Nescafe Mercedes CLA 200 Çekilişi
 • 305

Nescafe Mercedes CLA 200 Çekilişi

Nescafe 3'ü 1 Arada 2017 paketi

Nescafe Mercedes CLA 200 Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan Nestle Nescafe 3’ü 1 Arada paketlerindeki şifreyi Adınız, Soyadınız ve Adres bilgilerinizle birlikte 6635’e mesaj atarak 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Şifreleri ücretsiz olarak Nescafe internet sitesinden de gönderebilirsiniz. Ne kadar çok şifre gönderirseniz kazanma ihtimaliniz o kadar çok artar. Uyarı: Kazanmanız durumunda şifreli paketi göstermeniz zorunludur. Çekiliş sonuçlanana kadar paketi saklayın. Aksi halde kazansanız da arabayı alamazsınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 2016 model Mercedes CLA 200 FL AMG
333 kişi Apple iPhone 7

Hangi Ürünler Kampanyaya Dahil:
Nescafe 3 Mercedes CLA 200 ve 333 iPhone 7 Çekilişi kampanyasına Nescafe 3’ü 1 Arada, Nescafe 3’ü 1 Arada Extra, Nescafe 2’si 1 Arada ve Nescafe 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinden çıkan şifrelerle katılabilirsiniz.

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Nisan 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 21 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 27 Nisan 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Nescafe Şifresi Nerede Yazıyor?
Nescafe şifresi paketin iç yüzünde yazmaktadır. Nescafe paketindeki kahveyi boşalttıktan sonra ambalajın birleşim yerinden paketi ikiye ayırınız. Paketin iç yüzeyinde şifreyi göreceksiniz. Nescafe şifresi 10 hanelidir.

Adresimi Yazmadım, Bir Şey Olur mu?
Çekilie katılım formunda şifre, Ad, Soyad ve Adres bilgilerinizden herhangi birini hiç yazmazsanız çekiliş hakkı kazanamazsınız. Bu bilgilerden adres bilginizin yanlış veya yetersiz olması çekilişe katılım durumunuzu etkilemez.

SMS ile Katılım Ücreti
6635’e gönderilen her bir mesaj tüm operatörler için 65 Kuruştur. SMS ile katılmanın internetten katılmaya göre herhangi bir avantajı yoktur. Ücretsiz olarak internet sitesinden katılmanızı tavsiye ederiz.

18 Yaşından Küçükler Çekilişe Katılabilir mi?
Evet katılabilirler ama kazanırlarsa hediyelerini alamazlar. Bu sebeple katılmamalıdırlar. 18 yaşından küçük olanlar ebeveynlerinin bilgileri ile çekilişe katılabilirler.

Mercedes CLA 200 FL AMG Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mercedes CLA 200 AMG aracının piyasa değeri 136.183 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 13.215 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Mercedes CLA 200 Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor hacmi 1.595 cc olan Mercedes CLA 200 AMG için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

305 Yorum

 1. Uğur Ergin dedi ki:

  Ahmet bey ben nescafe çekişili sitesine kayıt olamıyorum sürekli hata alıyorum kayıt olmadan şifreleri göndersem bir sorun olurmu?

 2. mert dedi ki:

  Nestle pazarlama var benim memlekette. Eger araba cikarsa ona mi gidecem

 3. sedat dedi ki:

  bu yil.kac adet sifreli paket basildi bilginiz varmi

 4. mert dedi ki:

  Giris menusunden sifreyi yollamadim direk. Internetten yolladim gecerli olur mu. ???

 5. Seda dedi ki:

  Abi sana bayılıyorum herkesin yorumunu bıkmadan usanmadan okuyup cevaplıyorsun her sene şifre göndermekten çok yorumları okumayı seviyorum arada ince laf sokmaların da çok hoş kolay gelsin (3 senedir okuyorum )

 6. muhammet dedi ki:

  ben 18 yaşının altında olanlar katılamaz yazısını daha yeni gördüm o kadar şifre boşunamı gitti ya bu arada 17 yaşındayım 6 ay sonra 18 olucam

 7. Ramazan dedi ki:

  Ahmet bey gecen sene kaznanal talihliler kacsifreyle kazandi biliyormusunuz

 8. Zakir dedi ki:

  Ahmet bey 150 yakın şifre gönderdim .. fakat adres bilgilerinde il ilçe kısmını yazmayı unutmuşum . Diğer bilgilerin hepsi doğru sıkıntı olur mu

 9. HüseyinSoylu dedi ki:

  AHMET BEY
  Elimde ŞUANDA 1056 Tane Nescafe var
  Tek isme mi girsem şifreleri çıkma ihtimali yüksek yoksa 3-4 isme mi
  Ayrıca 1056 taneye brişey çıkar mı sizce Efendim :) ?

 10. ANATOLİ dedi ki:

  Ahmet bey bişey soracam farklı numara ama ayni isim yazsam olurmu acaba yada farklı isim ayni email hem numara yazam olurmu ahmet bey

 11. mert dedi ki:

  Kayit oldum. Ancak giris yapmadan. Sifreyi yollarsam. Çekilişe alır mı

 12. emirhan dedi ki:

  Ahmet bey ben iphone 7 yi kazanmam durumunda omu ayağıma gelecek benmi onun ayağına gidecegim

 13. Emirhan dedi ki:

  Ahmet bey ben kazanırsam bana telefonlamı bildirilecek

 14. Eray dedi ki:

  Ahmet Bey Ben suan 17 yaşındayım 1 mart 18 olcam Ve Nisan tarihinde acıklanacak kendi üzerime girdim bilgileri,şifreleri bi sıkıntı olurmu?

 15. cebrail dedi ki:

  Ahmet bey ben şifrelerimi telefondan SMS ile gönderiyorum bir soun olur mu? İkincisi’de birkaç şifremi adımı girmeden göndermişim o sorun olurmu yada ismimi girdiğimi etkiler mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Cebrail bey çekilişe katılmak için Nescafe’nin belirlediği iki yol var. Biri internet diğeri de SMS. Siz “SMS ile katılıyorum bir sorun olur mu?” diye soruyorsunuz. Nescafe böyle SMS ile katılım yolu sunmuşken siz nasıl bir sorundan bahsediyorsunuz anlamadım?

   Adınızı yazmadıysanız çekiliş hakkınız geçersiz olur. Şifre boşa gitmiştir.

 16. Hasan Yürekli dedi ki:

  Iphone kazanırsak Telefonun faturası gönderilecek mi garantisi varmı?

 17. yunus tuncer dedi ki:

  Ahmet bey ambalajları saklamamız gerektiğini yazmışsınız, Katılım Koşullarında böyle bir ibare göremiyorum.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bize gönderdiğiniz katılım koşulları kampanyanın puan kazanılarak kullanılan hediyeleri içidir. Nescafe çekiliş formu sayfasına girip en alttaki Katılım koşullarına bakarsanız “İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunlu olup saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.” ibaresini görebilirsiniz.

 18. davut dedi ki:

  hediyenin çıkması dahilinde kişinin kimliği yeterli mi?

 19. Elif dedi ki:

  :) Ahmet bey sizi tebrik ederim sorulan her soruya hassasiyetle cevap veriyorsunuz, orijinal sorular goze carpiyor aralarda :)

 20. Ali dedi ki:

  Sayın Ahmet bey gelecek hafta taşınıyoruz ve adres değişiyor
  Eski adresime çıkarsa hediyeyi alabilirmiyim?

 21. EMRULLAH dedi ki:

  Ben şu ana dek gönderdiğim bütün paketleri çöpe attım . Sıkıntı çıkar mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nescafe açısından veya çekilişin gidişatı açısından sıkıntı çıkmaz. Paket ibrazı yapamayacağınız için hakkınız yedek talihliye geçer. Yedek talihli paketi ibraz ederse hediyeyi teslim alır.
   Sizin açınızdan nasıl bir sıkıntı olur bilemeyiz.

  • esra dedi ki:

   Ahmet Bey yorumları okudum güzel eğlendim… Allah kolaylık versin :)

  • Burhan dedi ki:

   Kerdeşim bende 150 adet dönderdim ama paketleri ben de biriktirmedim durum vahim :(

 22. murat dedi ki:

  Ben düşünyorumki siz onceden şifrelere hediyelere biriktiryomusunuz yada çekiliş sonuçlarinda kim çok şifre gonderdiyse hediyeleri onlarami veriyosunuz eğer şifreye onceden hediye biriktirildiyse sen 1 kere katil 10000 kere katil o şifrede hediye olmasi lazim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazananlar, ürün paketlerinden çıkan şifreye göre değil, katılım numarasına göre belirlendiği için “kazanacak şifrelerin önceden belli olması” gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer paket üzerindeki şifreler üzerinden çekiliş yapılsaydı o zaman böyle şüphelenebilirdik.

   Bu çekilişte “Kim çok şifre gönderirse o kazanır” diye bir kural yoktur. Eğer böyle olsaydı 21 Nisan tarihinde ne için çekiliş yapacaklardı? Kim en çok göndermişse yüksekten düşüğe göre sıralayıp “kazananlar bunlardır” diye açıklama yaparlardı. Ama 21 Nisan’da çekiliş yapılacak. Katılım numaraları belirlenecek. Belki 1 tane gönderen birine araba çıkacak. Şans.

 23. murat dedi ki:

  Pardon ahmet bey ben de bişey sorubilermiyim bu çekilişdeki şifreler şans işimi ya da başga bişeymi

 24. Sena dedi ki:

  iPhone 7 hakkında bilgi verilmemiş vergi odeyecek miyiz? Odeyeceksek miktarı nedir?

 25. Mustafa dedi ki:

  Ben 80 şifre gönderdim bir defa ismimi yanlış yazdım isim yazılan bölüme yanlışlıkla ME yazdım telefon ve adres doğru olurda bu gönderdiğim şifreye çıkarsa isimde sıkıntı olurmu zaten kayıt olmuştum

 26. Yeşil dedi ki:

  Ahmet bey nereye bi yaZı iletsek Ülker metro gibi cep uygulaması yaparlar

 27. Evren dedi ki:

  Ahmet Abi ben kayıt oldum ve şifre gönder diyor ne kadar gönderirsem kazanma şansım artıyor değilmi ?

 28. Ali dedi ki:

  Sayın Ahmet Selman bey Merhabalar ;
  Çekiliş sistemi nasıl bilginiz varmı?
  Aynı ailedeki iki kişi hediye kazanabilir mi?
  Birde çekilişe tlf no yanlış yazdım bişey olurmu
  Teşekürler

 29. Yasin dedi ki:

  18 yaşından küçükler katılamaz yazıyo katılım koşullarında ben 17 yaşındayım fakat numara sahibi 18 yaşından büyük şifre gönderirken ad soyad istenilen yere kendi adımı yazıyorum kabul olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ya nasıl olabilir ki? “18 yaşından küçükler katılamaz” denilen bir çekilişe “yaşı 18’den büyük birinin telefonunu yazdım olur mu?” diye soruyorsunuz? Nasıl bir mantık bu? Kazananlar listesinde sizin isminiz yazdığında sizden kimlik isteyecekler. Ne yapacaksınız? O kişinin telefonundaki SIM kartı söküp onu mu göstereceksiniz?

   Bu kural çok açık ve anlaşılırdır. “18 yaşının altındaysan katılamazsın.” bu kadar. Eğer katılmak istiyorsan çekiliş formuna yazdığın isim 18 yaşından büyük birinin ismi olacak. Numarayı ister kafadan uydur, ister 100 yaşındaki birinin numarasını yaz önemli değil. Yeter ki o kısım boş olmasın. Adres kısmı, ister iş adresini yaz, ister kafadan uydur önemli değil. Yeter ki o kısım boş kalmasın.

   Ama isim çok önemli. Bunda hata kabul edilmez. İsim tam ve doğru olacak. Yazdığım isim 18 yaşından büyük olacak. İsim yanlışsa yine alamazsın.

 30. Sena dedi ki:

  Şifreyi büyük veya küçük harfle yazmak fark eder mi ?

 31. Alperen taş dedi ki:

  Bu araç makro market Anayurt şubesinde duruyor kayseride yani kazanırsak nerden almamız lazım bizim evin karşısında çünkü araç direk garaja çekebilirmiyiz

 32. Selin dedi ki:

  Paketi ‘buradan açınız’ yazan yerinden yırttığımızda şifreli olmayan küçük kısmı atarsak sorun olur mu?

 33. onur dedi ki:

  ahmet bey merhaba; nescafenin sitesine üye olmuştum şifrelerimi üye olduktan sonra göndermeye başladım şu anda kullanıcı şifremi (parolamı)giriyorum hatalı giriş diyor. neden kaynaklı olabilir. böyle sıkntı yaşayan kullancı oldumu acaba ??
  tşkler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Neden böyle olduğunu bilmiyorum. Bir kişi oldu ama numarayı yanlış yazdığım için diye açıklama yaptı. İsminizi değiştirmeden farklı e-posta ve telefon numarası ile yeni bir hesap açabilirsiniz.

   • Onur dedi ki:

    Nestleyi arıyorum farklı e posta ile üye olup gönderime devam edin diyorlar. alt yapıda sıkıntı var diyorlar hatayı gideremediler daha yada üye olmadan ana sayfadanda gönderim yapabilirsiniz diyorlar böyle Olunca insan ister istemez kuşkuya kapılıyor acaba gönderdiklerim boşunamı gidiyor diye. Neyse yapacak bu şey yok göndermeye devam ;)

 34. Sümeyye dedi ki:

  Mesela geçen seneden bi tane nescafe aldım ve çekilişe katıldım ama çıkmadı. Aynısıyla bu sene de katılabilir miyim?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır. Çekiliş için gönderdiğiniz bir şifreyi tekrar gönderemezsiniz. Böyle olsa zaten kimse yeni ürün almazdı. Geçen sene gönderilen 8 milyon şifre bu sene de gönderilirdi.

 35. sedat dedi ki:

  Hocam size bir sorum olacaktı. Abimin kimlik bilgileriyle çekilişie katılmak için üyelik açtım. 10 civarı şifre gönderdim. Daha sonra tekrar şifre göndermek için abimin üyelik bilgilerini kullanarak siteye giriş yapmak istedim ama giriş yapamadım. Galiba sisteme üye olurken abimin cep telefon numarasını yanlış yazmışım. Şimdi aynı kimlik bilgileri ve farklı bir mail adresi ile üyelik açtım. Ve bu üyelik üzerinden de biraz şifre gönderdim.
  ilk gönderdiğim şifrelerden birine hediye çıkması durumunda bir problem olur mu? Yani cep telefon numarasının yanlış olması durumunda hediye kazanma durumunda bir problem olur mu? teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hediyeler isme çıkar. Telefon numarasının veya e-posta adresinin yanlış olması bir şeyi değiştirmez. İsim doğruysa sorun yok.

   • İbrahim dedi ki:

    Bu durum tüm çekilişler için geçerli midir peki? Yani insanlar aynı isimlerle farklı e postalarla defalarca katılım yapabilirler.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Bir kişi çekilişe defalarca katılmak istiyorsa neden farklı e-posta adresleri ile bunu yapsın? Her zaman kullandığı e-posta adresi ile kendi adına isterse 1000 tane şifre gönderebilir. “Her şifre için başka -posta adresi kullanmalısınız” diye bir kural yoktur.

 36. ANATOLİ dedi ki:

  bide bişey soracam 3/1 artık marketlerde bitiyor neden acaba her markette bakalda yok
  gecen ataşehire gittim işim vardı ordan aldım kadıköyden aldım her ilçeden alıyorum kendim mecidiyekoy oturuyorum

 37. ANATOLİ dedi ki:

  merhaba ben yabancıyım ama türk ehliyetim var ayle ikameti var 6 senedir burdayim bende katıldım hediye cikarsa ala bilirmiyim acaba

 38. İpek dedi ki:

  Telefon numarasini yanlis girersek sorun olurmu yanlis yazdmson anda gondere basinca sifreyi gondermis oldm

 39. ajanda dedi ki:

  Gayet açıklayıcı bilgiler şimdiden herkese bol şans.

 40. hüseyin dedi ki:

  ahmet bey geçen sene çekilişe kaç kişi katılmıştı bi fikriniz varmı ?

 41. ahmetali dedi ki:

  ahmet bey ben 4 tane gönderdim paketler bende duruyo ama hangi şifreden kazandımı nasıl bilicem yardımcı olurmusunuz

 42. Enes dedi ki:

  Şifre ibrazının yanında nescafeyi aldığına dair market bakkal vb yerlerden fatura fiş te saklamak zorunlumu ?

 43. hüseyin dedi ki:

  ahmet bey biri dedi 500 tane gönderdim biri de dedi 50 tane gönderdim ve 50 tane gönderene 2 tane hediye çıkıyor fazla şifre göndermemizin bi katkısı oluyor mu

 44. volkan hano dedi ki:

  merhaba ben 150 yakın şifre gönderdim yaş 25 kullandığım telefon annemin adına kayıtlı çıkarsa herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım

 45. tuncay dedi ki:

  Ahmet bey verilen araçlar dizelmi benzinlimi teşekkür ederim

 46. tuncay dedi ki:

  Merhaba ahmet bey araba çıkması durumunda hangi şehirden alacaz istanbul mu ankaramı yoksa izmirmi teşekkür ederim kolay gelsin

 47. Sevinç taşkıran dedi ki:

  Şifre paketin neresinde

 48. Bjk1903 dedi ki:

  Ahmet bey merhaba.
  Ben site üzerinden baya bi şifre gönderdim arka arkaya sonradan fark ettim ki soyadımın bir harfi eksik ve yanlıştı. Onu düzeltip yeni şifreleri göndermeye başladım. Şimdi o soyadımın yanlış olanlardan birinde kazanma durumumda bi sıkıntı cıkarmı?

 49. Bozkurt atsız dedi ki:

  Farklı şifrelerle Aynı numara ve adresi yazarak farklı kişiler adına katılabilir miyiz?

 50. Kemiksiz İvar dedi ki:

  merhabalar ben bütün aile fertleri adına 40 ar şifre gönderip hediyeleride topluyorum oyuna rp ve bedava burger menu yiyorum her hafta son katılımı babam üzerinde yaptım . e mailine onay kodu geldi açtım 10 şifre gönderdim ama babamın ismi olarak gözükmüyor ad sitede değiştirme şansımızda bulunmuyor ne yapabiliriz ? örneğin babamın adı mehmet korg ise ahmet korg korg olarak yazıyor sağ üst köşede bilgileri doğru girdiğime eminim ilk kayıtta

 51. İsmail dedi ki:

  Biz 2 tane aldık eşim ve kendi adıma şifre girmek istiyorum olur mu?

 52. ÖZGÜR dedi ki:

  Ben 18 yaşından küçyüm kazansam hediye aylemden biri ala bilirmi kedi adımı ve soy adımı yazdım ama telefonum olmadı için annemin nhumarasını yazdım hediyeyi alabilirmiyiz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Özgür, annenin telefonunu yazmak yerine annenin adını soyadını yazsaydın çekilişe başarılı bir şekilde katılmış olacaktın. Eğer gönderdiğin şifreye hediye çıkarsa ne sen ne de ailen o hediyeyi alamaz. Kendi adını yazma, annenin adını yaz.

 53. bülent dedi ki:

  iphone 7 rengi nedir ahmet bey?

 54. İbrahim dedi ki:

  Kac kere katilim hakkimiz var

 55. Havva dedi ki:

  Cekilis sonuclri nerden haber alcaz msj olarak tlfna msj gelirmi acaba nerden bilcez kazandgimizi

 56. Ali dedi ki:

  Adrese şehir yazmayi unutmuşum sıkıntı olur mu ?

 57. Mustafa dedi ki:

  Benim bir arkadasima baska bir cekilisten araba cikmistı ve onu arayip arabayimi yoksa fiyatinimi istersiniz diye sormuslardi. Bu cekilistede boyle bir sey olurmu ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Böyle bir şeyin olması mümkün değildir. Arabanın yerine parasını alamazsınız. Arkadaşınıza da gerçekten böyle bir teklif yaptılarsa bu kurallara aykırıdır. Hangi firma ve hangi çekiliş olduğunu söyler misiniz?

 58. Ekrem dedi ki:

  Geçen sene çekiliş olur diye biriktirmiştim geçen kıştan beri hatta..Bazı özel nedenlerden dolayı da netten uzak kaldım.sonra araştırdığımda çekilişin bitmiş olduğunu gördüm ve biriktirdiğim şifreli paketler elimde kaldı…Bugun bi 10 tane daha eski paketlerdeki şifrelerden yolladım yine hepsinde’Promosyon Kodu Hatalı’ uyarısı verdi. elimde ki paketlerin son kullanma tarihi 7.ay 2017…ama nedense paketlerdeki şifreleri kabul etmiyor..Gerçekten o kadar emek yazık oldu

 59. Ahmet dedi ki:

  benim telefonda çift pencere özelliği var biri google chrome diğeri normal internet uygulaması ikisinide açıp nescafe sitesine giriyorum bitane babamın adına bitane kendi adıma şife yazıyorum ikisininde gönder butonuna aynı anda basıp yolluyorum acaba bi sakıncası olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Neden böyle yapıyorsunuz peki? Sırayla gönderin. Sakıncası olmaz. Fakat sizin gönderdiğiniz anda bir yoğunluk oluşmuşsa ancak o zaman hata verebilir.

 60. kerem dedi ki:

  sistemi biraz sorunlu bu sene internet sitesinin.şifreyi yolladiktan sonra bazen beklenmeyen hata yazisi cikiyor. tekrar yollayinca da ayni sifreyi, bu şifre önceden kullanilmiş diyor.katılımın başarılı olup olmadigi belli olmuyor cogu zaman. belki daha çabuk sifre yollarim diye uye olayim dedim,bu sefer de üyelik başarisiz oldu.her sene mutlaka katilirim nescafenin cekilişine.400-500 civari sifre yolluyorum.internet sitesini biraz düzeltse süper olacak.aşırı yavaş ayrica.diger cekilislere katilirken herhangi bir sorun yaşamiyorum.

 61. Ekrem dedi ki:

  Ahmet bey katılım yaptığınız eski şifre ambalajlarının üretim ve ve son kullanma tarihini yazarmısınız..Eğer kesin olarak dediğiniz gibi ise 367 adet şifre çöpe gidicek gerçekten üzüldüm..

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Paketler bana ait değildi, bir arkadaşımıza aitti. Kendisine ulaşabilirsem size bilgi veririm. Siz yine de deneyin eski ürünleri. Neden geçen sene göndermediniz peki bu kadar paketi?

 62. erdoğan dedi ki:

  Ahmet bey eşim , ben ve kardeşlerim ayrı ayrı şifre gönderiyoruz diyelim ki araba veya telefonlar hepimize çıktı bu durumda herkes hediyesini alabilir mi.? yoksa akrabalık bağlarından sebep sadece bir kişi mi bu hakkı alır. ? teşekkürler…

 63. tuncay dedi ki:

  Ahmet bey çekiliş hakkındaki bilgileri bıkmadan bize yazdığınız için teşekkür ederim ben sadece arabaların rengini öğrenmek istiyorum size kolay gelsin

 64. Ekrem dedi ki:

  Ahmet bey geçen yılın katılım yapılmamış olan şifrelerini giriyorum ama PROMOSYON KODU HATALI uyarı veriyor…Siz katılabilirsiniz demiştiniz,bu durumda bir değişiklik mi oldu acaba? 4 ayrı şifrede de aynı hatayı verdi.Yarcımcı olursaniz sevinirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, bizde de eski ürünler vardı. Denedik ve kabul etti. Nescafe’de eski ürünleri kullanabilirsiniz demişti. Sanırım üretim tarihi ile ilgili sıkıntı olabilir. Yani belli bir üretim tarihinden sonrakileri kabul ediyor olabilir. Yeni ürün alıp katılmayı deneyiniz.

 65. mert dedi ki:

  Giris yapmam lazim mi

 66. Aygül dedi ki:

  Arkadaşlar şimdiye kadar kaç şifre gönderdiniz? Günde kaç şifre gönderiyorsunuz?

 67. Semih dedi ki:

  Ben çok ürün aldım şifrelerini girmek baya uzun sürecek şifreleri girmesem ama paketleri saklasam olur mu birşey farkeder mi yani

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ama şifrelerini girmezseniz çekilişe katıldığınızı nasıl anlayacaklar? Çekiliş şifreler üzerinden yapılmıyor ki, katılım numarası üzerinden yapılıyor.

 68. kemal dedi ki:

  arkadaslar burda avm cekilisinde mercedes bizim bir köylüye cikti . adam aldi arabayi 110 bine satti parayida catır çatır yedi.sahidim

 69. Berkay dedi ki:

  Arkadaşlar bilen birisi varsa cevap verebilir mi diyelim ki ben 50 şifre yolladım 2 sine telefon çıktı ben 2 telefon mu alıcam yoksa 1 telefon mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   2 tane telefon çıkamaz. Bir kişi en fazla bir hediye kazanabilir. Çekiliş esnasında size bir kere çıktıktan sonra diğer hediyelerden birinde yine sizin isminiz çıkarsa tekrar çekiliş yapılıyor.

 70. Cemil dedi ki:

  Nescafe 3’ü1 arada Mercedes İphone katılım şifresi ambalajın neresinde. Bir fotoğrafla belirtirseniz iyi olur. Teşekkürler.

 71. Ekrem dedi ki:

  Ahmet bey bende geçen seneden kalma ürünler var ama şifreleri ile katılım yapmamıştım.Bu yıl o şifrelerle katılım yapabilirmiyim ? eski ürün şifreleri ile?

 72. senem dedi ki:

  Ahmet bey şifre nerede yaziyor ben mi görmüyorum 😒

 73. Selim dedi ki:

  Kayıt olma işlemi başarısız Dior kayıt olmadan şifreleri girsem cekilis hakkı kabul olurmu yoksa üye girişi yapmak zorundamiyim

 74. halil dedi ki:

  ahmet bey internetten sifre gönderince ( katılımınız başarı ile tamamlanmistir) yaziyor baska bise yazmiyor. nette bazi yerlerde sifrden sonra katilim numarasi olur yazıyor ama ben gormedim acaba telefondan mesajla katılanlarda mi oluyor bu katilim numarasi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Güncelleme: Her bir şifre için katılım numarası veriyorlar ama çekilişe katılan kişi hangi numaraya sahip olduğunu bilmiyor. Firma size hangi katılım numarası verdiğini söylemiyor. AVM çekilişleri dışındaki tüm çekilişlerde bu durum var. Bu bize göre yanlış.

 75. Derya dedi ki:

  Neescafenin sitesinden çekilişe katılamıyorum nasıl katılacağız yardımcı olur musunuz?

 76. meral kanat dedi ki:

  arabaya ihtiyacım yok iphone 7 çıksın bana:)

 77. tarık dedi ki:

  Ahmet bey iyi günler sizce bu sene 10 milyon katılıma ulasirmi bide hediyeler sizce yeterlimi çünkü çok katılım var mesela 1 araba 1000 iphone verseler daha mantıklı olmazmi siz ne zamandır takip ediyorsunuz görüşünüzü merak ettiğim için soruyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   10 milyon olmayabilir. Fakat 9 milyona yaklaşacaktır.

   Hediyeler konusunda nasıl bir stratejisi var bilmiyoruz. Ama “araba sahibi olmanın” maliyetli olduğu bir ülkede yaşayan insanlar olarak daha az araba ve daha çok telefon verebilirlerdi. Yine de 333 iPhone az değil. Tanesi 3.800 liradan 1.265.400 lira tutuyor telefonlar.

 78. Pelin dedi ki:

  Ahmet bey merhaba kendi ad soyadima sifre yolluyorum 2 hafta sonra nikahim olacagi icin soyadim degisecek bu durumda sıkıntı olur mu

 79. Omer dedi ki:

  Ben bugune kadar 553 tane gonderimde bulundum 553 tanesinide ayni telefon numarasi ve isim ile gonderdim. Bu bana tek cekilis hakkimi kazandiriyor yoksa 553 tanemi hak kazandiriyor.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Elbetteki 553 tane hak kazandırıyor. Hiç 1 tane kazandırır mı? Öyle olsa neden insanlar binlerce göndersin?

   Sanırım bir başkasına yazdığımız yorumdan şüphelenerek böyle bir şey aklınıza geldi. Sizin 553 tane katılım numaranız var. Kazanma ihtimaliniz oldukça yüksek. Ya sadece 1 araba yada sadece 1 tane telefon kazanacaksınız. Ama bu 553 şifreyi mesela güvendiğiniz 4 kişi adına gönderseydiniz. Bu dört kişinin her birinin kazanma ihtimali olacaktı. Böylece 1 değil 4 telefonunuz olabilirdi. Yada 3 araba da sizin gönderdiğiniz şifrelere çıkabilirdi. Aklınıza başka bir şey gelmesin.

 80. Emre dedi ki:

  katılım numarası nasıl belirleniyor mesela 1000 tane aynı anda şifre gönderildi nasıl sıraya alıyorlar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sunucunun bir işlem kapasitesi var. İnsanlar “aynı anda” gönderse bile sunucu bunları sırasıyla kaydeder. Sitenin bazen yavaşlamasının sebebi de budur. Aynı anda 1000 kişi göndermeye çalışır ama sunucu 999 kişiyi bekleterek 1’er birer kayıt yapar. Bu bekleme süresi sunucunun gücüne göre saniyenin çok çok az bir süresinde gerçekleşebilir.

 81. Hasan dedi ki:

  Ahmet bey sizce bu nescafe firması nasıl kâr ediyor 0.35 kuruşa ben alıyorum zaten (48 adet alındığında)
  Daha aracı firmalar var toptancılar var
  Nescafe firması tahminim 0.20 – 0.25 kuruşa satıyor ama bilmem kaç trilyon değerinde hediye dağıtıyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş için gönderilen şifre sayısına bakarak hesap yaparsanız yanılırsınız. Satın alınan her ürünün şifresi çekilişe katılmak için gönderilmiyor ki. Çoğu insan bu ürünleri çöpe atıyor. Geçen sene 7 milyondan fazla şifre gönderildi ama belki de bunun 10 katı ürün satıldı.

   Kaldı ki zaten zarar etse bu kadar hediye de vermez. Satış rakamlarını biliyorlar, zararını karını biliyorlar ona göre hesap yapıp hediye belirliyorlar.

   • Hasan dedi ki:

    Bu çekilişin satışları çok fazla artıracağını düşünmüyorum bu çekiliş olmasaydıda zaten nescafe alacak olan gene alacaktı belki tanesinden 5 kuruş 10 kuruş kâr ediyor ama yaklaşık 2 trilyon hediye dağıtıyor

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Yorumlarda 500 tane 1000 tane şifre gönderdiğini söyleyenler var. Bu insanlara sormak lazım “çekiliş olmasaydı bu kadar ürün alir miydiniz?” diye. Açıkçası umrumda da değil. isterse batsın beni ilgilendirmez ne kadar kar edip zarar ettiği.

 82. ALP KUTERDEM dedi ki:

  Ben günde 4-5 adet şifre gönderiyorum. Her gönderdiğimiz şifreyi içeren paketi saklamak zorunda mıyız? Zaten ilgili kod sisteminizde ismimize kayıt olmuyor mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Alp bey kurallara göre “her gönderdiğiniz” paketi saklamanız gerekiyor. “Bir kısmını çöpe atabilirsiniz” diye bir kural yok.

   İlgili kod sisteme kayıt ediliyor fakat bu kodu kafanızdan uydurmadığınızı ispat etmek için paketi göstermeniz isteniyor. Eğer paket ibrazı zorunlu olmasa akşama kadar 4-5 tane değil 400-500 tane kod gönderip bu kodlardan birine hediye çıkmasını bekleyebilirdik. Nasıl olsa kimse bize “şifreli paketi göster” demeyecek. Hiç ürün almadan, sadece kafamızdan kod uydurarak çekilişe katılabilir ve kazanabilirdik. Böyle olmasın diye şifreli ürünü göstermeniz isteniyor.

   • ALP KUTERDEM dedi ki:

    Ahmet Bey
    Birkaç kere şifreyi girerken rakam ya da harf hatası yaparak girdim bu şekilde olunsa sisteminiz uyarı veriyor “Hatalı kod girdiniz” diye yani kafadan atma gibi bir durum olamaz. Zaten gönderilebilecek şifrelerin hepsi Nescafenin sisteminde kayıtlıdır. Fabrikada şifreleri paketin içerisine basarken zaten hangileri olduğu bellidir diye düşünüyorum.
    Neyse katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar.
    İyi Çalışmalar

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Elbette kayıtlı, dediğiniz gibi hata veriyor. Fakat yine aynı. Kafadan uydurduğumuz şifre yada bir bilgisayar yazılımı ile sürekli şifre gönderen bir sistem uydurma bir kod ile belki de doğru kodu girebilir. Bu durum oluşmasın diye bu önlem. Paketlerinizi sakın atmayın.

 83. ramazan dedi ki:

  Ahmet bey merhaba.kayıt yapıp giriş yaptıktan sonra şifreleri göndermem durumunda mercedes ve iPhone çekilişine katılmış sayılırmıyım.tşk ederim.

 84. Alper Turan dedi ki:

  Ahmet Bey birde şu sitedeki takılmalarla ilgili birşey söylemek istiyorum. Şimdi diyelim ki totem yaptık veya içimize doğdu belli bir zamanda şifremizi girdik. Fakat gönder tuşuna bastığımızda site dondu veya şifreyi gönderemedik. 500. katılım numarası alacağımız yerde sırf bu site takılması yüzünden 600. katılım numarasını aldık. ve Araba veya telefon 500. katılım numarasına çıktı. Bu kul hakkına girmez mi? Burda vebal kimindir? Nescafeye veya sitesini kurdurduğu vatandaşa veya sörvıra dava hakkımız saklı mıdır? Ahirette server bize nasıl hesap verecektir. Saygılar.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Eğer bu sebeple 500 yerine 600 katılım numarasını alırsanız ve 600 katılım numarasına Mercedes çıktığında size “normalde siz 500 numarasını alacaktınız ama sunucudaki yoğunluk sebebi ile size 600 numarası geldi. Bu sebeple hakkınızı yoğunluk sebebi ile 600 numarasını alamayan kişiye vereceğiz” dediklerinde “Ne demek tabi, kul hakkı yemek istemem” diyerek o parıl parıl parlayan Mercedes CLA 200’ün anahtarlarını 600 numarasını alamayan kişiye verebilir misiniz?

   Katılım koşullarında “sunucudaki hatalardan sorumluluk reddi” beyanı var. Firmalar böyle durumları düşünerek çekilişe katılacak kişilere baştan bu durumu kabul etmelerini istiyorlar. Nescafe çekilişine geçen sene 8 milyona yakın şifre gönderildi. İllaki sizin dediğiniz gibi durumlar yaşanmıştır. Kul hakkı olsa serverın ahiret hesabı bitmez.

 85. İsmaill dedi ki:

  Her gün 5 tane şifre gönderiyorum ama umudum da yok gibi 336 kişi ve 336 yedek kişi yani 700 kişiden biri olur muyum? Geçen sene 8 milyon kişi katılmış imkanız mı ya metro çekiliş sonucuna baktım hiç çıkmamış 100 üstü şifre yollamıştım :( ya çıkacağını bilsem 100 tane alıp yollucam çıkmayınca da insan üzülüyor arabada gözüm yok zaten telefona takıldım bi taktiği filan var mı bunun iyi akşamlar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba İsmail bey, kazanıp kazanamayacağınızı bilseydim gerçekten şimdi bunu size söylerdim. Böylece her gün 5 tane göndermek zorunda da kalmazdınız. Özellikle çekilişe katılmak için ürün almayıp sadece gerçekten içtiğiniz ürünlerin şifresini gönderirseniz bu kadar hayal kırıklığı yaşamazsınız. Çekilişte bir taktik nasıl olsun? Ne kadar çok gönderirseniz şansınız o kadar artar. Sadece bu.

 86. Emre dedi ki:

  Farklı isimlerle katılıp aynı telefon numasını kullanabilirmiyiz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Gerçek bir kişi olduktan sınra isim dışındaki bilgilerin tamamı aynı olabilir. Yani dedenizin-babannenizin ismine bile gönderebilirsiniz. Yeter ki kimliğinizle gittiğinizde şifreyi gönderdiğiniz isim ile kimlikteki isim aynı olsun. Kazanma ihtimalinizi artırmak için böyle yapmanız daha doğru.

   • Alper dedi ki:

    kazanma ihtimali artışında ismin neden önemi var ki ahmet bey sonuçta her katılıma numara verilmiyor mu? dedemin sırası ha benim sıram öyle değil mi?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Mesela sahip olduğunuz 10 şifreyi aynı isimle gönderirseniz sadece 1 tane iPhone kazanabilirsiniz. Çünkü bir kişi en fazla 1 hediye kazanabilir. Ama 10 şifreyi 10 farklı isimle gönderebilirseniz hepsine çıkma ihtimali var. Dedeniz iPhone hayranı değilse onun adına çıkan telefonu siz kullanabilirsiniz :)

     • Alper Turan dedi ki:

      Vallahi dedem adına çıksa vermez bana ahmet bey. adam 70 yaşında ama telefon hastası. bu devirde babana bile güvenme demişler. en iyisi kendi şansımıza denemek =)) yeter ki çıksın 10 değil 1 çıksın ama çıksın…

     • Ahmet Selman dedi ki:

      :)) O zaman sakın dedenize böyle bir çekilişten bahsetmeyin. Kendisi de Nescafe alıp çekilişe katılırsa hediye çıkma ihtimalinizi düşürür.

 87. cici dedi ki:

  Üyelik kaydı yapıp her 20 şifre ye King burgerden 1 menü hediye hakkı kazanıyorsunuz kullanan varmı arkadaşlar

 88. ozlem dedi ki:

  nescafe aldim ama icinde sifrede yok uzerinde araba resmide nasil basladiki

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Özlem hanım, sizin aldığınız ürünün üzerinde araba resmi ve içinde şifre yok diye bu çekiliş başlayamaz mı? Satın aldığınız ürün kampanyalı bir ürün değil. Satın aldığınız yerin raflarında eski ürünler var demek ki. Çekilişe katılmak istiyorsanız kampanyalı ürün almanız gerekmektedir. Şuan bir çok markette üzerinde araba resmi olan ürünleri bulabilirsiniz.

 89. fırat dedi ki:

  Yedek talihli ne demek?

 90. tuğba dedi ki:

  Ay çok qüldüm yorumlara 😂

 91. sonrehber dedi ki:

  selamlar Ahmet bey, şifreleri giriyorum katılım başarısız diyor..muhatap da bulamadım. bu durumda ne yapabilirim. teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sitede gün içerisinde aksaklıklar yaşanıyor. Şifreleri kabul etmemesinin sebebi budur. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Muhatap bulamadım derken Nescafe müşteri hizmetlerini aradınız ve size yardımcı olmadılar mı?

 92. ax dedi ki:

  kısmet

 93. recep dedi ki:

  meraktan soruyorum 140 bin TL değerindeki bu aracı tslim aldıktan sonra satanlar kaça satabiliyor bilginiz var mı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Biz araç alım-satım işi ile ilgilenmiyoruz. Bunun takibini de yapmıyoruz. Bana çıksa 140 bin lira değerindeki bu arabayı yine 140 bin liraya satarım. Ama paraya ihtiyacı olan biri bunu 120 bin liraya da satabilir, orası ona kalmış.

 94. CAN TIKIR dedi ki:

  İyi Günler Ahmet Bey bir sorum var cevaplarsanız sevinirim.
  Bilginiz dahilinde ise 2016 yılında yapılan 3bmw 333 iphone çekilişine kaç paket yani kaç şifre katılmıştır. Teşekkür ederim..

 95. istanbul dedi ki:

  şuana kadar 4000 gönderdim inş bana çıkar

  • fatih dedi ki:

   İşinizi gücunuzu bırakıp şifre gonderiyorsunuz o zaman. 4000 tane de az değil

  • Emre dedi ki:

   4000 Değil ister 40000 şifre yollasan garantileyemessin sen gönderirsin 100 bin şifre yedeklerde bile ismin yazmaz başkası gönderir 50 şifre adam mercedesi alır götürür

  • Mehmet dedi ki:

   İnandırıcı gelmedi. o kadar göndermesi zor 10 gün oldu başlayalı adam günlük 400 tane göndermesi lazım onun için yalan atıyor

 96. BÜŞRA dedi ki:

  Nescafe paketlerinde araba resmi olmayan paketlerden alıp sifreyi gondersek geçerli olur mu

 97. Emre dedi ki:

  1 haftada 80 şifre yolladım inşallah bize çıkar

 98. Hasan dedi ki:

  Çekiliş yapılırken 333 adet Iphone için 333 adet çekiliş mi yapılacak yani tek tek numara mı çekilecek yedekleride sayarsak 666 adet farklı farklı çekiliş mi yapılacak
  bide yedek talihlilere hediye nasıl veriliyor yani sırayı nasıl ayarlıyorlar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hasan bey hepsi için teker teker çekiliş yapılacak. Çekiliş günü çekiliş saati geldiğinde katılım sayısına göre belirlenen kürelerin başına geçen kişiler önce 3 Mercedes için sonra da 333 iPhone için tek tek çekiliş yapacak. Daha sonra 3 tane Mercedes yedeği ve tahminimce 150 tane iPhone yedeği belirleyecekler. Her seferinde o toplar küreye koyulup yeniden kaldırılacak.

 99. sevgi dedi ki:

  cekiliş şifredekı rakamlara göremi yapılıyor yoksa şifre yükledikce numaralandırılıp o numaraya göremi kaznan bellı oluyor?

 100. EMREİSTANBULKAĞITHANE dedi ki:

  Her gün gönderiyorum üniversite öğrenciyim inş araba bana çıkarda okula otobüsle gitmem hayallerim gerçek olur :) her türlü açıklama için çok sağolasın ahmet ağabey

  • kadir dedi ki:

   otobüsle git ki azim et calış kazan iyi yerlere gel büyük adam ol sonra mercedese bayisine git al :))

 101. mahmut dedi ki:

  Kolay gelsin adresi yanlış yazmam ve hediye çıkması durumunda ne oluyor? Beni arayıp adres teyidi istiyorlar mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Onlar adresin yanlış olduğunu nereden bilsinler, siz arayıp adres teyidi yapıyorsunuz. Çok önemli değil. Adres kısmını boş bırakmayın da ne yazarsanız yazın. Teşekkürler.

 102. senem dedi ki:

  gerçekten güvenebilirmiyim? daha önceden birine çıktımı hediye?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Senem hanım “Gerçekten güvenebilir miyim?” derken, sanki Türkiye’de tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmış, doktorlar size bu hastalığın tedavisinin Amerika’da olduğunu ve 500.000 lira masraf olacağını söylemiş, bunun üzerine mahalle esnafı sizden habersiz olarak kendi aralarında para toplamış, toplanan parayı size verdiğinde gözleriniz dolmuş, refakatçiniz ile Amerika’ya gitmişsiniz ve bütün bu emekler boşa gitmesin, sevdiklerimle de birlikte yaşamaya devam edeyim diye sizi ameliyat edecek doktora “Doktor bey, gerçekten size güvenebilir miyim?” diye soruyorsunuz. Alt tarafı 50 kuruşluk bir kahve. Bunun için bu kadar endişelenmenize gerek yok. Yani çekilişe katılmak için elinizdeki paranın hepsini yatırmayacaksınız sonuçta değil mi?

   Sitemizdeki Arama kısmına Nescafe yazın. Yıllardır yapılmış onlarca çekiliş ve kazanmış binlerce insan görebilirsiniz.

 103. ismail dedi ki:

  inşallah bu seferki çekilişte bana çıkar

 104. soner dedi ki:

  Arkadaşlar dün ve bugün 2 tane 10lu ekonomik paketlerden aldım ve ikisinde de birer tane önceden kullanılmış şifre çıktı. Ama diğer 9unda problem çıkmadı. Bu bir tesadüf mü bilerek mi yapılmış bilmiyorum ama 10lu paketlerden alacakların aklında bulunsun

 105. Yiğit dedi ki:

  Merhaba Ahmet Selman benim annem formu doldurdu internetten ama nescafe nin sitesine kayıt olmadık başvuru geçerli olurmu ne yaptıysak hep hata veriyor.

  Bide ben bergamada yaşıyorum ben kimliği şifreleri gelen zarfa koyuptamı göndercem

  Bide yukarda istanbula gidip alacağımı söylüyor kargo ile bana gelmiyecekmi ödül

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Yiğit,

   Çekilişe katılım sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir. Başka bir yere kayıt olmanıza gerek yoktur.
   Ne zarfından bahsettiğini anlamadım. Kim zarf atıyor size de ona şifre koyup gönderiyorsunuz?
   Aşağıyı iyi okuduysan araba için İstanbul’a gelmeniz gerektiği, telefon için ise kargo ile gönderileceği yazıyor.

 106. özlem dedi ki:

  bir gunde hepsini gnderebiliyomuyuz

 107. Özlem dedi ki:

  Bu şifreleri bir günde hepsini göndersek bi sorun olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Özlem hanım aynı soruyu daha önce de sordunuz size cevap verdim. İster bir günde gönderin ister 1 saatte. Bununla ilgili bir sınırlama yok.

 108. FATİH dedi ki:

  ahmet bey siz neden bu işi yapıyorsunuz oylesine mi yoksa çekilişlere sevdalı mısınız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Bugüne kadar öylesine bir iş yapmadım hiç. Siz de yapmayın. Bir amacınız olsun. Çekilişlere sevdalı değilim. İnsanlara yardım etmek hoşuma gidiyor.

   • Sezgin dedi ki:

    Arada okuyorum sorulan sorulara ahmet beyin yazdıklarını.Bu kadar hümanist, anlayış ve yardımlaşmayı seven çok az insan tanıdım. Kendi adıma hemen parlayıp kızan bir insan olarak başım az belaya girmedi değil.
    ancak ahmet beydeki anlayışı, yardım etmeyi, sakinliği sabırı görünce bu durum bana çok hata yaptığımı anlama fırsatı verdi.
    Siz gerçekten bir çok açıdan örnek alınacak insanlardan birisisiniz
    Sevgiyle saygıyla kalın üstadım.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Sezgin bey, güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Bizi takip ederek güzel olan davranışlarımızı örnek aldıysanız siz de değerli birisinizdir. Bu sizin güzelliğiniz.

     Burada bazen çok sinirlendiğim ve kendimi tutamadığım zamanlarda yanlış şeyler yazdığım oldu. Ama ziyaretçilerimiz her zaman beni uyardı. Ben de daha sakin ve daha anlayışlı olmaya gayret ettim. Buradaki tavrım hayatıma da yansıyor. Size de bu davranışımızla örnek olduğumuz için çok sevindim. Tekrar teşekkür ederim. İnsan her zaman kendini geliştirme odaklı olmalı. Hatalarını görebilmeli, yanlışlarını düzeltmeli. Ancak böyle yaparsak “iyi bir insan” olabiliriz.

 109. Meltem dedi ki:

  Baştan Ahmet beye kızdım nekadar ters birisi diye ama yorumları okuyunca gerçekten allah sabır versin diyorum bence bunlar gerçek olamaz dalga geçiyorlar sanırım ☺

 110. Ramazan dedi ki:

  Ahmet bey mesela magnum hediye sahiplerini yayinliyor verirken diger firmalarda herhangi bir kanal veya sosyal medyada yayinliyormu

 111. Sinan dedi ki:

  Bugün 10’lu 2 paket halinde 20 tane nescafe aldım. Paketlerden birinin şifresini daha önce kullanıldı diye kabul etmedi. Önceki kampanya şifresini biri yolladı. Onunkiyle denk geldi heralde. Eski şifreleri yollamayın. Kazansanız bile ödül alamazsınız. Katılım koşullarında promosyonlu ürün diye belirtiyor.

 112. Emre dedi ki:

  tekli satılan ürünlerdeki şifreler ile çoklu satılan ürünlerdeki şifreler arasında avantaj varmı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her bir paketin içinden 1 şifre çıktığına göre ve her bir şifre de 1 çekiliş hakkı kazandırdığına göre sizce fark yok mu? Ne kadar çok alırsanız o kadar çok şifreniz olur.

 113. Ayşe dedi ki:

  Ahmet bey bu siteyi gerçekten artık şu soru ve cevaplar için takip ediyorum çok komik sorular soruluyor ve sizde gayet komik ve güzel sabırla cevaplıyorsunuz çok eğleniyoruz eşime de gösteriyorum yazışmaları çok komik gerçekten …😂

 114. arda bilgi dedi ki:

  ahmet kardeşim nasıl bi uslup kullanıyosun adam ister iphone yazar ister ayfon yazar senin görevin konuyla ilgili doğru çözümler üretmek sen dil kurumu değilsin tek görevin adam akıllı yanıt vermek sınırlarını bil

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Arda bey, siz benim işverenim olmadığınız için görev tanımımı siz belirleyemezsiniz. Bu sebeple “senin görevin” dediğiniz tanımın dışına çıkabilirim. Bana verilen görev üzerine insanlara yardımcı olurken aynı zamanda onların yazım hatalarını da düzeltmeye devam edeceğim.

   Bir kişinin yazım hatasını düzeltmek için illa Türk Dil Kurumu olmama gerek yoktur. Trafikte kural ihlali yapan bir araç gördüğünüzde onu uyarmak için illaki trafik polisi olmanıza gerek yok öyle değil mi?

   İnsanlara hakaret edersem, küçük düşürürsem, kırıcı konuşursam o zaman yanlış yapmış olurum. Ki bunu yaptığım zamanlar da oluyor. Sizin gibi değerli insanlar da beni uyarıyor. Ben de kendimi düzeltmeye çalışıyorum.

 115. Ramazan dedi ki:

  Bildirim icin ben kirmizi ikon goremiyorum telefonumdami skinti acaba

 116. İbrahim halil dedi ki:

  Benim kafamı karıştırıyor bu arac 136bin Tl değil niye burda o fiyat baz alınmış

 117. İbrahim halil dedi ki:

  Bmw resimli nescafe sifrelerini kabul ediyo kazanmamız durumunda sorun olur mu göndermemde sakınca veya ters bi durum söz konusu mu ?

 118. Emre dedi ki:

  merhaba çekiliş nasıl yapılıyor gönderilen her şifreye bir sayı mı veriliyor?

 119. ramazan dedi ki:

  Fisi saklamamiza gerek yok demi bazi arkadaslar kafa karistiriyo

 120. hasan dedi ki:

  telefon kazanırsak hediyeyi adresimize mi gönderecekler yoksa istanbul a mı gidip mi alacağız

  • Ahmet Selman dedi ki:

   iPhone kargo ile. Araba için gelmeniz gerekiyor.

   • Hasan dedi ki:

    Peki kargo ile gelirse ambalaj ibrazı nasıl olacak

    • Ahmet Selman dedi ki:

     :) Telefon kargo ile geliyor da, şifreli ürün kargo ile gidemez mi?
     Kazanmanız durumunda hediyeniz PTT aracılığı ile gönderiliyor. Hediyeniz geldikten sonra PTT’den aldığınız kağıdı notere götürüp şifreli ürün paketi ile onaylatıyorsunuz. Daha sonra noterden aldığınız onay belgesi ile PTT’ye giderek hediyenizi teslim alıyorsunuz.

 121. hasan dedi ki:

  bir kişi birden fazla hediye kazanamaz onu biliyorum
  ama hem araba hem telefon çıkarsa bu kişi arabayı mı alır
  yoksa telefonu mu alır
  yada isteğe mi bağlı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hasan bey hem “bir kişinin birden fazla hediye kazanamayacağını biliyorum” diyorsunuz hem de hem araba hem de telefon hediyesi kazanısa hangisini alır diyorsunuz. Araba ile telefon ayrı şeyler mi? İkisi de hediye değil mi?

   Böyle çekilişlerde çekiliş en pahalı hediyeden başlar. En son ise değeri en düşük olan hediye için çekiliş yapılır. Bu sebeple önce araba çekilişi yapılacakır. Araba kazananlar telefon kazanmayacaktır.

   Ayrıca seçim yapmak da nedir? Hem araba hem de telefon çıkan biri “ben telefonu istiyorum” der mi hiç? Böyle birşeye nasıl ihtimal verip de soruyorsunuz anlamıyorum.

   • Ömer dedi ki:

    Gerçekten çok güldüm ve siz bu soruya usenmeden cevap yazıyorsunuz tıpkı benim şu an yaptığım gibi :))

 122. Recep dedi ki:

  Ahmet bey fişi yanlışlıkla attım ne yapmam gerekiyor?

 123. Lila dedi ki:

  ahmet bey beğendim paylaştım 3 kişiyi etiketledim. mercedes bana çıkacak hissediyorum #nescafe #mercedes #çekilişvar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ama 3 kişi az olmuş, 333 kişiyi etkietlemeniz gerekiyordu.

   Yukarıdaki açıklamaları neden okumuyorsunuz? Nerede yazıyor beğenip paylaşınca size araba verileceği?

 124. Emre dedi ki:

  1500 tane göndercem hayırlısı

 125. baris dedi ki:

  Merhabalar yarin her hangi zaman dilimi varmı öğlenden sonra felan mi açılıyor şifre gönderimi felan yoksa hafta başı pazartesi atilsa daha mi iyi olur

 126. Meltm dedi ki:

  Benim arkadasim katilmisti ona iphone cikti bende katilcam insallah cikar :-),

 127. omer dedi ki:

  Abi benim 3 sorum olacakti.
  1-Abi benim hic ayfoonum olmadi. Bana ayfon verirlermi.?
  2-abi ayfon 7 yaziyo ya 7 tane ayfon mu oluyo o.
  3-abi bide bu gunah degilmi bana cikarsa bunun gunahini almak istemiyorum geri cevirebiliyozmu gunahi?
  Son bide mersedes ayfona gore daha cok gunahtir degil mi?
  Tesekkur ederim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ömer kardeşim, 3 sorum olacaktı deyip 4 soru sormuşsun. En çok günah olan bu. Sorularını sırayla cevaplıyorum.

   1-Üzülme bu kadar, sadece senin değil bugüne kadar kimsenin “ayfoonu” olmadı.
   2-Evet. Kazanan kişi bayramlarda eve gelen misafirlere iPhone tutsun diye her bir kişiye 7 tane iPhone verecekler.
   3-Günah değil, suç değil. Neden günah olsun. Bu kampanya firmanın ürününü daha çok satmak için düzenlediği bir kampanya. Milli piyango gibi birileri kaybederken birilerinin kazandığı bir sistem değil. Şimdi milli piyango bileti alıp para sana çıkarsa “bu günah ben istemiyorum” demek yerine hiç o bileti almamak doğru olan harekettir. Çünkü bilet almak zaten haramdır.
   4-Mercedes’in sahibi müslüman bir yahudidir. Dikkat edersen Mercedes’i tersten okuduğunda “Secdeedem” yazıyor. Yani namaz kılayım diyor. Bu yüzden iPhone daha büyük günah.

   • swg su dedi ki:

    ahmet abi ALLAH seni mutlu yaşatsın çok güldüm :D :D

   • mahmut dedi ki:

    Allah iyiliginizi versin Ahmet Bey.
    Akşam akşam gülmekten gözümden yaş geldi.
    Siz bence bu alanda bir fenomensiniz.(ya da ben yeni farkettim.)
    Size bol sabır , sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 128. Yeşil dedi ki:

  Ahmet bey ayın 15inden önce şifre gönderebilirmiyiz bide ürün üstünde resim olacak mı

 129. Coskun dedi ki:

  Ahmet bey siz hic kazandiniz mi ?

 130. Fatih dedi ki:

  Valla Ahmet kardeşim ülker metro çekiliş sonucuna katılmayı planlıyorum merakımı orada gidericem inşallah bana çıkar keşke herkes dürüst olsa hak eden hak ettiğini kazansa

 131. Ertuğrul dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey geçen sene sitemizi takip etmiş ve inanın çok eğlenmiştim. çok komik mesajlar geliyor size sizde harika cevaplar veriyorsunuz :) Bu sene de sizden aynı performansı bekliyoruz.. birde ilk mesaj atanlardan olmak istedim saygılar efendim..

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Teşekkürler Ertuğrul bey. Eğlenmenize sevindim. Amacımız zaten bu. Yazdığımız cevaplarda bazen aşırıya gidiyoruz ama amacımız eğlendirmek.
   Bu sene de elimizden geldiğince soruları cevaplamaya çalışacağız. :)

 132. ufuk dedi ki:

  50000 şifre yolladım hiç bir şey çıkmadı umitsizim

 133. Fatih dedi ki:

  Bence İnternetten değilde smsden giden şifreler kazanıyor

 134. AHMET ALİ KÜÇÜK dedi ki:

  İnternet üzerinden 250 tane şifre gönderdim. Matematiksel olarak şansımın çok olduğuna inanıyordum. Maalesef bana çıkmadı. Araba kazanan arkadaşları da tebrik ederim. Fakat bardaklara gelince sadece iki tane bardak gönderdiler.

 135. Neco dedi ki:

  admin bey yorumlara çok kısıtlama getiriyosunuz merakımızı giderelim bırakında

 136. gmz dedi ki:

  Bende yolladim sans isi umarim kismet olur…nescafeyi seviyorum ve hergun tuketiyorum.

 137. Erdal İÇLİ dedi ki:

  bende 200 e yakın şifre gönderdim arkadaşlar.İNŞALLAH Kİ MERCEDES BENZ ARABA BENİM OLUR.ZATEN ÇOK İHTİYACIM VAR ARABAYA…BEN BİRTÜRLÜ MERCEDES ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI BULAMIYORUM YA.NEDEN BİRTÜRLÜ ENGELLİYORLAR YA.NEDEN BENİ ÇOK ZOR DURUMA DÜŞÜRDÜLER YA.BİRTÜRLÜ SONUÇLARI ÇIKARTAMIYORUM.ACABA ÇIKMIŞ MI ÇIKMAMIŞMI BİLMİYORUM.GEÇEN SENE DE 196 TANE GÖNDERDİM AMA BİRTÜRLÜ ÇIKMADI BANA YA.

 138. Nescafeci dedi ki:

  1300 katılım yaptım.Umarım bana çıkar.

 139. Pelin dedi ki:

  Bu araba kaç para?

 140. Eda Esen dedi ki:

  Araba bana çıkarsa harika olur #mercedesbenimolacak

 141. Damla Aydoğan dedi ki:

  Araba içinizden birine çıkarsa beni gezdirebilir mi? :) Bu araba çok hoşuma gidiyor.

 142. Önder dedi ki:

  Ben yaklaşık 25 tane şifre gönderdim. İnşallah bana çıkar. Twitter’daki #mercedesbenimolacak kampanyasına da katıldım.

 143. Talha dedi ki:

  Evde yarım kiloluk kavanoz doldu. Aldığım paketleri ona boşalttım ve şifreleri gönderdim. İnşallah şu fatura işi bozmaz

 144. erdoğan aygül dedi ki:

  bende kaılım yaptım 160 adet. ama market fişi almadım bilmiyordum. bir adet fiş yeterlimi yoksa hepsine market fişi almalımıyım.

 145. gökhan dedi ki:

  arkadaşlar internet katılımlarında Türkçe karakter kullanılabiliyormu? birde cep numaralarının başına 0 yazılıyormu? bilen varsa hellp

  • Selen dedi ki:

   İnternetten katılırken Türkçe karakter kullanabilirsin. Zaten yanlış bir şey yaptığında sistem kabul etmiyor. Ben numaramı sıfır kullanmadan yazdım. Çok sorun olmaz

 146. ayhan zengin dedi ki:

  neskahve kırmızı bardak ricam gönderseniz sevinirm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir