı vererek money karttan faydalanıyorum yine telefon numaramı verip katılsam çekilişe kabul olur mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir