MNG Kargo %25 indirim
  • 0

MNG Kargo %25 indirim

MNG Kargo, Kurban Bayramı ve Yılbaşı hediyesi olarak müşterilerine yüzde 25 indirim kampanyası başlattı. MNG Kargo’nun 3 Aralık 2008 tarihinde başlayan bayram ve yılbaşına özel indirim kampanyası 15 Ocak 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Nasıl indirim kazanacağım?
Türkiye’nin 8 ulusal gazetesi ile birlikte dağıtmaya başladığı insertler üzerinde bulunan barkodu kargosuyla birlikte MNG Kargo bayilerine teslim edenler, taşıma ücretlerinde yüzde 25 indirimden yaralanabilecekler. Bayramda ve yılbaşında kargo gönderecek olanlar, aynı broşür sayesinde MNG Kargo’nun illere özel olarak tasarladığı balonlu zarf, koli ve rulo gibi ambalaj ürünlerine de yüzde 25 indirimli olarak sahip olabilecekler.

Her il için özel
Her ile ayrı tasarım içeren insert dağıtımı ve bu illerde dağıtılan insertlerin mecralara göre ayrı barkod taşıması ilk kez uygulanıyor. Değişimlere, gelişmelere ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan MNG Kargo’nun, bu özel ambalajları üzerinde ayrıca ”Gaziantep’ten Kargonuz Var” ya da ”Bursa’dan Kargonuz Var” mesajı yer alıyor. Bu ambalajlar sayesinde kargo gönderenler bulundukları yöreden özel bir mesaj iletmiş, alanlar ise o yöreye olan hasretlerini gidermiş olacaklar.

Güncel kampanyalara ulaşmak için tıklayınız…

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir