Nescafe Mercedes CLA 200 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

981 Responses

 1. Nevzat dedi ki:

  iyi geceler beyefendi “Her şifre bir çekiliş hakkı kazandıracaktır, mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gelen katılım kabul edilecektir.” bu ne demek oluyor yani ben bir kere gönderdim diyelim sonra aynı şifreyi tekrar gönderdim ilk gönderdiğim iptalmi oluyor acaba yoksa ilk gönderdiğim kabul edilirmi acaba

 2. Burhanettin dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey benim merak ettiğim bu çekiliş gerçekten adil mi teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Burhanettin bey,

   Bu sorunun cevabını benden beklemeniz bir çelişkiye neden oluyor.
   Biz çekilişin adil olduğunu düşündüğümüz için buna internet sitemizde yer verdik. Güvenmediğimiz bir çekiliş olsa bunu sitemizde paylaşmazdık.
   Çekiliş adaletli olmasa ve biz bunu bilerek yine de burada yayınlasak, bu durumda da sorunuza karşılık olarak “Hayır bu çekiliş adaletli değildir, sizi kandırıyorlar” diye cevap yazmazdık öyle değil mi? Bu kadar dürüst olsak zaten adalet olmayan bir çekilişi hiç yayınlamayız.

   Bu sebeple bu tür soruları kendinize sormanız daha uygun olur. Biz sadece güvendiğimiz firmaların çekilişlerini paylaşıyoruz. Bir çekilişi paylaştıktan sonra bir problem olursa bir daha o firmanın çekilişini yayınlamıyoruz ve kampanya detaylarını yayından kaldırıyoruz. Etrafımızdaki bir çok insan çekilişlerden hediye kazandığı için bir aldatmaca olduğunu düşünmüyoruz.

 3. mümin tunç dedi ki:

  parolayı bir tarif edermisiniz nedir yoksa kağıdın arka şifreyimi kasdediyor

 4. Ümit dedi ki:

  Çekilişe sms yoluyla yapılan katılımlarda telefon hattının başkasınin ustune olması sıkıntı olurmu

 5. selahaddin dedi ki:

  Merhaba ahmet bey. şu anda marketlerde ki nescafelerde araba resmi yok acaba onlardada şifre var mı.

 6. ÖNEMSİZ BİRİSİ dedi ki:

  ahmet bey öncelikle kolay gelsin , benim sorum ;
  aracın çıkması durumunda vergi borcunu taksitlendirirsek (3 yıl içinde 6 taksit ) bu taksit ödemeleri ne şekilde oluyor yani 6 eşit taksitmi eğer böyle ise ilk taksitini hemen mi ödememiz gerekiyor ? sanırım alanınız değil ancak bilginiz var ise yazarsanız çok makbule geçer. Şimdiden cevabınız için tşk ediyorum . Hayırlı çalışmalar diliyorum

 7. Kutay???? dedi ki:

  Diyelimki ben kazandım bana ne zaman teslim edilecek telefon yada ayfon 7

 8. SELMAN dedi ki:

  İyi günler Ahmet bey. Diyelim kı araba çıktı ve arabanın devrini almak için gerekli yere gittik. Devir esnasında her hangi bir ücret ödüyor muyuz ? Birde arabanın devrini almadan önce. Vergi dairesine gitmemiz zorunlu mu

 9. Sanemesin dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey benim sorum sorum su ben 37 haftalik hamileyim ve dogum cekilise gunlerine denk geliyor sifre yollarken hep kendi adima yolladim kazanmam taktirde esime vekalet versem gidip arabayi teslim alabir mi yoksa benim orada olmam gerekir mi simdiden tesekkur ederim …..
  Bu arada hayirli kandiller herkese ve size …

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayırlı kandiller. Önemli olan aracı teslim almak değil, kazandıktan sonra yasal süre içerisinde başvuru yapmaktır. Başvuru işlemi e-posta yolu ile de yapılabildiğinden dolayı bunu siz de gerçekleştirebilirsiniz. İllaki gitmenize gerek yok. Arabanın teslim tarihi çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra 1 yıl içinde olacaktır. Siz hazır olduğunuzda da teslim gerçekleştirilebilir, eşinize vekalet vererek de teslim alabilirsiniz. Eşiniz sizin adınıza arabayı üzerinize geçirir. Araba sizin üzerinize olur, eşiniz üzerine değil.

 10. Lütfi Can Peker dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey; katılım koşullarında “Her şifre bir çekiliş hakkı kazandıracaktır, mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gelen katılım kabul edilecektir.” bu ne demek oluyor? Ben tam olarak anlayamadım. Her şifre bir çekiliş hakkı kazandirir diyor fakat mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gelen katilim kabul edilecektir diyor. Bu tam olarak ne anlama geliyor?

 11. Olga dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben 30 taneye yakın şifre yolladım ama bunların 10 tanesini bilmeden atmıştım onların katılımını iptal etme şansım var mı acaba?

 12. mert dedi ki:

  872 adet girdim 873.paketide şimdi bardağa doldurdum eğer çıkmazsa jacobs a başlicam

 13. mert dedi ki:

  Kazanan arabayi firmami verecek

 14. Sefa dedi ki:

  Ahmet bey iyi günler bu arabayı almak için vergi dairesinden kağıt alıp, 3 yıl olarak 6 taksit şeklinde vergi ibrazı göstererek alabiliyoruz ya hani sonra satışını yapınca o vergi, aracı alanın üstüne mi geçiyor?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Vergi mükellefi kim ise vergiyi o öder. Veraset vergisini “araba” değil siz ödeyeceksiniz. Bu sebeple arabayı başkasına satsanız bile borç sizin borcunuz olarak kalır.

 15. Nurdan dedi ki:

  Araba icin 13.215 tl vergi 517 tasit vergisi felan yazıyor ya ahmet bey toplam ne kadar para odeniyor araba icin

 16. SİMA dedi ki:

  Geçen yıl arabayı kazanananlar kaç adet şifre göndermiş acaba?

 17. Emre dedi ki:

  21 nisan günü mü kazananlari ararlar yoksa 27 nisan da mi ?

 18. Selma Çiçekçi dedi ki:

  Bu yazıda 3 yılda 6 taksit ödenecek yazıyor ama o araba için mi yoksa telefon için mi?

 19. BARIŞ dedi ki:

  Merhaba; nescafe original değilde extra aldım koli şeklinde fark etmez değilmi? kutu da ve ambalajlarda kampanya görselide var içinde şifrede…

 20. Berkay dedi ki:

  Ahmet Bey ben şifreyi görmek için makasla açıyorum sorun olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) hayır sorun olmaz. Açabiliyorsanız terlikle de açabilirsiniz. Önemli olan paketin bütünlüğü. Şifre okunabilir durumda olsun yeter.

 21. Furkan dedi ki:

  Kazanmanız durumunda şifreli paketi göstermeniz zorunludur. Çekiliş sonuçlanana kadar paketi saklayın. Aksi halde kazansanız da arabayı alamazsınız. Fişi saklamanıza gerek yoktur. Demişsiniz şimdi araba kazandığımız da hangi şifreyle kazandığımı nerden bileceğim yada gönderdiklerimizden arasından bir tanesini göstersek olur mu?

 22. Redan dedi ki:

  Ahmet bey iyi günler. Şimdi Nescafe paketinin içindeki şifreyi gönderdiler sonra Nescafe paketini atsak sıkıntı olur mu yoksa saklamamiz mı lazim?

 23. Samet dedi ki:

  Kolay gelsin Ahmet Bey.
  Kazandığım hediyenin değeri ne olursa olsun, şifre yazan paketi noterden onaylatmak her çekilişte mecbur mudur ? Bir de bu noter ücreti hakkında bilginiz var mı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Teşekkürler. Genellikle böyledir. İstanbulda iseniz ajansla iletişime geçip hediyeyi yerinden teslim almak isteyebilir ve paketinizi orada ibraz edebilirsiniz. Bu durumda noterle işiniz olmaz.
   Ücret hakkında bilgim yok.

 24. Yahya dedi ki:

  Araç veya telefon çıksa istediğimiz rengi seçebiliyor muyuz öyle bir seçenek sunuyorlar mı? Teşekkürler Ahmet Bey :)

 25. mert dedi ki:

  Cekilis noter huzurunda mı yapilacak

 26. Umut dedi ki:

  Ahmet bey kolay gelsin.
  Diyelimki arabayı kazandım. (Düşük bir ihtimal olsada ) aracı almak yerine bahsedilen araç değerini hiçbir vergi ödemeden (mtv.noter ücreti. Vs.) Nakit olarak talep edip tl olarak alabiliyormuyuz ? Yoksa aracı vergilerini ödeyip almamız mı gerekiyor ?
  Şimdiden teşekkür ederim ve tekrar kolay gelsin?

 27. Metin Altun dedi ki:

  Ahmet Bey benim çekiliş hakkında herhangi bi sorum yok herşeyi biliyorum benim değinmek istediğim konu sizin soruları cevaplarken takındığınız egolu küstah üslubunuz lütfen kendinize çeki düzen verin.

 28. hasan dedi ki:

  merhaba; gecensene ve ya ondan önceki sennelerde hediye kazana kişilerin ortalama kaç şifre yolladıgı hakkında bi bilginiz var mı?

 29. HÜSEYİN dedi ki:

  Ahmet bey şuan a kadar katılım sayısı kaç teşekkürler

 30. ALi dedi ki:

  Ahmet Bey Nescafe Paketini atmış birisi kazanırsa hediyeyi o hediye Ne Olur ? Ayrı Yedek bir Listeleri varmıdır Başka Birisine Şans verilirmi? Yoksa Yalanmı Olur

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yönetmeliğe göre hem asil talihli hem de yedek talihli paket ibrazı yapamazsa, verilecek hediyenin piyasa değeri kadar olan miktar bir vakfa bağışlanmak zorundadır.

 31. Kübra dedi ki:

  Merhaba 1 tane şifre gönderenin kazanma şansı da var ama değil mi sonuçta sistem o kişiyide değerlendiriyor nasip bu işler bi nevi

 32. Ahmet Baki dedi ki:

  iyi günler. siteye kayıt yapamıyorum. sistemde bir sıkıntı filan mı var acaba?

 33. tuncay dedi ki:

  Ahmet bey çekiliş bitip hediyeler dağıtıldıktan sonra yapılan çekilişi izleme imkanı varmı firma veya siz yayınlıyabilirmisiniz teşekkür ederim

 34. tunca şehirli dedi ki:

  Merhaba arabanın fiyatı AMGBenzin1.595 cm31567G-DCT 95.499 TL60%1.100 TL 181.403 TL olması lazım.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Olması lazım” diye bir şey yok. Piyasa fiyatı yukarıda açıkladığımız rakamdır. Siz Mercedes’ten şuan bu verdiğiniz fiyatlara göre alıyor olabilirsiniz ama Nescafe aldığı zaman bu fiyatta değilmiş araçlar.

 35. Halil İbrahim Örgen dedi ki:

  Koay gelsin bi çok kez yolladim ben şifre ama 3-4 paketi kaybettim sorun olur mu? Birde Aracı almak için para falan verecek miyiz ek ücret gibi şimdiden teşekkürler.

 36. Berke dedi ki:

  Şifre gondermek icin bir sınirlama varmı en 90 adet gönderdim Ahmet bey

 37. mert dedi ki:

  Kazanan kişi nereye gidecek

 38. yavuz dedi ki:

  iyi günler ahmet bey araba çıkarsa veraset ve intikal vergisi ya da başka bir vergi ödermiyiz

 39. Ömer dedi ki:

  Ahmet bey selam nescafe çekiliş sitesine giremeyen tek benmiyim acaba 2 gündür bi sıkıntı var

 40. baba dedi ki:

  ben şifreleri gönderdim adres kısmında il ilçe mahalle yazdım kabul ederlermi cade kapı no vermedim teşekkürler simdiden

 41. Nesli Nur dedi ki:

  Merhaba oncelikle eger araba bize cikarsa teslim almak icin oraya gelmemiz mi gerek ?

 42. mert dedi ki:

  Ambalaji acinca biraz yirtildi ama sifre gözukuyor bir sorun cikar mi Ve. kazanan telefonlami bilgi verecekler

 43. Hasan dedi ki:

  Ahmet Selman Bey merhaba kampanyalı bir nescafe 3/1 arada paketinden şifre çıkmadı, bu durumu kime nasıl ibraz edebilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

 44. recep dedi ki:

  1 günde 1den fazla şifre gönderebilirmiyiz

 45. Cem dedi ki:

  Bizi arıcakmısınız kazanırsak

 46. Sinan dedi ki:

  Ahmet bey araba bana çıkarsa camlara film yaptırabilirmiyim ? Tüm soruları okudum ve ortak sorularınız böyle çıkıyor allah kolaylık versin herkese… ya nescafeye vereceğimiz parayı hani insanlar birbirlerine güvense keşke de ortak bi yatırım ile daha güzel şeyler olabilse umutlar kırılmadan .

 47. mert dedi ki:

  Toren duzenleyeceklermi

 48. A.selam dedi ki:

  Ahmet bey benim ismim “Abdusselam”ama bn sifre gönderirken “A.selam” olarak gönderdim sorun olurmu sizce?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Abdusselam bey neden bunu yapmadan önce merak etmediniz? Bu şekilde yazmadan önce bunu sorsaydınız ve doğru olan öğrendikten sonra katılsaydınız ne kaybederdiniz?
   Üstelik neden böyle bir şey yaptınız, yani neden Abdusselam yerine A.Selam yazdınız? Çok mu zamanınızı alıyordu Abdus yazmak?

   Gönderdiğiniz şifrelere hediye çıkması durumunda sorun yaşayacaksınız. Bir harf eksik veya yanlış olduğu zaman kabul ediyorlar ama bu şekilde kabul edilmiyor.

 49. Ömer dedi ki:

  Ahmet bey kolay gelsin ben şifrelerri netten doldurdum adres bilgilerini boşluk bırakmadan yazın die görmüştüm dogru mu

 50. ahmett dedi ki:

  telefon cıkarsa vergı odicekmıyız orda oyle dıo da veya bı para

 51. Vedat dedi ki:

  Ahmet bey Nescafe 3 ü 1 arada sütlü köpüklü paketlerinde neden artık kampanya görseli yok çoğu kişi bu soruyu merak ediyor.

 52. Sercan dedi ki:

  Merhaba bi sorum olucak çekiliş canli olarak mı yapilacak

 53. ömerfaruk dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey telefon cıkarsa istanbula gelmemiz şartmı yoksa bulundugumuz ilde halledebilirmiyiz evetse ne yapmamız lazım simdiden teşekürrrr…

 54. mert dedi ki:

  Benikazan takipteyim kampanyaya alinmis miyim???

 55. HÜSEYİN dedi ki:

  Ahmet bey öncelikle kolay gelsin — geçen sene katılıp kazanmış olan bi kişi bu sene de tekrar katılıp kazanma şanssı varmı —– sizinde çekilişe katılıp hediye kazandınız oldu mu hiç — teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, siz böyle sorunca aklıma hemen Hac Kuraları geldi. Bir kere hacca giden bir daha gidemiyor ya.
   Ama burda durum farklı. Elbette katılabilir ve kazanabilir de. Hiç bir sınırlama yok.

   Ben de kazandım. Turkcell’den bir cep telefonu kazanmıştım. Başka ufak tefek şeyler de çıktı.

 56. Kamiller dedi ki:

  Şimdi benim anlamadığım nestle her halükarda bu hediyeleri verecek mi yani çekilişi sadece gönderilen şifreler arasından seçecek yoksa piyasaya sürülen,gönderilsin yada gönderilmesin bütün şifreler arasından mı seçecek aklıma takıldı da bu ara da ahmet sen kimsin nescafenin sahibinin oğlu falan mısın niye herkes sana soru soruyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Kamil,

   Çekiliş şifrelere göre değil katılım numarasına göre yapılacak. Katılım numarası alabilmek için şifre göndermeniz gerekiyor. Şifre gönderenler çekilişe katıldığına göre hediyeler de mutlaka bu kişilerden birine çıkacak.

   Ben Nescafe’nin sahibinin oğlu değilim. Sorulara cevap verebildiğim için bana soruyorlar.

   Güncelleme: Sorunuza 24 saat içerisinde cevap verdiğimiz halde sonraki yorumlarınızda “Soruma cevap vermediniz, bu durumda siz sahtekarsınız” yazmışsınız. Bak Kamil. İnsan nasılsa başkalarını da öyle zannedermiş. Sahtekarlık soruya geç cevap vermekle olmaz. Burada 1 haftadır sorusuna cevap bekleyen insanlar var. İşlerimiz ypğun oluyor ve cevaplar bu sebeple gecikiyor. Kimse de sizin gibi saygısızlık yapmıyor. Saygısızlık yapanların yeri burası değil. Eğer bir sahtekar arıyorsanız kendinize bakın. Gerçek isminizden farklı bir isim yazarak buraya yorum yapan sizsiniz.

 57. Ruhavii dedi ki:

  Merhaba ahmet abi bi sey soracam aypon 7 telefon mu ? Şaka bi yana gerçekten kolay gelsin size bu kadar yoruma cevap vermek zor

 58. ramazan dedi ki:

  bir önceki sorumda ahmet diye hitap etmişim oysaki ahmet bey yazıcakdım yalnıs hitap için özur dilerim. ahmet bey

 59. ramazan dedi ki:

  ahmet diyelimki bana telefob cıkdı bu şifreli ambalajı kargoyla ve bizden istenen evraklarla birlikte gönderdim kargoya teslim ettim olaki bu evrakları kargo sirketi kaybetti veya nebileyim nescafenin istedigi gununden once gitmedi bu durumda telefonu alamıycam sanırım.böyle veya bunun gıbı bır durum olmaması için ne yapmamız gerekiyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Böyle bir durum olamaz çünkü şifreli ambalajı kargo ile göndermeyeceksiniz. Ürün size en yakın kargo şubesine gelecek ve siz şifreli ürünü noterde onaylatıp kargo şubesinden hediyenizi alacaksınız.

 60. fatih dedi ki:

  aynı kişiye araba ve telefon çıkarsa ne olur hangisini alırız

 61. fatih dedi ki:

  aynı adrese ben ve babam kendi adımıza şifre yollasak bi sorun olur mu acaba
  şimdiden teşekkürler

 62. Ali dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey. müsadenizle bir soruda ben sorayım :) “SMS” ile şifre gönderen ile “İNTERNET” üzerinden şifre gönderen arasında fark varmı?şimdi den teşekkürler. ;)

 63. Emre dedi ki:

  Diuelimki ban a çıktı ayfon 7 333 tanemi alcam ayfon 1 tanemi. :-) birde son teslim ne zaman olcak. birde Ahmet Selman bey benim yorumlara hiç bakmiyon cevaplamıyon lütfen cevaplayın:-) cevaplarsını tşkr.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Emre, her cümlenin sonuna koyduğun onlarca gülücüğü sildim. Yorum kuralları gereği gereksiz ifadeleri silmek zorundayız. Zaten yorumun komik de değil. Sorularınıza sırasıyla cevap veriyorum:

   Sadece 1 tane iPhone alacaksınız.
   Kim gönderecekse onlara sorunuz.
   Her yorum kontrol edilmekte ve cevaplanmaktadır. Bekleyen bir yorumunuz var. Ona özel olarak cevap yazacağım için bekletiyorum.

 64. erkan dedi ki:

  Ahmet bey araba kazanırsak toplam herşey dahil tüm herşey tas tamam ortalama kaç tl ödememiz gerekiyor

 65. MehmetFatih dedi ki:

  İyi günler, kayıt gönderirken ismimi türkçe karakter kullanmadan yazdım, mesela Çolakoğlu yerine Colakoglu yazdım, ödül çıkarsa bu promlem olur mu?

 66. Herşey Mübah dedi ki:

  Öncelikle kolay gelsin, diyelimki ben katılım yaptığım sırada ikamet adresi olarak girdiğim yerden farklı bir yere taşındım ve benim ayrıldığım adrese ne tesadüf ki aynı isim ve soyisimde ben olmayan başka biri taşındı. Neyse sıra çekiliş gününe geldi ve ne büyük bir talihsizlikki bir şey kazanamadım. Bu durumda benim eski evime taşınan adaş ve soydaşımın bu konudan haberi olmadığı için çok üzülmeyipte benim böyle bir soru sormam normalmidir? Hangi branş doktoruna görünüp tedavi olmalıyım? Duanızı eksik etmeyin, sabırlar dilerim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Teşekkür ederim.

   Yalnız ilk meselede bir soru sormamışsınız. Neyi öğrenmeye çalıştığınızı anlamadım. Ama yine de açıklama yapıyorum :)

   Haberi olsa da bir şey olmazdı. Yine hediyeyi siz alacaktınız. Paket ibrazı gerekiyor. Adı adresi sizinle aynı olan birinin gidip hediyeyi alabilmesi için paket ibrazı yapması gerekmektedir.

   Şimdilik doktorluk bir durumunuz olduğunu düşünmüyorum. Bir paket Nescafe 3’ü 1 aradaya, 3 İhlas 1 Fatiha okuyup üfleyin ve Besmele çekerek için. Birşeyiniz kalmaz.

  • Ali dedi ki:

   Abi ne kullaniyorsan bana da ver ondan ;))))

 67. Ahmet dedi ki:

  Bir günde sınırsız şifre göndermek ve hepsini de aynı anda göndermek sorun olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “Sınırlı sayıda” ürün olduğu halde sınısız sayıda şifreyi nerden bulacağınızı ve “aynı anda” hepsini nasıl göndereceğinizi açıklayabilirseniz ben de sorunuzun cevabını verebilirim.

   • Ahmet dedi ki:

    Yani demek istediğim diyelim elimde 10 Tane şifre var 10 unu da aynı gün içinde 5 10 dakikada nescafe üzerinden gönderirsem soru olmaz dimi

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Ahmet bey geçen yıl 90 gün boyunca süren çekilişe 7.948.847 adet şifre gönderildi. Yani her gün ortalama 88.320 adet şifre. Bir gün 86.400 saniye olduğuna göre bu demek oluyor ki her saniye birden fazla şifre gönderilmiş.
     Bu durumda sizin 10 tane şifrenizi aynı günde 5-10 dakika arayla göndermeniz hiç bir sorun yaratmaz. Siz 5 dk. arayla 10 şifreyi gönderene kadar 45 dakika geçecek ve bu süre içerisinde 2.760 şifre gönderilmiş olacak.
     Hiç endişe edilecek bir durum yok.

   • VELİ dedi ki:

    Ahmet bey arkadaş demek istemiş ki bir gün içerisinde en fazla kaç şifre gönderirim 100-200 adet göndersem sıkıntı olurmu demek istemiş . Sizleride anlıyorum saçma sorular soruluyo kızıyorsunuz ama net cevaplar verir iseniz daha iyi olur…

 68. Rukiye dedi ki:

  Nescafe şifreleri pakete büyük harflerle yazılmış. Bizde mi şifre gönderirken büyük harflerle yazalım? Küçük harfle yazsak sorun olur mu?

 69. Mehmet dedi ki:

  Ahmet bey şuan 17 yaşındayım ama çekilişe kadar 18 olacağım, birde telefonum babamın üzerine kayıtlı ama forma kendi ismimi yazdım kazanma durumunda hediye alabilir miyim?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Alabilirsiniz.

   Dikkat edilmesi gereken şey şudur: “Telefonum babamın üzerine kayıtlı” “telefonun sahibi 18 yaşından büyük” gibi açıklamalar yapmayınız. Çekiliş formuna yazdığınız telefonun sahibinin yaşı hiç önemli değil. Telefon numarasına yazdığınız sayıların bile bir önemi yok. Sadece yazmış olun yeter. Önemli olan Ad-Soyad kısmındaki isimdir. 18 yaşından küçük olup çekiliş formuna kendi isminizi yazarsanız, geriye kalan tüm bilgileri 99 yaşındaki dedenizin bilgileriyle doldursanız bile kazanamazsınız.

 70. Ali dedi ki:

  arkadaşlar çekilişte Nestle Nescafe deki gönderdiğimiz şifreler çıkmayacak çekiliş yapılırken.gönderdiğimiz şifre sıralamasına göre çekiliş yapılacak.örneğin katılımcı sayısı 1.000.000 kişi. ve milli piyango çekilişi gibi 7 küre içerisine 0 dan 9 a kadar toplar olacak.ve örn.1234567 çıktı diyelim bu sıralamadaki kişi ikramiyeyi hak kazanacak.bu şekilde çekiliş yapılacak;)

 71. ANATOLİ dedi ki:

  Ahmet bey sadece bir soru soracam Nescafe Gold Kampanyasını bulamadım, var mı acaba? Teşekürler sizin gibi iyi bir insan yoktur.

 72. Ebru dedi ki:

  Ahmet bey bir sorum vardı, benim merak ettiğim şey kazanınca kimliğimizi neden istiyorlar, ve ayrıca kimlik fotokopimizi gönderdikten sonra şahsi bilgilerimizin güvenliğinden nasıl emin olacağız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ebru hanım,

   Mesela Mercedes CLA 200’ü siz kazandınız diyelim. Siz iş yerinde sevinç çığlıkları atarken, şifreli ürün paketini ofisten biri aldı ve sizden önce hediyenin teslim edileceği yere gitti. “Ben kazandım, işte şifreli ürün paketim” dedi. Onlar da hiç kimlik sormadan “Tebrik ederiz, buyrun arabanın anahtarlarını” dediler ve arabayı teslim ettiler. Böyle saçma sapan bir şey olsun mu istiyorsunuz? İşte olmasın diye kimlik istiyorlar. Sizin kazanan kişi olduğunuzu nereden bilecekler? Tabi ki kimliğinizden.

   Nescafe’ye ne kadar güveniyorsanız şahsi bilgilerinizin güvenliğinden de o kadar emin olabilirsiniz.

 73. Emre dedi ki:

  Gençler ben daha şifre yolamicam 350 tane şifre gönderdim toplam 170 tl gitti kahve 50 krş =350 çarpı 50 krş 170tl giti neymiş şifre saklanacakmış kuçük nasıl saklayak abicim birde telefonu verirken şifreleri alcakmisınız birde kazanana 1 adet ayfon 7 dimi 333 tanemi ayfon . lütfen şifre olayı iptal olsun bana katılan gençlere teşekür ederim gökhan ney sizede.

 74. murat dedi ki:

  Bu araba benım olsun artık sırf hayalerımde degıl gercekten arabamın olması ve bınmek gezmek istıyorum

 75. Ali dedi ki:

  Ahmet bey valla ben okurken yoruldum siz cevap vermekten yorulmadiniz.emeginize saygı duyuyorum. ;)

 76. manyakbakkal dedi ki:

  700 şifre gonderdım dıye bana oha dıyorlar.adamlara anlatamıyoruz bu ısı kovalayan ınsan cok dıye. 1300 sıfre gonderen arkadas valla bravo. ben markette calısıyorum ve o kadar toplayamadım. tum esnafa gerı getırın paketlerı dıyorum dusunun :D 100 paket getırene 2 kahve gerı hedıye edıyorum :D

 77. Görkem dedi ki:

  Merhabalar. Toplamda 40 tane sifre gönderdim paketlerin 30 tanesini filan attım. Çekiliş sifreye mi yapılıyor yoksa isime mi? Ödülün bana çıkması durumunda paketlerden herhangi birini ibraz etmem yeterli mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş katılım numarasına göre yapılıyor. İsme veya şifreye göre değil.
   Ödülün size çıkması durumunda hangi şifreli ürünü ibraz etmeniz gerektiği söylenecektir. Herhangi biri olmaz. Eğer herhangi biri olsaydı paketleri çöpe atabilirdik ve bize çıkması durumunda bakkaldan bir nescafe alıp “işte paketim bu” derdik.

 78. Mustafa dedi ki:

  Ahmet bey merhaba , çekilişte çıkacak olan iPhone 7 nin garantisi olacak mı teşekkürler

 79. Remziye dedi ki:

  Siz diyorsunuz her şifre 1 çekiliş degil mi? ben 200 gönderdim 200 tane. Numara mı var nasil olacak

 80. Mustafa dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey, ben nescafenin sitesine üye olmadım fakat şu ana kadar baya bi şifre göndersim bi sorun olur mu acaba nescafenin resmi sitesine kayıt yapmak şartmıdır çekilişe katılmak için

 81. Emre dedi ki:

  Ben 150 tane şifre yoladım ama şifreleri atım bi şey olurmu acil cevap

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Emre, “bir şey olur mu?” sorusunun cevabını sen kendin için vermelisin. Bize, Nescafe’ye veya çekilişin gidişatı adına kimseye bir şey olmaz. Ama yukarıdaki açıklamalarda yazan uyarıda veya şifreleri gönderdiğiniz Nescafe internet sitesinde belirtildiği gibi “paket olmadan asla hediyenizi alamazsınız”.

   Paket ibrazı yapamadığınız için hakkınız yedek talihliye geçer. Yedek talihli paket gösterebilirse hediyeyi alır. Gösteremezse hediyenin piyasa değeri kadar miktar bir vakıfa bağışlanır. Şimdi sana soralım. Eğer böyle bir durum olursa sana bir şey olur mu? acil cevap?

 82. A.selam dedi ki:

  Ahmet bey facebook`tan takip edebilmek icin bi link verirmisiniz. ( sizi takip etmek icin)

 83. Japonyalı dedi ki:

  merhabalar bizim halkımız neden okumuyor gereksiz bir ton yorum var cahillik parayla değil. Benim önemli bir sorum olacak geçen senenin 320ied ve 6s kampanyası görselleriyle 7li çoklu paket aldım. Bu şifreleri kabul edermi eski yorumlarınızda kabul ediliyor tarzı birşeyler demiştiniz diye hatırlıyorum.Sonra kullanıcılar hata veriyor demişti son durum nedir paketi hiç açmadan iade edeceğim yoksa

  • Ahmet Selman dedi ki:

   imkanınız varsa riske girmeden iade ediniz.

   • Japonyalı dedi ki:

    maalesef bugün gittim ve markette br tane kampanyalı ürün bulunmamaktadır.Tekli nescafelerde bile ürünü bulamadım içeceğiz artık … Eskişehir ilindeki hamamyolundaki Simge Market bilgilendirme amaçlıdır. Şifreler HA ile başlamıyor zaten 1 harfte eksik hatalı mesajı aldım

 84. Tunahan dedi ki:

  Ahmet bey merhaba adres bölümüne il ve ilçe yazmamışım sorun olur mu acaba

 85. akif dedi ki:

  nescafenin sayfasına kayıt oldugumuzda kampanya için gönderdiğimiz katılımlar küçük ödüller için mi kullanılıyor. yoksa araba telefon çekilişine mi ekleniyor

 86. Handee dedi ki:

  Ahmet bey gecen yıl 8 milyon şifre gönderilmiş tamamda sonucta bir kişi bi kac tane şifre gönderdiyse o bi kez seciliyo yani 8 milyon şifre 8 milyon kişiye ait degil bi kişinin iki şifresi cekildiyse bi tanesi kabul oluyor öyle degilmi? Kafalar karışık.

 87. ecevit dedi ki:

  Ben nescafeden bir cok sifre gönderdim. Belki’de 3 tane falan Gönderdim. Yada 4 5 tane sayını bilmediğim tahmin edemiyorum.
  Neyse: şu an: elimdeki sifreyi’ gönderecem: hangisini ya telefon ya araba yada ödül acaba ödülmü gecerlimi bende bilmiyorum. Ne yapsam. Göndereyimmi göndermeyimmı sifreyi acaba diyorum.
  Neyse:diyorum. En iyisi göndereyim.

 88. ANATOLİ dedi ki:

  Ahmet bey merhaba şimdi şifre gönderiyoruz orada puanla burger king köfte burger kazanıyoruz ama burgere gittimde böyle bişey yok diyorlar nasıl oluyor bu yardımcı ola bilirmisini acaba teşekürediyorum lutfen cevap

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Anatoli,

   06 Mart 2017, 08:09 tarihinde aynı soruyu sordunuz ve o yorumunuza cevap yazdık. Size yazdığımız cevabı okumayıp tekrar aynı soruyu sormuşsunuz ve “lütfen cevap” diye eklemişsiniz.

   Sitemizede genel ahlak kurallarına aykırı olmayan tüm sorulara cevap verilmektedir. Lütfen sorduğunuz sorulara verilen cevapları kontrol ediniz.

 89. SEDAT dedi ki:

  Çekılıstekı tek eksık katılımcı kendısıne verılen çekılış numarasını bılmıyor nescafe bu eksıklığı çekılısı kadar duzeltmelı ve çekılış daha da seffaf hale getırmelı

 90. mert dedi ki:

  Alisveris cekilisi baska. Bu baska. Cekiliyor.

  Dogru mu acaba ???

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mert bey daha önce de bir soru sormuştunuz ve o soruyu da anlamadığım için daha açık ifade etmenizi istemiştim. Ben aklınızdan geçenleri bilemediğim için sorunuzun sonunu değil, en başından neyi öğrenmek istiyorsanız açıklayarak yazınız. Aksi halde size yardımcı olamayacağım.

 91. Onur dedi ki:

  Ahmet Bey kolay gelsin.merak ettiğim konu şu çekilişi 21 nisanda yapilacak fakat sonuçlar 26 nisan da açıklanacak böyle bi saçmalık olurmu?insanlar dusunmezmi saibe var bu işte diye .milli piyango çekilişi yapılıyor aynı. Dk açıklanıyor insanların kafasında birçok soru oluşuyor.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Onur bey, çekiliş programının nasıl işlediğini bilmediğiniz için saçma değil. Bu tür şeyleri bilmemeniz çok normal. Ama bilmediğiniz bir konunun detayını öğrenmeden önce “saçma” “şaibe var” gibi ifadelerle durumu ifade etmeye çalışırsanız yaptığınız yanlış olur.

   Okulda bir sınava giriyorsunuz ve öğretmen sınav sonuçlarını 1 hafta sonra açıklıyor. Peki siz hocaya “Hocam neden sonuçları 1 hafta sonra açıklıyorsunuz, saçma değil mi? Şaibe var diye aklıma geliyor.” diyebilir misiniz?

   Çekilişe katılım tamamlanınca kayıtlar kontrol ediliyor. Tüm çekiliş hakları bir kayıt cihazında Milli Piyango idaresine teslim ediliyor. Kayıtlardaki eksik bilgi verenler, yanlış katılım yapanlar çıkarılıyor. Bunların hepsi raporlanıyor. Firmalar “Milli Piyango Yönetmeliği”ne uymak zorunda. “Çekilişe katılım bitti hadi gelin şimdi kim kazandı bakalım” diye bir ortam yok. Kurallar var.

   Kaldı ki çekiliş başlar başlamaz, ne zaman sona ereceği, ne zaman çekiliş yapılacağı ve ne zaman açıklanacağı da önceden açıklanıyor. Şimdi bu Nescafe çekilişinin ne zaman biteceğini ve kazananların ne zaman açıklanacağını biliyorsunuz. Madem saçma olduğunu düşünüyorsunuz, şaibeli olabilir diyorsunuz o halde neden çekilişe katılıyorsunuz? Asıl saçma olan bu değil mi?

   • Serkan dedi ki:

    ÖNCELİKLE hoca bir sınav yaptığında 1 hafta sonra açıkladıgında kısıye ozel kendı notunu kullanabılıyor yanı ıstısna bır uygulama yapılabılıor bu bır gercek kısıde bunu ızza etmıs Ve evet hocaya 1 hafta sonra acıklama dıyoruz bazen hemen ısteyebılıyoruz buda 2 ayrıca sızın cekılıse neden katılıyosunuz demenız cok abzurt Geldı bana ısteye ıstedı sekılde katılır ve ıstedığı gıbı sorgular Bu ticarette bile aynıdır yatırımını yapar ve sonuç ne olursa olsun sorgular ki sorgulamak zorunda biz koyun deyi sorgulayan düşünebilen varlıklarız sorulara cevap verirken biraz mantıklı cevaplar verin laf olsun diye paradoks yapmayın ki Bu insanlar sunan deyil tüketen kişiler yani her nekadar hedıye ödül vs bişeyler varsada ucunda müşteri dir ver herzaman haklıdır buna göre cevap yazın bu hep böyle olmuştur şimdi size kolay gelsin

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Serkan bey,

     ÖNCELİKLE; Kişiye özel not sınav kağıdına değil, kanaat notuna verilir. Bir hoca sınav kağıtlarını okuduktan sonra “kişiye özel kendi notunu da kullanıyorsa” işte o zaman şaibe ve haksızlık var demektir. Sınav kağıdında ne yazıyorsa hoca onu vermek zorundadır. Sınav kağıdında yazana ek olarak kişiye özel “istisna” uygulamak en büyük haksızlıktır. Biz de zaten buna karşıyız. Fakat hocanın sonuçları 1 hafta sonra açıklaması onun “haksızlık” yaptığını göstermez. Sınıf mevcuduna ve hocanın yoğunluğuna göre açıklama süresi değişir. Hocanın sınav sonucu açıklaması gecikince aklınıza ilk olarak “hocanın yoğunluğu” yerine “bu hoca hile yapıyor” diye geliyorsa, bu çekilişlerden de şüphelenmeniz çok normal. Bu demek oluyor ki tüm hayatınız gecikmelere karşı şüpheci bir yaklaşımla kurulu.

     Siz bu durumda durakta otobüs beklerken geciken arabanın şöförüne de “neden geç kaldın, yoksa hile mi var bu otobüste” diye sorarsınız. Ya da evinize yemek siparişi verdiğinizde gecikirse “kesin hile yapıyorlar” diye aklınıza gelir. Ama Onur beye de ifade ettiğim gibi zaten bu çekilişlerin ne zaman sona ereceği, ne zaman çekiliş yapılacağı ve ne zaman kazananların açıklanacağı en baştan şimdiden belli. Yani bahsettiğiniz gibi bir “gecikme” söz konusu değil. “Neden geç açıklanıyor?” sorusu bu anlamda yanlıştır. Çekiliş sonuçları Nescafe tarafından 27 Nisan’da ilan edileceği belirtilmiştir. Eğer bu ilan 27 Nisan’dan sonra yapılırsa o zaman “Neden geç açıklandı?” diye sorabilirsiniz ve aklınıza “şaibe” gelebilir.

     “Çekilişe neden katılıyorsunuz?” demedim. Bir önceki cevabımda yazdığım son paragrafı okursanız, “Bu çekilişin şaibeli ve hileli olduğunu düşünüyor, çekilişin yeri zamanı açıklanma tarihi belli iken ve bu tarihler size saçma geliyorken, çekilişe katılmanız ne kadar mantıklı?” diye sorduğumu görürsünüz. Kim isterse çekilişe katılabilir veya katılmayabilir. Bizi ilgilendirmez.

     Ticaret böylesine mantıksız bir şey değildir. Mesela bi düşünün, ticaret yapacağınız bir firma var. Fakat “Her şeyi size saçma geliyor” ayrıca firma için “hile yapıyor” diyorsunuz ve buna rağmen kalkıp onunla ticaret yapıyorsunuz. Bu kadar aptalca bir hareket yaparsanız bunun adı “ticaret” olmaz ve bu yaptığınızın saçma olduğunu anlamak için sonuçlarına bakmanıza veya sorgulamanıza gerek yoktur. “Hile yapıyor” denilen bir firmadan hangi mantıklı bir adam ürün alır? Zaten kaybedeceğiniz baştan belli. Bana da ticareti böyle bir şey sanmanız çok “abzurt” geldi.

     Müşteri her zaman haklı değildir. Siz bir firma hakkında asılsız iddialar ortaya atacaksınız, hileli, dolandırıcı diye ifrita atacaksınız ve sonra bu açıklamalarınızı “müşteri her zaman haklıdır” kılıfının arkasına sığınarak savunacaksınız. Böyle bir durumda nasıl müşteri her zaman haklıdır diyebiliyorsunuz?

     Teşekkür ederiz. Size de kolay gelsin.

 92. gokhan dedi ki:

  beni kazan ı takip edersek firma ulaşabilir mi

 93. gokhan dedi ki:

  canlı yayin yapacaklar mi ???

 94. MehmetFatih dedi ki:

  Ana sayfayı açıyorum, isim, soyisim, telefon no, şifre girip ben robot değilime tıklıyorum, burdakiler de ahiret soruları gibi sorular, cevaplıyorum hop atla onu da cevaplayıp sonunda ikna oluyor, kullanıcı sözleşmesi diyip girişe basıp ana sayfama geliyorum.. baka baka zar zor şifreyi giriyorum sonra gene ben robot değilim.. az önce yaptım ya! neyse ya sabır bunu da cevaplıyorum falan, enterlıyorum.. o da ne😳, giriş sayfasına yani en başa geri gönderiyor beni!

 95. Oktay dedi ki:

  Araba kazanma şansı kaç

 96. Hüseyin ŞEN dedi ki:

  Merhaba ahmet bey nescafe sifre girdiğimiz link te KAYDOL ve GİRİS YAP yeri var ve ben kayıt olmadan sifre gönderdim. Bu durmda nescafeye kaydolmak zorunlumu yani kazanırsam kaydolmadığım için ödül alamama gibi bir durum söz konusumu ?
  Teşekkür ederim.

 97. erdi dedi ki:

  Katılım da Tc no istemiyor Ad soy ad benzerliklerinde nasıl bir ayrım söz konusu olucak acaba Çok sıkıntılı bir durum değil mi Tc istenmemesi

 98. yasinn dedi ki:

  13.215 lira vergiyi anlamadım.Tam Açıklarmısınız?

 99. Süleyman dedi ki:

  Ahmet bey 10 milyon kişi katılırsa 10milyon tane top mu oluşturuluyor ve 10 milyon topu bir dairenin içinde mi dönderip çekiliş yapılıyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Süleyman bey bildiğiniz gibi “Dünya” isimli gezegende yaşamaktayız. Gezegenimizin çevresi 40.075 kmdir. Lütfen bunun farkında olalım.

   Zor ama bir an olsun aynı sizin gibi düşünelim:
   Çapı 3 cm olan 10 milyon tane top bulalım ve bu topların üzerine sayılar yazalım. Tabi bunun için bir fabrika kurulması gerekli. Çünkü elle yazılmaya kalksa, bir kişi her bir topun üzerine ortalama 6 saniyede bir numara yazsa günde 8 saat çalışarak 4.800 topun üzerine numara yazabilir. Böylece 10 milyon topun 1 kişi tarafından yazılması 2.083 günde tamamlanır. Sadece topun üzerine sayı yazması için 100 kişi çalıştırsak 20 iş gününde bu topları hazır hale getirebiliyorlar.

   Çapı 3 cm olan bu çekiliş toplarını yan yana koyarsanız 300 kmlik (30.000.000 cm) bir uzunluğa ulaşmaktadır. Çapı 3 cm olan her bir top 14,13 cm3 hacim kaplamaktadır. 10 milyon top 141.300.000 cm3 hacim kaplayacaktır. Bu kadar topu koyacağımız kürenin çapı yaklaşık 10 metre olacaktır. Neredeyse 3 katlı bir binanın yüksekliğinde bir küre. Üstelik bir de bunun döndürülmesini istiyorsak belki 5 katlı bir apartman yüksekliğinde bir kol olacak ve büyük bir sistem gerekecek.

   Her yıl milyonlarca kişinin bilet satın aldığı yılbaşı milli piyango çekilişine hiç denk gelmediniz mi? O çekilişlerde apartman boyutunda küreler yapıp her bir kişi için bir top mu yapıyorlar yoksa her rakam için bir küre mi oluyor?

   Yapılan tüm çekilişlerde sistem bellidir. Her gönderdiğiniz şifreye karşılık bir katılım numaranız olur. Aynı milli piyango biletinin üzerinde yazan sayılar gibi. Mesela sizin katılım numaranız 14.531.071 olsun. Bu durumda içerisinde 0’dan 9’a kadar rakamlar bulunan 7 küre ve içinde 0 ve 1 sayısının bulunduğu 1 küre hazırlanacaktır. Her bir küreden bir top çekilecektir ve ortaya çıkan sayı bize bir katılım numarasını verecektir. O katılım numarası da kazanan kişiyi gösterecektir.

 100. Ilker dedi ki:

  Ahmet bey helal olsun sorulan sorulara mumkun oldugu kadar cvp vermissiniz. Valla baska sitede bunu yapan yok sanirim. Kimi yorum gereksiz olsada mesela iphone 7nin kutusu varmi gibi. Onu bile cevaplamissiniz. Diyecek bisey yok.

 101. Kürşat dedi ki:

  Geçen senenin kazananlarından birine sordum,kendisi aramış Nescafe yi.Nescafe nin tel. numarasını bulamadım.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Numarayı da geçen seneki kazanan kişiye sorun o halde.

   Nereye baktınız da bulamadınız? Her Nescafe paketinin üzerinde numara yazıyor zaten.

 102. mert dedi ki:

  nescafe satisi durmus olmasin ??? gonderiyoruz gonderiyoruz oyle bi durum var mi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mert bey sorunuzu anlamadım. Daha doğrusu ne dediğinizi ve ne demek istediğinizi anlamadım. Kısacası sizi anlamadım. Lütfen daha açıklayıcı bir ifadeyle tekrar sorunuzu iletiniz.

 103. Azat dedi ki:

  Ahmet Abi Ben yabanciyim turkiyede oturma izinim yokdur sikinti olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Normalde biz kampanyalarla ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Yabancıların oturma izni konusundaki işlemleri için Göç İdaresi ile görüşmeniz gerekmektedir.

   Göç İdaresinin internet sitesinde Sıkça Sorulan Sorular kısmında bu konuyla alakalı gerekli açıklamalar vardır. 180 günde 90 gün kalma süresini tamamlamadıysanız e-ikametgah başvurusu yaparak sürenizi uzatabiliriniz. Uluslararsı koruma kapsamında değilseniz sınır dışı edilmeniz söz konusudur.

 104. mehmet dedi ki:

  ahmey bey çekilişi canlı yayınlayacak mısınız yada birileri canlı yayın yapıyor mu

 105. Veysel Aslantürk dedi ki:

  Kayıt şifremi unuttum tekrar kayıt yapıp aynı bilgileri girsem bi sorun olurmu acaba ?

 106. Mehmet dedi ki:

  Ben nescafenin hem boşalan yerini hem alt kısmını kesip düz bir şekilde saklıyorum sıkıntı olurmu…

 107. mert dedi ki:

  Peki nasil basvuracaz kazanan talihli olursam

 108. ÜNAL EMRE dedi ki:

  Ben bir sifremde adresi yazarken İlçe Il i ters yazmışım farkında olmadan mesela Çubuk/Ankarayı ters yazmısım ve diger hatamda malesef mesajlari smsden gonderirken bi onceki mesaji kopyalayip sifreyi silip yeni sifreyi yazip gonderiyodum ama yeni sifreyi yazmisim yaninda bi bosluk yaninda eski sifre var onu oyle gondermisim sorun olur mu acaba ve bu sifrelere onay mesaji geldi

 109. mert dedi ki:

  Ne kadar çok gonderirsek o kadar. Cok sans

  Dogru mu???

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sorunuz için teşekkür ederiz fakat bu çok zor bir soru. İsviçredeki doktorlarla iletişime geçtik. Oradan gelen cevabı sizinle paylaşırız. Genellikle her 10 doktordan 9 tanesi aynı görüşte oluyor.

 110. Mehmet dedi ki:

  Bana herhangi bir numara verilmedi nasıl alınıyor numara

 111. mert dedi ki:

  kazqnan talihli başvurmqsi gerekiyor mu

 112. sedat dedi ki:

  bu isler nasip isidir ama daha onceki yillarda araba kazanis kisiler yaklasik kac sifre gondermisler bununla ilgili bir bilgi varmidir

 113. hassan dedi ki:

  abi aracın özellikleri ne mesela dizelmi benzinlimi :)

 114. ANATOLİ dedi ki:

  Ahmet bey merhaba şimdi şifre gönderiyoruz orada puanla burger king köfte burger kazanıyoruz ama burgere gittimde böyle bişey yok diyorlar nasıl oluyor bu yardımcı ola bilirmisini acaba teşekürediyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Burger King mağazalarında genellikle liseli elemanlar çalışıyor. Bunların çoğu okul iş ev arasında mekik dokudukları için dünyadan haberleri olmuyor. Mağaza sorumlusu da sorumsuz biri ise elemanların bu kampanyadan haberdar olması mümkün değil.

 115. mert dedi ki:

  ambalaj biraz yirtirdi ama sifre gozukuyo bi sorun olur mu

 116. onur dedi ki:

  Benım merak ettım bır sey var pıyasada sahte sıteler var şımdı benım gönderdım şifreler dogru yere gonderıp gondermedımden nasıl emın olucam.

  Birşey daha var ayrıca nescafenın sıtesıne uye olurken sadece adres ve ısım soy ısım ıstedı tc flan ıstemedı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şifre gönderdiğiniz ektranda tarayıcınızın adres çubuğuna bakın. Nescafe internet sitesindeyseniz doğru yerdesinizdir.

   Şifreyi gönderdiğiniz formda istemektedir.

 117. sevtap dedi ki:

  200 sifre göndersem yeterli mi sizce :/

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Geçen yıl toplam 8 milyon şifre gönderildi. Şimdi bana sorsanız “8 milyon şifre göndersem yeterli mi?” ben size ne evet diyebilirim ne de hayır.
   Bu iş kısmet işi. Kesin kazanacağınızı düşünerek sadece hediye kazanmak amacıyla 200 tane ürün alıp gönderiyorsanız çekiliş sonucunda üzülebilirsiniz.
   Bu çekilişe katılım oldukça fazla oluyor. Bu sebeple 4000 tane gönderenler bile eli boş dönebiliyor.

   • MehmetFatih dedi ki:

    Nasıl yani geçen yıl nescafe çekilişinde toplam 8 milyon şifre mi gönderildi?? Yoksa geçen yılki bütün çekilişlerde toplam 8 milyon şifre mi?

 118. arda dedi ki:

  Ahmet bey cekiliş kısmında cıkan cekiliş formunu doldurup yolladıktan sonra orada üye ol hediye al felan yazıyor ya ben sadece formu doldurdum ve yolladım ayriyeten orayada üye olmamızmı gerekiyor..

 119. Leyla dedi ki:

  İPhone 7 içn ne kadar vergi ödeniyor??

 120. Leyla dedi ki:

  Bir kişi iki tane hediye kazanırsa ikisini alma şansımız yok biliyorum ama seçme hakkı oluyor mu yani bu durumda ne oluyor
  Teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her çekiliş için geçerli olan kural “Seçme hakkı yoktur. Piyasa değeri yüksek olan hediyeyi alır.”

   Bu durumda araba ve telefon için ismi açıklanırsa arabayı alır.

 121. Gökhan dedi ki:

  Peki nescafeyi aldıgımız yerden fiside mı yamıöızda olması gerekiyor?

 122. Alii dedi ki:

  Çekilisi canli yayinliyacaklar mi?

 123. Ali dedi ki:

  Çekilişi izlemeye gidecek misin abi ? Canlı yayını falan oluyo mu çekilişin?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İzleyeceğiz.

   • Güray dedi ki:

    Ahmet bey, çekiliş günü vatandaşların ilgisi oluyor mu veya kalabalık oluyor mu? İstanbul’da olsam çekilişleri bizzat gidip izlerdim. Çekilişin yapıldığı salonlar kongre merkezi salonu vaya toplantı salonu şeklinde bir yer mi, yoksa 50 m2 apartmanın salonu mu?

 124. mert dedi ki:

  Elimizdeki sifre ile mi cekiliyor ???

 125. isa sevinç dedi ki:

  arabayı almak için ehliyet şartmı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sorunuzu tam anlamadım.

   Çekilişe katılmak için ehliyetinizin olmasına gerek yok. Ama arabayı alıp götürürken elbette ehliyeti olan birinin alması gerekir.

 126. Mehmet dedi ki:

  Ahmet bey size yazdığım yorumları okuyup cevapladığınız için size çok tşk ediyorum

 127. Uğur dedi ki:

  Merhabalar Ahmet Abi,telefonum olmadığı için annemin telefon numarasını verdim sıkıntı olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sıkıntı olmaz.

  • MUHAMMED dedi ki:

   Telefonun yoksa yüksek ihtimalle 18 yaşından da küçüksündür :) Yani başkasının adına başvurmuşsundur. Bence önce bunu düşün :) Ama bilgielr doğru oldukça hiçbir sıkıntı olmaz. Tabi akrabanın adına kayıt yaptır sonra alıp kaçmasın ödülü :D

 128. mert dedi ki:

  Ahmet bey acaba çekilişi nereden takip edeceğim tşk

 129. emre dedi ki:

  çekiliş nasıl olacak? yani şifre gönderme sırasına göremi seçim yapılacak yoksa gönderilen şifreler arasındanmı bir seçim yapılacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bütün çekilişler şifre gönderme sırasına göre yapılmaktadır.

   • zehra dedi ki:

    ahmet bey şifre gönderme sırasına göre derken neyi kastettiniz biraz daha açabilirmisiniz. teşekkür ederim

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Mesela siz bir şifre gönderdiniz ve size 0001 katılım numarası verildi. Sonra ben 2 tane gönderdim 0002 ve 0003 bana verildi. Sonra bir başkası gönderdi ona da 0004 verildi.
     Çekiliş günü toplardan 0002 çıkarsa ben kazanmış olurum.

     İşte budur katılım sırasına göre çekiliş.

 130. Ali dedi ki:

  Çekilişlerde hiç hediye kazandın mı abi ?

 131. Hasan dedi ki:

  Ahmet bey telefon hattı şirket hattı yani abimin adına ama 10 yıldır ben kullanıyorum sıkıntı olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bu tazr sorular artmaya başladı. İsim doğru olduktan sonra diğer bilgilerin önemi yok. Yeter ki boş bırakmayın.
   Çekiliş kurallarında “abisinin şirket hattını kullananlar katılamaz” diye bir madde yoktur.

 132. Gökçe yıldız dedi ki:

  Merhaba. Daha önce soruldu mu göremedim ama siteye kayıt olmaya çalışıyorum başarısız diyor. Kayıt olmadan şifre gönderince de katılımınız başarı ile gerçekleştirilmiştir diyor. Kayıt olmadan gönderiyorum bu yüzden bi sorun olur mu? Şimdiden teşekkür ederim

 133. meryem dedi ki:

  Ahmet bey arabanin piyasa degeri bu kadar degil ama

 134. Serdar dedi ki:

  Ahmet bey siz poşeti birleşim yerinden ayırınız demişsiniz ama ben kenarından bıçakla keserek açtım paketi. Herhangi bi sorun olurmu sonuçta paket aynı paket. Birleşim yerinden ayırmadım. Şifreye zarar gelmeyecek şekilde bıçakla keserek şifreyi gönderdim. Sorun olur mu ? Tşk

 135. Nihat dedi ki:

  Ahmet bey araba cikarsa nerelere basvurcaz hic bilmiyom istanbuluda hic bilmiyom siz yardimci olur musunuz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Oluruz tabi ki. İnşallah çıkar.

   • MUHAMMED dedi ki:

    Hey Allah’ım yaa :) İnsanlar nereleri düşünüyorlar. Yahu zaten 10.000.000 kişiden 3 kişi kazanacak bu arabayı. ola ki de sen kazanırsan zaten gerekli her işlem için seni ararlar merak etme. Yeter ki gerçek bilgileri ver yeter…

    Ahmet bey vallahi birkaç yorum okudum karnıma ağrılar girdi. İyi sabır varmış sizde :)

 136. mahrem dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey bi sorum olcak yabanci uyruklu olan insanlar cekilise katilib bilirmi yardamci olsaniz tsk ederiz…..!!!!

 137. Mehmet dedi ki:

  Ahmet abi iphone 7 nin kutusu varmı

 138. kadriye dedi ki:

  Ben kampanyaya katildim cokcada şifre gonderdim .inş bana cikar cunki cok seviyorum arabalari hic arabam olmadi ama iste hayal dunyasi sansimi denemekte fayda var die actigimi gonderdim katildim ins cikar bana ayyy dunyanin en mutlu insani olurum her halde

 139. ANATOLİ dedi ki:

  Ahmet bey biraz sert cevap veriyorsunuz bana ama genede yardımcı oldunuz içi çok sevindim iyi çalışmalar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Anatoli bey, aynı soruyu ikinci kez sordunuz ve ikinci kez cevapladım. İlk cevabım

   “Olur olur, bal gibi olur. Gerçek bir isim yazın yeter. Gerisinin ne olduğunun kime ait olduğunun önemi yok.” (23 Şubat 2017 – 14:56)

   İkinci cevabım da yukarıda yazıyor. Neresi sert bunların?

 140. mert dedi ki:

  Kac sifre gonderirse illa sans. Kazanmak icin ???

 141. İbrahim dedi ki:

  Merhaba çekılıs formunda e-posta ıstenmıyor kazanılması durumunda e-postayla ıle de bılgı verılecegını soyluyorsunuz nasıl olacak.Bu arada mercedes cıkarsa oraya geldıgımde sızınle de bır tur atarız :))

 142. Emrah dedi ki:

  Ahmet bey merhabalar gecen yilki cekikiste katılım kosullarini okumustum sifreli ambalaj fis fatura ibrazi zorunludur şeklinde idi bu yilki yapilacak çekilişte satin alinan ambalajin yanlizca kendisi isteniyor fis yada fatura zorunluluğu yok öyle degil mi

 143. Ebru dedi ki:

  Ahmet bey merabalar ben bir tane sifre gonderdim kac sifre gondermem gerwkiyor ve hepsi kendi adima gondersem bi sorun olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişe katılmak için en az 1 tane şifre göndermeniz gerekiyor. Sonrası size kalmış. İsterseniz 1000 tane gönderebilirsiniz.
   Kendi adınıza gönderdiğinizde ne gibi bir sorun olmasını bekliyorsunuz?

 144. deniz dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey 1 kişi 2 tane iphone 7 kazanırsa kişi için kaç tane telefon gönderilir??

 145. ilayda dedi ki:

  kusura bakmayın bir şey sormak istiyorum ben 16 yaşındayım 52 tane şifre girdim ve kazanmayı gerçekten çok istiyorum 18 yaşın altında olanlar katılamazmış şok oldum hakkım iptal midir yoksa geçerlimi babamın veya annemin adını versem nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, tüm şifreler ne yazık ki boşa gitti. Kazanmanız durumunda 18 yaş altı olduğunuz için hediyeyi teslim alamayacaksınız ve hediye yedek talihliye geçecek. Bundan sonraki katılımlarınızı ebeveynleriniz adına yapınız.

 146. KeramiBeyAmca dedi ki:

  Ahmet bey merhaba nasilsiniz

 147. Fırat dedi ki:

  ahmet bey ben annenim adına ve babamın adına 2 tane çekiliş yaptım babamın adına yaptığım çekilişi sms üzerinden küllandım ama adrese şehri yazmadım bi sıkıntı olur mu? teşekkürler…

 148. emirhan dedi ki:

  Ahmet bey iphone 7nin garantisi varmı

 149. Ahmet dedi ki:

  Ahmet bey ben 18 yaşından küçüğüm ama köyde aynı isimde biri var o girse alsa olurmu

 150. Tugay dedi ki:

  3 araba yerine 3333 tane telefon verselerdi keşke herkesin şansı ve umudu maksimum yüksek olurdu :)) bu arada kaç şifre gönderdiniz arkadaşlar bu zamana kadar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir