Nescafe Paketini Neden Saklamalıyız?

BENZER ÇEKİLİŞLER

131 Responses

 1. MUHTEREM ÇOBAN dedi ki:

  Ahmet bey benim sorum bu satın alma fişi veya faturasıyla alakalı ben geçen senede gönderdim bu senede gönderiyorum ama bana satış fişininde şart olduğu saklamam gerektiği söylendi ama varmı böyle bi kural..

 2. Abdulkadir dedi ki:

  Ahmet Bey, ürünün şifre kısmını kestim orayı saklıyorum, sıkıntı çıkar mı..?

 3. Tuna dedi ki:

  Burdan çekilişe inanmayanlara yazıyorum ben zamanında ps4 kazanmıştım 81 tane şifre göndermiştim kısmet işi bu ve unutmayın binlerce insan gönderiyorlar yani kısmetinizde varsa çıkar göndermeye devam edin ha inanmayıp göndermiyorsanızda siz bilirsiniz gönderenlerin şansı artmış olur hadi eyvallah :)

 4. Anıl dedi ki:

  alış veriş faturası hala şart mı? diğer bütün evraklar tam olsa, fatura eksik olsa talihli hediyesini alamayacak mı?

 5. Cey dedi ki:

  Ben nescafe nin uç kısmını atıyorum hani yırtıp da attığımız kısım varya orayı saklamıyorum bi sıkıntı olurmu? Paketin %100 ünü değildr %90 ını saklamış oluyorum

 6. Haci dedi ki:

  Aynı cep numarasıyla birden fazla kişi katilabilir mi

 7. mustafa dedi ki:

  Kazandigim takdirte kimle iletisime gecicegim .Hediyeyi nasul alacagim aciklarsaniz sevinirim

 8. SAMET dedi ki:

  Yemin ediyorum bu haksızlık insanları yalan yanlış yönlendiriyorsunuz,insanları baştan uyarmıyorsunuz son gün geldimi yok ambalaj saklayın felan felan ulan ben sitenizde o kadar aradım taradım kullanım şartlarını baştan aşağıya okudum hiçbirinde ambalajları saklayın atmayın yazmıyordu haksızlık bu binlerce kişi burada şifre yolluyor bilen var bilmeyen var benim aklıma geldi ambalaj olayı o kadar baştan sona defalarca okudum katılma şartlarını hiçbirinde yazmıyordu ve şimdi kalkıp ambalaj olmadan hediye yok diyorsunuz ALLAH belanızı versin bunda payı olanları böyle birşey olamaz ciddiyim bak,bana gösterin nerede yazıyor o ambalajı saklayın he nerede yazıyor ? ben söyleyim yazmıyor arkadaşlar hakkınızı arayın dava açın bakmayın bunların dediklerine ne dediklerini bilmiyor bunlar akılları sıra insanları kandıracaklar.diyeceklerim bu kadar..! Hakkınız olanı sonuna kadar kovalayın pes etmeyin..!

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Samet, buraya hakaret içeren şeyler yazdığımda insanlar rahatsız oluyor. Bu sebeple yazamıyorum. Fakat senin gibileri de gerçekten anlamıyorum. Nasıl bu kadar olabilir Allah’ım diyorum.

   Söylediklerinin hepsi baştan aşağıya koca bir YALAN ve uydurma dolu. Sen hangi paketi defalarca okudun da paketi saklamanız gerektiğini görmedin! Al işte TIKLA da gör yazıyor mu yazmıyor mu?

   Şimdi söyle bakalım bu paketin üzerine bu uyarı ne zaman yazılmış olabilir? Son gün mü?
   Bu kadar yalan söylediğin için, iftira ettiğin için ve bela okuduğun için Allah’ın kimin belasını vermesi gerekiyor acaba?

   Paketi saklaması gerektiğini çekilişe katılım koşullarını okuyan bilir. Sen “bu paketin üzerinde ne yazıyor” diye merak etmediysen bu Nescafe’nin değil senin suçundur. Kuralları sen kendi kafana göre koyamazsın. Kimin çekilişine katılıyorsan kuralları onlar koyar. Sen de mecburen okuyup bu kurallara uymak zorundasın. Eğer kendi kafana göre hareket edersen sonunda böyle ortada kalırsın. Umarım bu sana güzel bir ders olur.

   • Selcan dedi ki:

    Sevgılı ahmet bey hırsızlıktan bahsetmissinizde paketi saklamakla ibraz etmekle ne alakası var hırsızlık yapanda paketı ıbraz eder sonucta faturasını ıstemıyorsunuzkı

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Çekilişi biz düzenleseydik isterdik. İsteyenlere de itiraz etmiyoruz. Nescafe alışverişlerinde fatura almak çok zor. Özellikle bakkaldan alıyorsanız. Bu sebeple fatura istemiyorlar.

 9. Hakan dedi ki:

  Ahmet bey son kampanyaya ait nescafeler var bende ama şifreleri göndermedim. Bi sonraki kampanyada bu kullanmadığım şifreleri kullanabiliyor muyum acaba?

 10. Ebubekir dedi ki:

  Böyle saçmalık mı olur ben 150 tane şifre yolladım hepsini de çöpe attım şimdi ikramiye çıksa alamayacak mıyım dava açarım yemin ederim o zaman uyarı mesajı koyacak tı şifre ambalajları atmamayınız diye

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ebubekir bey isterseniz Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine dava açın yine de bir sonuç çıkmaz. Katılım koşullarını okumadan, çekilişin kuralları nedir bakmadan çekilişe katılmışsınız.
   Her yerde uyarı var. En başta o üzerinde ne yazdığına bile bakmadan çöpe attığınız her pakette zaten “saklayın” yazıyor. Bunu kampanyanın son günü öğrenmenize çok üzüldüm. İnşallah size çıkmaz. Yoksa çok üzüleceksiniz.

 11. Kaan dedi ki:

  Merhaba ben paketten şifreyi yazdım mesaj olarakta attım ama paketide de bu arada attığımdan çekilişten ayrılmak istiyorum. Sonra birşey çıkar falanda boşuna üzülmeyelim. İptali nasıl yapabiliyoruz ?

 12. şeref dedi ki:

  slm ben şifreleri yolluyorum ama fiş olması gereklımı

 13. iskender dedi ki:

  Ahmet bey, ben yaklaşık 187 tane şifre gönderdim bütün paketleri de saklıyorum bir sıkıntı olur mu acaba ? :-)

 14. Semih dedi ki:

  Selamın aleyküm abi birşey sormak istiyorum.
  Öncelikle ben tam 108 tane şifre gönderdim. Paketleri de saklıyordum. Ama bugün kutumu açıp baktığım da 30 tane kadar eksik çıktı. Yani şimdi bende tam olarak 75 tane şifreli paket var 30 tanesi kayıp bu sorun olur mu, ne yapmam lazım yardımcı olursan çok sevinirim. Saygılarımla…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Aleykumselam,

   Sorun olur tabiki, kayıp olanlardan birine hediye çıkarsa teslim alamazsınız. Aramaya devam edin, kayıp olanları bulun.

   • Semih dedi ki:

    Peki kayıp olmayanlardan birisine çıkarsa?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Kayıp olana çıkınca alamıyorsanız, kayıp olmayana çıkınca ne olur?

     • Semih dedi ki:

      O manada sormadım diğer kayıp paketlerin kayıp olmayanla bir etkisi oluyor mu

     • Ahmet Selman dedi ki:

      Semih bey, kayıp olmayanlardan birine çıkarsa sizin diğer gönderdiğiniz paketlerden bazılarını kaybettiğinizi nereden bilecekler?

      Bu bir test sınavı değil ki 3 yanlış 1 doğruyu götürsün. Kayıp olmayana çıkarsa zaten gidip alırsınız. Size kimse, diğer gönderdiğiniz 107 tane paketi de getirin demeyecek.

 15. Ahsen dedi ki:

  merhaba ben pakette sadece sifre bolumunu keaip sakliyorum sikinti olur mu acaba ?

 16. Feyza nur dedi ki:

  Paketi saklıyorum şifre gönderdim birçok sefer ama onu paketleri aldığıma dair market fişlerini saklamiyorum herhangi ir sorun olurmu sizce

 17. Eudvfsyvs dedi ki:

  Nescafe cekilisine 18 yaş altı katılıp cekilisi kazanırsak ne olur

 18. can dedi ki:

  paketteki şifreyi yazabilmemiz için ne oranda yırtmamaz gerekiyor paketi eğer çok yırtarsak bi sorun olur mu ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Birleşim noktasından yırtarsanız sorun olmaz. Paket bütün halinde olsun. Eğer birden fazla parçaya ayrıldıysa tüm parçaları sizde olmalı. Şifrenin ortadan ikiye ayrılması okunabilir olduğu sürece sıkıntı oluşturmaz.

 19. bayram dedi ki:

  Ahmet Bey gönderdim şifre yitirdi

 20. gamze dedi ki:

  Merhaba nescafe çekiliş kampanyasına katıldım fakat anbalajları attim ve mükerrer katılım olmadıgınada eminim.Mesajlarımda duruyor bu durumda kampanyada kazansam dahi hediyemi alamıyacak mıyım?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Paketi atmakla mükerrer katılım olmadığından emin olmanız arasına nasıl bir bağlantı olduğunu düşünüyorsunuz anlayamadım. İkisi çok ayrı olaylar.
   Paket yoksa hediye de yok. Öncelikle bunu baştan söyleyelim. Attığınız paketi çöpten biri bulup, paket üzerindeki şifreyi tekrar gönderirse bu mükerrer katılıma girer ve sadece sizin gönderdiğiniz geçerli olur. Fakat paketi ibraz edemeyeceğiniz için yine hediyeyi teslim alamazsınız.

 21. Burak dedi ki:

  Merhaba ben adresi yazarken bloğumuzu yazmayı unuttum en az 120 tane şifre gönderdim blok yazmadan ama bütün açık ve net adresi yazdım bu sizce sorun olurmu

 22. ÖMER dedi ki:

  BU NASIL BİŞEY YA ÖNCEDEN BÖLE BİŞEY YAZMIYODU ŞİFREYİ GÖNDERİRDEKTEN SONRA PAKETLERİN SAKLANMASI HAKKINDA O KADAR ŞİFRE GÖNDERDİM NESCAFE NİN KENDİ SİTESİNDE BİLE YAZMIYODU BÖLE BİŞEY PAKETLER SAKLANMALI DİE SONRADAN EKLEMİŞLER BU BİLGİYİ HAKSIZSAM HAKSIZSIN DİYİN

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Nescafe paketleri çöpe atacağınıza zahmet edip üzerindeki kampanya detaylarını okusaydınız bu konuda haksız olduğunuzu açıkca görürdünüz. Çekiliş şartları sonradan değiştirilmez. Çöpe attığınız paketlerden birini bulabilirseniz göreceksiniz.

 23. Kamil dedi ki:

  Ahmet bey sadece telefon için istanbula kadar çağırmaları saçma değilmi

 24. Ceren dedi ki:

  Fatura ibrazı derken fişi mi saklamamız gerekiyor ?

 25. Süleyman dedi ki:

  Ben Erzurum da yım bmvyi Erzurum a getirirlermi

 26. cumali dedi ki:

  ahmet bey. her paket için isim soyisim ve adres bilgilerini yazacak mıyız acaba

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş formunda sizden ne isteniyorsa yazacaksınız Cumali bey. Yani bu soruları neden soruyorsunuz anlam veremiyorum. Adınız ve adresiniz Ergenekon Destanı gibi uzun mu da bu soruyu soruyorsunuz? Adresi yazmak 3-4 gününüzü mü alıyor? Sadece şifre yazınca bu şifreyi kim gönderdi nerden bilecekler. Yazın lütfen.

 27. Enes dedi ki:

  Ya bn şuanna kadar 10 tane flan şifre gönderdim ama şifreyi gönderdikten sonra hepsini attım nasıl yapabilirim

 28. İsimsiz dedi ki:

  Fiş saklama olayı gerçekten saçma. 50 tane şifre göndersem 50 tane fişmi saklayacağım.

 29. Ozlem dedi ki:

  Ahmet bey sorum su mesela 6s i kazanirsak kargoyla eve mi gelecek yoksa biz mi sifreli paketi alip oraya gideceğiz. Oraya derken istanbul a

 30. Ozlem dedi ki:

  Ahmet selman bey neden cevap vermediniz soruma¿herkes bir cevap hakeder bence yani etik olarak en azından bu böyle olmalı.sorumu tekrar etmeme gerek var mi

 31. Furkan dedi ki:

  bende nescafe pakedim duruyor ama fatura ibrazı yok marketten alırken faturasını almadım ama paket var bi sıkıntı olurmu ?

 32. Ozlem dedi ki:

  Mesela 6s i kazanirsak direk adrese mi gönderecekler yoksa biz sifreli paketimizi de alip oraya mi gidecegiz lütfen cevap verin bilgili birileri yanitlarsa sevinirim

 33. MERT dedi ki:

  Merhaba
  internet sitesinden çeklişe katılımda veriğimiz telefon numarasından sms ücreti alınıyor mu ?

 34. efe dedi ki:

  abi ben şimdi 10 tane yazdım ama 10 u da attım onlara çıkarsa ben nasıl kanıtlaybilrim yada kanıtlaya bilir miyim

 35. duygu dedi ki:

  Sifrelerde sadece numara yok harf te var degilmi?

 36. Said kabadayi dedi ki:

  Şifreyi nereye yazacağım ahmet bey

 37. Mehmet Öztemir dedi ki:

  İyigünler. 10 şubat 2016 tarihinde Nescafe 3ü1 arada original 10 lu ekonomik paket aldım. Ancak çekilişe katılmak için bükük pakette yada küçük poşetlerde herhangi bir şifre bulamadım. Ürün üzerinde kampanya ile ilgili bit ibareye rastlamadım. Acaba bu ürün kampanyaya dahilmi yardımcı olurmusunuz.

 38. soru dedi ki:

  Ahmet bey merhaba bir sorum olacak nescafenin bmw çekilişi için fiş fatura saklamamız gereklimi çünkü katılım şartlarını okudum öyle birşey yazmıyor.teşekkür ederim.

 39. Ercan dedi ki:

  Merhaba ambalaj saklammiz ve adres büyük harf olmasi konusu ambaljda yazmasi gerekmzmiydi

 40. tuğran dedi ki:

  hadi bakalım ahmet bey o kadar çekilişiniz oluyor kırıkkale ilimize hiç bişey çikmıyor.en ufak olan bile denk gelmiyor.işallah bu sefer kırıkkaleye çıkacaktır.saygılarımla.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişler bize ait değildir. Biz sadece yayıncıyız. Firmaların çekiliş kampanyalarını haberiniz olması için internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda sizlerle paylaşıyoruz. Bu arada ben de Kırıkkaleliyim. Memnun oldum.

   • Hilal Okulmuş dedi ki:

    Ahmet bey mukerer katilimlar elenecek ve ilk sifreli katilim kabul edilecektir yaziyor? Bu ne demek bi kisi birden fazla sifre gonderemez mi yani? Cunku bi sifre ikinci defa ginderilmiyor zaten

 41. atilla eryürekli dedi ki:

  bmw çekilişli kampanya için 10 içimli paket aldım, şifreler tek içimli poşetlerin içindemi? tozu bardağa dökerken mi çıkıyor? yani poşetler genelde şifresiz boşmu? şifre şansa denk gelirse bir içimlik paketlerden birinin içinde mi?

 42. Rahman BULUT dedi ki:

  Bu dediginiz sifre icinden mi cikiyo disindami yaziyo anlamadim Yardimci olurmusunuz :) ve 1 2 tane aldim da cikmadi icinden…

 43. Rahime dedi ki:

  Ben de yıllarca katıldım Ama şimdi hediyeleri çoğaltmışlar bu çok güzel olmuş

 44. ibrahim dedi ki:

  Nescafe çekilişi için söylemiyorum ama ben de bu çekilişlerden şüphelenmeye başladım.Bir iki isim tespit ettim.Adama bir çok çekilişte bir sürü bir şeyler çıkmış.Nasıl oluyor bu iş.MPİ’yi aradım şikayette bulunabilirsiniz dediler o kadar.Bir ara Migros’un çekilişleri iptal edilmişti neden mi çekilişe katılan herkesin ismi gitmemiş ve itiraz edip tekrar çekiliş yaptırdılar.Firmaların bu çekiliş işinde hassas davranıp hakkaniyeti elden bırakmamaları gerekiyor.

 45. yasin dedi ki:

  satış belgesinden kastı kasa fişi falandır başka bi ihtimal yok yani abicm..

 46. can dedi ki:

  valla bende nescafeye şifre göndereyemmi diye düşünüyordum ama yazılanları okuyunca boşuna uğraşmamam gerektiğini anladım.

 47. nazım dedi ki:

  bu çekikiş noter huzurunda mpi güvencesinde yapılıyor arkadaşlar bende günde bir iki tane şifre gönderiyorum şans çıkarsa bi taneye de çıkar çıkmazsa 10 bin taneyede çıkmaz. nestle gibi bir firmanın kalkıpta bu hediyeyi doğuya vermemek gibi bi uğraşa gireceğini zannetmiyorum.bu yüzden aptallık etmeyin ben günde zaten tüketiyorum bir iki tane onun şifresini gönderiyorum. kalkıpta bi kaç milyarlık neskafe almayın. hem ayrıca poşeti saklamak yeterlimi katılım şartları arasında geçen birde satış belgesinden bahsediyolar bu neyin satış belgesi dir bilen varmı

 48. ilker dedi ki:

  benim arkadaşım kazandı bu şekilde geçen sene ancak 3milyarlık mı 2 milyarlık falan nescafe alıp gönderdi o şekilde tutturdu

 49. deniz dedi ki:

  300 400 tane yollayana heralde çıkmaz burada adaletsizlik var işletme sahibi günde 300 tane paket açıp satıyor o paketi müşteriye vermiyorki müşterinin de bir seferde 300 tane paket alması da imkansız makul olan kişi bası maksimum 50 pakettir. İşletme sahipleri çakallık yapmasın!

 50. sefer dedi ki:

  araba felan hikaye kampanya süresi içinde güzel satış yaptı paraya vurdu

 51. fatih dedi ki:

  arkaşlar benim anlamadıhım kazanılan şifreleri neden koymamışlar bizde ona göre bakardık elimde100 tane nescafe boşeti var enazından bizde bakardık ortada ne şifre var ne bişey orda kalkmışlar 10 kişinin ismi var ne anladım ben bu işten bunlar kazıkcı tükediçi içsinde nolursa olsun

 52. kemal dedi ki:

  05344166137 ve05397289039 dan para kazandınız iletisi geliyor dikkatli olunu8z

 53. hakan dedi ki:

  arkadaslar bende bi market elamanıym hergun gunde abartısız 20 uzerinde sifre gonderdim ve ben markette oldugum halde firmacı bana posetleri atmayın demedi demekki hepsi hikaye ve dolandırıcılık baska bisey deyil ve en kısa zamanda bu konuyla ilgili tazmınat davasını acacagımdan kisenin supesi olmasın

 54. ahmet dedi ki:

  aracı teslim alan varmı arkadaşlar

 55. umut dedi ki:

  ben cafe işletmecisiyim günde 300 tane gönderdim ilaki bitanesine ufakta olsa bir hediye çıkar demiştim araba yalan da tmm bari gönül almak icin ufak bir hediye neden cıkmadı bırak bana çıkmasını hicmi kimseye çıkmaz ya aynı ilde tanıdığım 40 yakın arkadaşım yoladı ama onlarda boş arkadaşların dediği gibi cıkıyorsa ist izmiremi cıkıyor hicmi doğuya cımaz ben agrı da katıldım ama yalannnn böyle büyük bir firmaya yakıştıramadık yazıklar olsunnnn 2 kuruşa şahsyetinizi satınız. bu milete zordayız iflas edıyoruz yardım edın deseydınız bizim miletimiz yardım severler bu kapanyada satamadıgını sıze yardımda satardınız yanı daha cok kazanırdınız ben bu davayı tüketici derneğine bildirip sonuna kadar ustunde durucam oyle masa altında cekiliş olmazzz cık hodri meydan halkın gözünn önünde yappp

 56. serkan dedi ki:

  bende bu kampanyaya katıldım nasıl bmw kazanacaksınız reklamları yapılıyorsa bmw kazanan kişilerde televızyona ve basına cıkıp bız bmw kazandık desınler bende ınanmıyrum bu çekilişe

 57. OSMAN dedi ki:

  kendi çevrelerine dağıtmışlardır birer adet

 58. mustafa dedi ki:

  bu kampanya hikaye şifrelerde hikaye o kadar şifre gönderdim hani hepsi pembe düş adamlar bunu ticarete dökmüş

 59. SERDAR dedi ki:

  Arkadaşlar herhangi bir kampanyada düzenlenen ve çekilişlerle belirlenen isimlere dikkat edin genelde belli bir zümredir ben yıllardır belli kampanyaları bu düşünce ile takip ettim soyisim aynı ama değişen bir isim oluyor sizde takip edin bir kaç yıl ve görün genelde hangi soyisimleri böyle kampanyalarada inanmayın bakın marketlere size çıkan bedava kahveyi bile vermemek için nasıl diretiyorlar paramızla rezil olacağınıza bence hiç rezil etmeyin kendinizi…

 60. ABDULHALİM IŞIK dedi ki:

  böyle kaliteli bi firmaya hiç yakışmıyo bu dalavereler
  ben neskafeyi tercih ediyorum kampanya vardiye üçübirarada aldım ama boş .herneyse ben bunu kendinize yakıştırıyosanız size hiçbiley demiyorum.

 61. özge dedi ki:

  vallabence hıkaye degıl

 62. gül dedi ki:

  nescafeye hayır başka marka kahve kullanmaya başladım evdeki nescafeleride çöpe attım yalancılığın daniskasını yaptılar….

 63. adem dedi ki:

  ya allah aşkına birkerede doğuya çıksa ne olacaki mpy çekılışı yapmamış bir birınıze verdınız doğudan kimse yok yalın bu

 64. gökhan dedi ki:

  Arkadaşlar hepınız haklısınız ancak ben gözlerımle gördüğüm bir durum var benım tanıdıgım büfeci bınlerce adet biriktirip bayiye teslim ediyordu bırde baktım kı ılgılı firma onu los angelese bıhafta tatile göndermiş hemde tam krooo birini:))))

 65. MURAT dedi ki:

  Herkez herhangi bir şifreyi yazıp kampanyaya katıla biliyorsa bu tamamen ( NESCAFE’NİN )hatasıdır.sen kocaman firmasın buna göre bir proğram hazırlatki kimse dışarıdan katılamasın arkadaşım.vel hasıl biz şifrelerimizi attık ama kazanılmış bir hakvar ve isim adres bilgilerimiz dogru ise kuponumuz olmadanda almalıyız.

 66. asi dedi ki:

  herkes 200 tane göndermiş birdaha neskafe yok içmiyorum 05 tarihinde çekiliş 08 tarihşinde gazetede düşündürücü nescafeye hayır kanpanyası sunuyorum

 67. gül dedi ki:

  bende artık çekilişlere inanmıorum. hepsi hikaye bundan sonra nescafe kullanmicam bende

 68. muammer dedi ki:

  aynen bidünya gönderdik tırt hiçbişeyok bedavadan hayal kurduk

 69. nuri dedi ki:

  aynen ben de arkadaşlara katılıyorum.çekilişler daha özgün vede basının gözü önünde olabilirdi.

 70. hakan dedi ki:

  genelde büyük hipermarketlerden alarak 4500 civarında kod gönderdim 3 ayda.. neredeyse her gün ve peşpeşe göndermemize rağmen sonuç hüsran oldu. illerdeki katılım sayılarını, katılımcıların katılım sayılarını açıklamaları gerektiğini düşünüyorum. ben bu çekilişin adil olduğuna inanmıyorum, çekiliş noter huzurunda gerçekleşmeden önce bir filtreleme ya da il bazında bir kota konulduğuna eminim.. bayiler için yapılan doblo kampanyasında da büyük marketlerden hiçbirinin kazanamaması (milyonlarca nescafe satmalarına rağmen) bu işte bi hile olduğunu düşündürüyor..

 71. murat hökeoğlu dedi ki:

  ben tam 221 tane şifre gönderdim.tabi telefondan değil internetten.çıkmadı sağlık olsun.hediyeyi harbiden veriyolar.bmw 116 nedirki 60 bin liralık araba 10 tanesi 600 bin yapıyo.çekilşe katılım sayısı tam 4.5 milyon.hem adamlar tanıtım amaçlı arabayı cok cok ucuza alıyolar.doritosa 5 şifre gönderdm 3. yedek oldum.kaderde varsa olur bu ŞANS diye bişey yoktur şans aptalların kadere taktığı isimdir.

 72. kuzu dedi ki:

  serhat beye katılıyorum neden farklı şehirler çıkmıyo eminim diğer şehirlerden de katılan çok vardır. bende inanmıyorum nescafe ye herşey formalite

 73. ismail kaygılaroğlu dedi ki:

  kazandım mı.:-))

 74. murat dedi ki:

  200 tane 400 tane gönderdim diyenler ben tam tamına 957 tane gönderdim ben ne demeleyim sizce bende artık bu kampanyalara inanmıyorum..

 75. king dedi ki:

  Merhabalar, ben 400 adet mesaj gönderdim, özellikle hırslandım ve kesin çıkar diye düşünüyordum ama yine yok :(

 76. Ömer Kavas dedi ki:

  Yahu arkadaşlar akıl var mantık var, Nescafe tüm ülkede yaygın olarak tüketilen bir hazırkahve markası, üç kuruşluk bir üründen çıkan şifre ile araba çekilişi yapılıyor, siz bu çekilişe kaç milyar şifre yollandığını ve şansınızın ne kadar az olduğunu bilmiyor musunuz?

  Size benden tavsiye bunlarla hiç kafanızı bulandırmayın, şansınız varsa tek şifreye de çıkar, şansınız yoksa milyon tane yollasanız yine çıkmaz…

 77. egul dedi ki:

  detayları bildirilmeyen,
  bedava paket değişiminin hiçbir market ve mağazada geçerli olmadığı belirtilen, kampanya süresinde internet sitesi çalışmayan bir kampanya hakkında firma yetkililerinin zamanında açıklama yapması gerekiyordu.Çekiliş yapıldıktan 5 gün sonra;
  ”Lütfen konu hakkında bilginiz olmadan, kampanya ile ilgili suçlamalar yapmayınız” açıklamasına tüketici olarak bende sadece şunu söylerim.O halde konu hakkında zamanında herkesi bilgilendirseydiniz de şikayetvar.com’a bu kadar şikayet yazılmışken cevap verseydiniz de insanlar da yorum yapmasaydı.

  Hadi bakalım15 Nisan’ akadar, bedava poşetlerin değiştirilebileceğini yazmışsınız da hangi marketlerde kampanyanın geçerli olduğunu bildirmemişsiniz.Bu kampanya ile ilgili de cevabınızı 20 Nisan’da mı tüketicileri suçlayarak yazacaksınız.Yazık Nestle gibi bir firmaya böyle bir kampanya yakışmadı.
  Hayatımızda artık Nescafe yok çok üzgünüm.

 78. betül dedi ki:

  aynen bende bir daha nescafe içmek istemiyorum 200 tane mesaj attım malesef ve ben bu çekilişlere inanmıyorum .

 79. serhat dedi ki:

  ben bir nescafe hastasıyım her gün mutlaka bir fincan içerim kampanyaya bende katıldım ama hiç umudum yoktu zaten kampanya dahilinde ne hediye verilirse verilsin talihlilerin hepsi büyük şehirlerde hiçbir kampanyada farklı bir şehirden kazanan yoktur herhalde sanki talihliler önceden belliymişte bu kampanyalar formaliteden yapılıyomuş gibi geliyo bana nescafe hastası olduğumu daha önce söylemiştim nescafe içmeyi bırakmıyacağımıda söylemek isterim ama her ne olursa olsun şikeli olduğunu düşündüğüm için kampanyaları kınıyorum bilgilerinize…..

 80. onur dedi ki:

  bende 200 e yakın şifre gönderdim ama boş çekiliş falan hikaye

 81. mehtapözaltay dedi ki:

  400tane mesajı kim çekmiş*yıllardır eşim nescafeden başka içmez,kahve hastasıdı.çekilişe inanmıyoruz.bir daha neskafe almıcam .tanıdıgım herkese aldırmıcam.

 82. Remzi dedi ki:

  kafadan sallamanın yanında, şifreler belli bir algoritmaya göre üretiliyor olabilir. Onu çözenlere karşı önlem niteliği taşımakta aynı zamanda bu tür durumlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir