Nescafe BMW 3 Çekilişi 2013
  • 3

Nescafe BMW 3 Çekilişi 2013

bmw 3 2016

Aşağıdaki çekiliş bir önceki döneme aittir. Çekiliş 2018 yılı için yeniden başlamıştır. Katılmak için TIKLAYINIZ

Nescafe BMW 3 Çekilişi 2013
Nescafe 3’ü 1 Arada Orijinal, 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, 2’si 1 Arada veya 3’ü 1 Arada Fındıklı ürünlerinin paketlerinden çıkan şifreyi, Adınızı, Soyadınızı ve Adresinizi yazıp 4544‘ye göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Şifreleri Nescafe internet sitesi üzerinden de gönderebilirsiniz. Şifreler internet sitesinden ücretsiz gönderilebilir.

Örnek: XE345RFVB NEHIR ERDOGAN MEHMET AKIFERSOY CAD. NO:128/1 MUGLA MERKEZ

Neler kazanacağım?
3 kişi 2012 model BMW 3.16 araba

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Nescafe BMW 3 Çekiliş Sonucu 2013

Son katılım tarihi?
31 Mart 2013

Uyarı: Kazanmanız durumunda hediyenizi alabilmek için şifreli paket ve alışveriş faturası/fişi göstermek zorunludur. Aksi halde hediyeyi teslim alamazsınız.

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu kazananlar 10 Nisan 2013 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

3 Yorum

  1. osmanturka dedi ki:

    Ben nescafe sayfası üzerinden şifre gönderirken sayfayı hiçbir zaman kapatım tekrar açmadım yani kişisel bilgilerim ve güvenlik kodu hep aynı kaldı o şekilde 100 lerce şifre gönderdim ve gitmiyormu aceba diye gönderdiğim şifreyi tekrar göndermek istedim bu şifre daha önce kullanılmış mesajıyla karşılaştım yani şifrelerimin hepside gönderilmiş yani 2. bir şifreyi gönderirken sayfayı kapatıp tekrar açmaya gerek yokmuş. yoksa gönderdiğim şfreler gitmedimi?

  2. MEVLÜT ALTINTAŞ dedi ki:

    kampanya şimdiden tüm katılımcılara bol şanslardilertim…………………….

  3. MEVLÜT ALTINTAŞ dedi ki:

    SAYIN:NESCAFE 3Ü1 ARADA BMV KAMPANYASI,Yetkililerine şifre gönderme formunu dolduruyoruz gönder butonuna basıca -PAKETTEN ÇIKAN ŞİFRE,-GÜVENLİK KODU,- , Gönder dügmesine basınca sistem kabül edince belittigim bölümlerin temizlenmesi gerekir. sistemden çıkan GÜVENLİK KODU,nun dan degişmesi gerekir. 2 nci şifreyi gireceg,miz de sayfayı kapatıp tekrar açmamız gerekiyor iyi günler……..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir