Nescafe BMW Çekilişi 2018
 • 28

Nescafe BMW Çekilişi 2018

2018 BMW 1.18

Nescafe BMW Çekilişi 2018
Üzerinde kampanya görseli bulunan Nescafe 3’ü 1 arada paketlerinin iç yüzünden çıkan şifreyi Nescafe internet sitesindeki çekilişe katılım formu üzerinden göndererek 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Ne kadar çok şifre gönderirseniz kazanma ihtimaliniz o kadar çok artar. Uyarı: Şifreli Nescafe paketlerini saklayınız. Kazanmanız durumunda hediye tesliminde paketler istenecektir. Aksi halde hediyenizi alamazsınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
11 kişi 2017 model BMW 1.18i (138.777 lira değerinde)
111 kişi Apple iPhone 8 64 GB

Hangi Paketlerle Çekilişe Dahil
Nescafe 3’ü 1 Arada Orginal, Nescafe 3’ü 1 Arada Extra, Nescafe 3’ü 1 Arada Crema Latte, Nescafe 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafe 2’si 1 Arada

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
16 Nisan 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 20 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 26 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

SMS ile Katılım
SMS ile katılmak için şifreyi, Adınızı Soyadınızı ve Adres bilgilerinizi yazıp 6635’e göndermeniz yeterlidir. Her bir mesajda yalnızca bir şifre gönderebilirsiniz. Her bir SMS ücreti 65 Kuruş olarak ücretlendirilir.

BMW 1.18i Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model BMW 1.18i aracının piyasa değeri 138.777 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 26.824 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden aracı üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

BMW 1.18i Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2018 yılından itibaren aracın fiyatına ve motor hacmine göre hesaplanmaktadır. Buna göre motor silindir hacmi 1.499 cc ve fiyatı 138.777 lira olan BMW 1.18i için 2018 yılının 6 aylık döneminde 776,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

28 Yorum

 1. Mehmet dedi ki:

  Eski göndermediğimiz şifreleri göndermiyorum gönderilebileceğimizi söylemiştiniz acaba sistemdemi sıkıntı var…

 2. Batu dedi ki:

  Merhaba,Her iki hediyeden de kazanmamız durumunda maddi değeri daha yüksek olan hediyeyi mi alırız?Bir de aynı hediyeden 2 tane çıkması durumunda ne olur ? Teşekkürler iyi günler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş maddi değeri yüksek olan hediyeden başlayarak yapılır. İlk önce arabaların çekilişi yapılır. Bunlardan birini kazanmanız durumunda telefon çekilişinde adınız çıksa da çekiliş tekrarlanır. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Aynı kişi ikinci kez kazanırsa çekiliş tekrarlanır.

 3. Süleyman dedi ki:

  Yani vergi olarak 26 binmi 776 tlmi ödenir?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İkisi de. Hediye kazandığınız için 26.824 lira, arabayı üzerinize aldığınız ve kullanacağınız için 776,5 lira ödersiniz. Bu ikisi birbirinden farklı vergilerdir.

 4. Kenan toprak dedi ki:

  Herhalde güvenilir çekiliş yapan firmalardan biri..

  • hüseyin dedi ki:

   Ben çoğu çekilişe katılıyorum ama hiç birine güvenmiyorum açıkçası. Nescafe’nin 11 tane bmw verecek olması beni daha da kıllandırdı . Bilmediğimiz katılım numaramızla çekilişe katılıyoruz gerçi bilsek de çok farketmez. Adamlar istese 11-12 haneli sadece saylardan oluşan şifreler belirleyip şifre numaralarıyla çekiliş yapabilirler satılmayan bir ürüne denk gelirse çekiliş yenilenir her defasında satılmayan ürüne denk gelecek değil ya.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Öncelikle şunu bi anlayalım: “Çekiliş sadece >>çekilişe katılanlar< < arasından yapılır" Çekilişe katılmayanlar çekilişe dahil edilmez. Yani bu durumda "satılmamış" bir ürüne veya satılmış olsa bile çekiliş formunu doldurmamış birine hediye çıkmaz. İkinci olarak;
    Çekilişler ürün paketi üzerindeki şifrelere göre yapılmaz. Siz paket üzerindeki şifreyi göndererek bir katılım numarasına sahip olursunuz. Tüm çekilişler bu şekilde katılım numarasına göre yapılır. Eğer şifreler üzerinden yapılsaydı bahsettiğiniz şekilde hiç satılmamış yada satılmış olsa da çekilişe katılmamış birisine hediye çıkabilirdi.

 5. Mehmet dedi ki:

  Merhaba bu şifreli paketleri nasıl açacağımız önemlimi bazıları yarım olursa alınmaz diyorlar şifreler ortasında mı daha almadık hiç bilmiyoruz bi tavsiyeniz var mi.

 6. Mert dedi ki:

  Yeni promosyon ürünler ayın kaçında marketlere dağıtılır ?

 7. pınar dedi ki:

  internette şifreyi nereye yazıp katılabiliyoruz acaba ?

 8. muhammed dedi ki:

  bu arabanın burnu uzun vede motor hacmi çok düşük,bana çıkmaz umarım ama iphone için katılabilirim.

 9. Serdar dedi ki:

  Çekilişe nasıl katılabilirim.

 10. ibrahim dedi ki:

  Teşekkürler haber verdiğiniz için Ahmet Bey…10 ocak itibariyle mi başladı?kampanya görselli ürünler yakında gelecektir inşaallah.

 11. Hasan dedi ki:

  İnternetten katılamıyor muyuz?

 12. SERKAN AYYILDIZ dedi ki:

  Hadii bakalım🙇‍♂️

 13. Faruk dedi ki:

  Kesin bana çıkar 😂😂

 14. Sevgi tungur dedi ki:

  Bana da çıkar inşallah Amin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir