Milliyet Yılın Sporcusu Çekilişi 2018
 • 9

Milliyet Yılın Sporcusu Çekilişi 2018

Apple iPhone 8

Milliyet Yılın Sporcusu Çekilişi 2018
Sizce 2018’in sporcusu kim? 8 branştan oluşan Milliyet Yılın Sporcusu 2018 oylamasına katılarak yılın sporcusunu belirleyebilir ve çekilişe katılabilirsiniz. Milliyet internet sitesine girdiğinizde Yılın Sporcusu, Yılın Takımı, Yılın Spor Adamı, Yılın Antrenörü, Gillette Yılın Futbolcusu, Yılın Paralimpik Sporcusu/Takımı, Yılın Çıkış Yapan Sporcusu, Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu kategorilerinde oylarınızı kullanarak 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya sonuna oylamaya katıldığınız her bir farklı gün için fazladan 1 çekiliş hakkı daha kazanırsınız. Çekilişe katılmak ücretsizdir. Çekilişe katılmak için TIKLAYINIZ

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Oyun Bilgisayarı (intel i7 7700K, 16 GB Ram, Geforce 8 GB ekran kartı, 700 watt kasa, Full HD Monitör, Kamera, Klavye, Mouse: 13.995 lira değerinde)
5 kişi Apple iPhone 8
5 kişi Apple iPad Pro
5 kişi Sony Playstation 4
5 kişi Digiturk Sporun Yıldızı Paketi

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
21 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 4 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 10 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Oyun bilgisayarını kazanmanız durumunda 1.867 lira vergi borcunuz oluşur. Diğer hediyeler için vergi oluşmaz.Bu Çekilişlere de Katılın

9 Yorum

 1. Uğur Ünal dedi ki:

  Milliyet e girdim ama bir türlü anlamadım nasıl anlicam katıldığımı ve nerede bu anket midir nedir saklanmış

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, ana sayfaya girdiğinizde orta kısımda hava durumunun solunda kalan mavi renkli görsele tıklayacaksınız. Üzerinde Gillette Yılın Sporcusu Anketi yazıyor.

 2. Uğur Ünal dedi ki:

  Hiç bir çekiliş bana çıkmıyor ama gene de katılıyorum belki şans bana güler diye umud ediyorum

 3. ceyda dedi ki:

  Allahın izniyle inşallah bn kazanirim

 4. baris dedi ki:

  Her gün katılırsak hergün çekiliş hakkı olur dimi

 5. İbrahim dedi ki:

  Her gün oylama yapsak şansımız artıyor yani öyle mi?sadece oy vermek yeterli sanırım.

 6. ismail dedi ki:

  insallah kazanarim cok ihtiyacim var cok..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir