MNG Kargo Tatil Çekilişi
  • 0

MNG Kargo Tatil Çekilişi

MNG Kargo Tatil ÇekilişiMNG Kargo ile yurtiçi gönderileriniz için ödediğiniz her 5 liraya 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Her 5 liralık kargo gönderisi 1 çekiliş hakkı.

Neler kazanacağım?
3 kişi Çift kişilik seyahat paketi

Tatil hakkında
Avrupa Turu (Paris, Barselona, Amsterdam turları), Asya Turu (Bangkok, Hong Kong, Phuket turları), Amerika/Güney Amerika Turu (Arjantin, Brezilya, New York turları), Ortadoğu Turu (Mısır turu), Afrika Turu (Kenya turu), Gemi turu (Kanarya Adaları, Batı Akdeniz ve Yunana Adaları turları) ve Nehir Turu (Volga nehri turu) içerisinden birini seçebilirsiniz. 7 gece 8 gün, 4 yıldızlı otelde oda+kahvaltı dahil konaklama ve gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti, transferler, havaalanı vergileri ve Mesleki Sorumluluk Sigortası MNG kargo tarafından karşılanacaktır.

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: MNG Kargo Tatil Çekiliş Sonucu

Son katılım tarihi ne zaman?
17 Şubat 2015

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 06 Mart 2015 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçları canlı yayınla öğrenmek için BeniKazan Twitter ve BeniKazan Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir